reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
No i obiecane fotki bo wrzucam caly dzien i jakos wrzucic nie moge:-D
Laura w namiocie z kotkiem

Laura z sandra jedza lody

Laura i jej samolot

Lali i domek
Super foteczki:tak::tak::tak:Ale fajny ten samolocik:tak::tak::tak:
Szczerze to inaczej sobei go wyobrazalam-myslalam ze jest mniejszy
eeeee no ciotka to teraz jak wyskoczysz to Cie chlopy obskocza.Na szczescie jeszcze pora na kurtki:-)
hahaha i bez tego mnie obskakuja hahaha
No wiesz ale zawsze mozna cosik pod nia zalozyc nie:-p:-p:-p;-):-D
A wiesz co chcialam sobie kupic a nigdzie u mnie nie bylo?
Takie cos jak mialas zalozone jak bylas u mnie:tak::tak::tak::tak:
 
Cześć kobitki ;-)
Chciałam napisać że żyjemy :-D Ostatnio co chwila z Anią na spacerku jestem...cały czas coś do załatwienia...
Chwilowo siedzę w domu jednak...Stwierdziłam że popracuję więcej nad mową Ani i wogóle...
Aha,właśnie się zorientowałam że moje posty czyta superowa... rodzinka mojego męża chyba... Nie wiem co zrobię,czy jeszcze bede pisać...
Ale jakby co,to do usłyszenia ;-)
 
No w końcu doczytałam, wlazłam na bb o 17 ale w między czasie kuchnia i obiad na jutro i mięcho podszykować i oprzątnąc po tym wszystkim jescze musz e( ale tylko podłoge zmyć)
Tak więc witam wieczornie.

hheheheheheh


ta z falami mi sie podoba i daję głowę , że mojemu kotu tez by się ogromnieście spodobała:sorry:


Ja zrobiłam postepy z moimi ciuchami do prasowania - przyniosłam ze sznurków do domu i nawet rozłożyłam deskę.
Dobre:-D:-D:-D:-D:-D


MARTYNKO
2007.gif
2007.gif
2007.gif

Uśmiechu w każdej sekundzie,
radości w każdej minucie,
przyjaźni w każdej godzinie,
szczęścia każdego dnia,
miłości przez całe życie!!!
- życzy e-ciotka Justyna z maluchami:-).

2005.gif
dołączam się !!!!!!!!!!!!


w nocy przyszedl do mnie bo m w robocie jeszcze byl i o 6 sie iobudzil bo sie zesikal - nam do lozka :szok::szok::szok: a u sibie ma cerate pod przescieradlem w razie czego a u nas bylo samo przescieradlo...
ale zonk, ale mała nam tez raz nalała w łózku, tylko , że zdążyłam pomyśleć i ogromniasty ręcznik poskładany jej podłożyłam i wyro uratowane



Gratki dla NIKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nie wiem czy wam pisalam ale ostatnio w sklepie laura popchala mala dziewczynke i dalam jej kare na bajki.Non stop chodzi i gada ze nie wolno bic bo bedzie kara i ze wolno calowac:-DMam nadzieje ze zrozumiala.Wczoraj ladnie sie bawila ale nie mam pewnosci ze znow nie popcha kogos:eek:
ech, moja tez zaczepna i bojowa, niestety. Ile się jej natłumaczyłam, to az już samej siebie słuchac nie mogę. On anormalnie broni swojej przestrzeni, jak jakiś dzieciaczek podchodzi za blisko niej, to go odpycha i mówi idź sobie:sorry:


Julina sie kłóci z chłopakami że są oszukańcy i kanciarze a poza tym to we wszystkich chłopakach płynie zła krew:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D


poszlysmy z Weronika walczyc z kaluzami na wjezdzie i na drodze doajaz
Moja t ez dziś latał po kałużach, niestety bez pozwolenia:-D
No ale co zrobić, sama to uwielbiałam i mamie robiłąm, to co się na nią bede wydzierać???:rofl2::rofl2::rofl2:


Teraz Helnka ma 39 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Do jutra, jesli dożyję :no::no::no::no:
:-:)-:)-(



Dowikla swietna tuniczka, ja tez takie lubuje, hihi

No i tyle, trszkę po łepkach, troszkę dokłądnie, różnie...
 
