reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej wieczorem!
Fajnie ze sie wszystko wyjasnilo i nie ma "spiec" :-) :-D :tak: ;-)

JESTEM ZA!!!
JoannaMk samochod zamowiony i stoliczek edukacyjny tez :-) a jak myslisz ? W sobote nie przychodza przesylki tylko pewnie w poniedzialek bedzie?Pytam bo nie wiem kiedy mam siedziec w domu i czekac?
Moje dziecko wykapane i ide kolejny raz robic probe z usypianiem :-)

Witam nowe mamy!

milego wieczorku na bb z mamami siedzacymi w domach z dziecmi :-) :-)
 
reklama
Iwonka do nas przesylka doszla po dwoch dniach od zamowienia.Tez sie zastanawialam nad tym stoliczkiem.:confused: Daj znac jak juz dojdzie co i jak.

Jula dzis jest bardzo ale to bardzo meczaca,placzaca,draca i wogole chyba dzis zaliczamy dzien do tych "bardzo" gorszych.Dobrze ze juz niedlugo bedzie nowy ,lepszy dzien bo dlugo chyba bym niewytrzymala.

Mija Czekam na wiesci co i jak i oczywiscie jak tam na grzybobraniu bo to dzis temat chyba nr 1- oczywiscie poza watkiem zamknietym;-) :-)

Dobrych snow kobitki...pozdrawiam do jutra
 
czesc
ja znów tylko się przywitać z wieczorka i dobranoc powiedziec
na nic nie mam czasu ,wróciłam dopiero z aerobiku i padam na pysk ,ide spać

dobranoc wszystkim

ps. witam wszystkie nowe mamuśki nic nie robiące:tak:
 
No nareszcie dotarłam do domku i ledwo uśpiłam dziś potwora :no:
Coś mi nie chce spać w dzień w nocy ...ehhhh

Na grzybkach tak sobie miałam mało czasu :baffled: ale kilka znalazłam
Podobno nie trujace :laugh2:

jak widze zmana w ,mamach siedzących w domku ma poparcie ...wiec zaraz pisze do moderatora
Podejrzewam ze zmiany da sie zrobic bez problemu tylko teraz bedziemy miusiały poczekać po tym zamieszaniu i poprawkach w całym forum

heksa głos jak najbardziej sie liczy :happy:
Ja też czasami mam dość siedzenia w domu,zdarza się że chciała bym wziąść torebke i wyjść
Albo poprostu tak jak kiedyś czasami nie zastanawiać się kto zostanie z małym i tak spontanicznie pojechać do Krakowa lub gdziekolwiek dusza zapragnie...lub poprostu wyjść ze znajomymi
Ale jest też mnustwo plusów ,wystarczy że Noe się do mnie uśmiechnie ,przytuli i juz wszystko mija
 
Mija to prawda....qrcze jak Alan co wieczor do mnie sie wtula przed snem, pozniej idzie do swojego lozeczka, przytula do podusi i zasypia....jesuuu tak go kocham, ze jak dzisiaj mu to powiedzialam to sie splakalam, a Alan sie smial z mamusi ;)
 
reklama
Witam! Czyzbym była pierwsza Nocka w nowym pokoiku mineła w miare spokojnie.Qrcze nie moge dawac usmieszków....co jest
 
Do góry