reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

shady jak ja wchodze na strone to jeszcze ją odświerzam i dopiero widać to co pisałam ,troszke to dziwne ale mam nadzieje że się unormuje to wszystko
 
reklama
shady a ja juz na zamkniętym pisze ,a ty nie możesz tam wejść ?
mordziulka tez tam jest
zobacz na dole idż do i tam poszukaj mamy siedzace w domu
 
Cześć Mamuśki :-) ja też odkryłam że wrócił nasz zamkniety
Narazie siedze z Noesiem u dziadków ,a tu komp wolno chodzi i mnie szlag strzela ,więc nie bede narazie duzo pisać..
I wiecie co powoli kiedy wszystko zaczyna chodzić ,coraz bardziej mi sie podoba..tylko nie mam mojego zdjecia przy nicku :dry: a juz tyle razy ustawiałam , jak wy ustawiłyście:confused:
 
Ja już się zaczynam przyzwyczajać do tego nowego BB. Nie jest takie straszne, tylko kolory mogliby zmienić.
 
Witam wszystkich !
Ja juz dwie noce prawie nie spie przez ten katar mojego dziecka i ciagle by tylko cyca chciala a mnie juz cycki bola od tego memlania i jeszcze tych zebow tyle ma :wściekła/y: Juz mam dosyc! Nawet sobie mowie ze jak bede miala drugie dziecko to nie bede juz karmila piersia :no: Nawet nie wiem jak mam ja odstawic bo mi nie wychodzi nadal a teraz jeszcze za katarzona jest i wiecej cycula;-)
Sprobowalam wkleic zdjecioe ale nie wiem czy sie uda :-)
 
A ja zauważyłam że Majce wychodzi drugi ząbek, kurcze prawie dwa jednocześnie, ale to dobrze bo nie będzie chodzic z jednym kiełkiem tylko będzie miała dwa na dole
 
reklama
Dzien dobry, my sie witamy, troche pozno, ale zawsze. Jakos nie mam czasu pisac ostatnio, bo zalatwiamy wkolko cos tam, a to lekarz, a to goscie i czas mi ucieka. Bylam dzisiaj u ortopedy, poniewaz ostatnio bolal mnie bardzo krzyz i mam zawroty glowy. Kurcze jak mnie "poprzewalal":-D na wszystkie strony i musze chodzic na akupunkture, na razie raz w tygodniu i jesli nie pomoze to dalej a pozniej rehabilitacja. Kurcze beznadzieja. Z moim malym tez sie wybieram do ortopedy, bo glowke mi krzywo trzyma, wprawdzie pediatra powiedzial, ze wszystko dobrze i luzniutko w szyjce, ale nie zaszkodzi mi sprawdzic, poniewaz juz tak od kilku miesiecy ma. Poczekamy zobaczymy. Chcialabym juz jak najszybciej wrocic do pracy, bo przez to siedzenie w domu coraz wiecej chorobsk sobie wymyslam jak jakis hipohondryk.:tak:
 
Do góry