reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
As co do filmu o zebach i prochnicy to mam mieszane uczucia bo gosciu sam sie reklamowal:sorry:
Skoro fluor jest trujacy to sami sie swiadomie trujemy
Gdzie jest?
Przede wszystkim w pastach do zębów oraz w kranach, gdzie ‘wodociągi’ ją dostarczają, także w herbacie.
-Po co to jest?
Oficjalnie dla dobra ludzi.
-Czy jest coś nie tak z tym?
Jest udowodnione już dawno,że fluor jest trujący.
To żadna nowość.
Ja też mam mieszane uczucia,ale moja dentystka wiele z tego potwierdza.


A nie wiecie czy taka wizyta w poradni jest na nfz czy trzeba płacić??
I pewnie czeka się miesiącami...
Może i macie rację...Moze nie mam się o co obwiniać...
Choć słowa koleżanki były chyba prawdziwie i zarazem smutne...Że olewam Anie,ona sobie robi swoje,a ja na kompie,czy z mężem sprzątamy...Przypuszczam że i to nie jest bez śladu na jej rozwoju...
Powiedzcie mi,w jaki sposób ją nauczyć mówić,tak,proszę,daj,chodź...No i najważniejsze...Jak zrobić,żeby ona ZAWSZE reagowała jak ją wołam,jak do niej mówię,żeby złapała wtedy ze mną kontakt wzrokowy??
Dajcie sobie czas.
Od razu nie załapie ,ale po kilku razach na pewno tak.
Jak ma coś w rączce to powiedz jej ,żeby Ci to dała.
Jak przyniesie to ją pochwal i tak kilka razy.
Już wtedy zapamięta.
Jak coś tobrze zrobi powiedz jej tak i możesz pokazać głową gest.
I znów kilka razy.
Najlepiej w zabawie .
Zobaczysz jak szybko załapie.
 
Tu sa swiete slowa:
skoro tak wielu uznanych naukowców od dziesięcioleci próbuje zainteresować władze szkodliwością fluoru, to dlaczego nikt nic nie robi? Kiedy nie wiadomo, o co chodzi, zazwyczaj chodzi o pieniądze, i być może władzę nad ludźmi.
 
Agunia zacznij z nią spędzać więcej czasu, poświęcaj go tylko dla niej, zainteresuj się w co się bawi, jak się bawi a zobaczysz jak szybko i łatwo kontakt załapiecie:tak::tak::tak:
 
Aga nie wiem jak u ciebie ale ja mam taka poradnie i nie trzeba za nią placic jest na NFZ dla dzieci i niemowlaków , wiec mam nadzieje ze i u ciebie tez jest.... a z terminami to nie wiem oewnie trzeba bedzie poczekać:eek::eek::eek: jak wszystko co jest na NFZ , wieczne kolejki i terminy.........:crazy::crazy::crazy:

Nie wiem jak to jest z małymi dziecmi bo z dziecmi które chodza juz do szkoły to wiem ze trzeba zlożyc wniosek o przyjecie dziecka tam do przychodni............
 
Jak zrobić,żeby ona ZAWSZE reagowała jak ją wołam,jak do niej mówię,żeby złapała wtedy ze mną kontakt wzrokowy??

Kochana zawsze to raczej nie jest mozliwe:sorry:
Ja czsami wolam moja kilka razy dopiero jak krzykne to przyjdzie wiec nie oszujujmy sie zawsze nie bedzioe biegla jak ja zawolasz.
Nie chce Cie osadzac i moze mnie zlinczujecie za to ale jak mozna zostawic dziecko same sobie w zabawie a pozniej oczekiwac tego ze odrazu zacznie sie bawic z mama ktora mial gdzies to co ono robi -wazne ze mial spokuj i dziecko nie plaklo:eek:
Piszesz ze Masz wiele do nadrobienia...ale
Nie masz na to siły,nie masz ochoty.:szok::szok::szok:
Sorry ale o co chodzi:crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja sie przywitam wieczornie wrociłam z pracy objedzona paczkim byly na jadalni i mozna bylo zjesc ile sie chce ale do domu nie dawali :-( zjadlam 4 i do szafki schowalam 4 :-poczywisci nie płaciłam firma stwiała :-D:-D:-D diobranoc :-)
Aleś miała wyzerke za free:-D:-D
A nie wiecie czy taka wizyta w poradni jest na nfz czy trzeba płacić??
I pewnie czeka się miesiącami...
Może i macie rację...Moze nie mam się o co obwiniać...
Choć słowa koleżanki były chyba prawdziwie i zarazem smutne...Że olewam Anie,ona sobie robi swoje,a ja na kompie,czy z mężem sprzątamy...Przypuszczam że i to nie jest bez śladu na jej rozwoju...
Powiedzcie mi,w jaki sposób ją nauczyć mówić,tak,proszę,daj,chodź...No i najważniejsze...Jak zrobić,żeby ona ZAWSZE reagowała jak ją wołam,jak do niej mówię,żeby złapała wtedy ze mną kontakt wzrokowy??
wizyta jest bezplatna ja czekałam ok. 2 tyg
 
Do góry