Super foteczki:tak::tak::tak:Ale fajny ten samolocik:tak::tak::tak:
Szczerze to inaczej sobei go wyobrazalam-myslalam ze jest mniejszy

hahaha i bez tego mnie obskakuja hahaha
No wiesz ale zawsze mozna cosik pod nia zalozyc nie:-p:-p:-p;-):-D
A wiesz co chcialam sobie kupic a nigdzie u mnie nie bylo?
Takie cos jak mialas zalozone jak bylas u mnie:tak::tak::tak::tak:

no dosc duzy ten samolocik.Laura fajnie sie nim bawi zreszta dalam jej do wyboru samolot, autobus i takie autko z alfabetem.Wybrala samolot:-)
Cosik to stanik:-D:-D;-);-)
A ten sweterek z krotkim rekawkiem.Powiem Ci ze kupilam go w Polsce w takiej malej miejscowosci, w dziurze:-DMedeusce tez sie podoba

Cześć kobitki ;-)
Chciałam napisać że żyjemy :-D Ostatnio co chwila z Anią na spacerku jestem...cały czas coś do załatwienia...
Chwilowo siedzę w domu jednak...Stwierdziłam że popracuję więcej nad mową Ani i wogóle...
Aha,właśnie się zorientowałam że moje posty czyta superowa... rodzinka mojego męża chyba... Nie wiem co zrobię,czy jeszcze bede pisać...
Ale jakby co,to do usłyszenia ;-)

a kto to taki:sorry:

Luna no to widze ze twoja tez bojowa:sorry:Podobno w tym wieku to normalne :sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no dosc duzy ten samolocik.Laura fajnie sie nim bawi zreszta dalam jej do wyboru samolot, autobus i takie autko z alfabetem.Wybrala samolot:-)
Cosik to stanik:-D:-D;-);-)
A ten sweterek z krotkim rekawkiem.Powiem Ci ze kupilam go w Polsce w takiej malej miejscowosci, w dziurze:-DMedeusce tez sie podoba
Nie koniecznie stanik;-):-D:-D:-D:-D
No wlasnie ten sweterek:tak::tak::tak:
Bo jest zarabisty:tak::tak::tak::tak:

LUNKA
A co gotowalas na jutro na obiadek?
ja to ostatnio rzdako gotuje i przez to jem duzo rzeczy ktorych nie powinnam i tyje od nich:no:
Dzisiaj sie wazylam i kolejny kilogram na plusie:szok::szok::szok:A w spodnie to juz prawie nie wchodze-bedzie okazja pokupowac nowe;-):-D:-D:-D

A moje bronie nie tyle co swojej przestrzeni ale swoich zabawek.Rzadko komu pozwalaja sie nimi bawic,albo od razu robia kwasna mine jak ktos Im jakas wezmie albo od razu wyrywaja
 
Ja juz odpadam i marze tylko o tym zeby sie jak najszybciej polozyc:tak::tak::tak:
Mlode mi sie jak na zlosc rozbestwily i biegaja mi i krzycza i sie gonia z Dominikiem:no::no::no:A ja chce juz spaaaaac

Dobranoc:-)
 
Dowikla wolisz bez:sorry::sorry::sorry:
Co do zabawek to musze powiedziec ze Laura dzieli sie swoimi i nawet ostatnio pozyczyla korone kolezance:szok::szok:
Na drugi dzien ja odebrala:-)
Ja tez uciekam bo pranie czeka trzeba powiesic

Na jutro nie mam planow :cool:
Spokojnej nocy zycze
 
reklama
No i obiecane fotki bo wrzucam caly dzien i jakos wrzucic nie moge:-D
Laura w namiocie z kotkiem

Laura z sandra jedza lody

Laura i jej samolot

Lali i domek
fajniusie zdjęcia, a Lali coraz to większa
Agunia to sobie nicka zmień, miejscowość blefną i juz
Powiem Wam, że ostatnio zastanawiąłm się, czy mnei teściówka nie podczytuje, ale nie rozwikłałam tej zagadki


Jaki sweterek, też chce sie zachwycić!!!!!!!!!!!!!



LUNKA
A co gotowalas na jutro na obiadek?
ja to ostatnio rzdako gotuje i przez to jem duzo rzeczy ktorych nie powinnam i tyje od nich:no:
na kutro szybki obiad, bo mama wczesny wypad najpierw do braszki, póxniej do mamuśi i zostaje do niedzieli. Więc jutro będą klopsiki ziemnaczane z cebulką i sosikiem, no i rozebrałąm kuraka, na wywarze z szynki i rosołowym zrobie pomidorówki na poniedzieli, jutro tylko jeszcze kupie warzywka, wrzuce w to i będzi emnaimi, tak myśłe, hihi, bo tak jeszcze nie robiłąm, hehe
A ten mój jutrzejszy obiad to nie polecam jako dietetyczny, hehe
 
Do góry