reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

a wiec tak: zabraklo 1 kafla na podloge do kuchni i trzeba czekac do wtorku ::) zle obliczyli w sklepie...
kafle kupione w obi w kazdym kartonie maja inny kolor!!!do tego dekory zamiast jasne dali nam ciemne i pasek ten ozdobny byl wymieszany- to co chcielismy bylo na gorze; kupowalismy wszystko w grudniu...wiec sama widzisz!!! nie przyjma; trzeba bylo ogladac plytke po plytce, ale kto na to wpadl???
do tego nie wiemy jak sie stalo, bo maz sam liczyl ile paneli trzeba i liczyli w sklepie, ale oczywiscie zabraklo, nie byloby problemu...ale...w tym roku zmienili zapinki do paneli i skad mamy wytrzasnac stare??? najbardxziej sie wk...ilam bo pytalismy sie baby czy napewno w razie czego beda latem (kupowalismy w grudniu zeby zwrot dostac jak wiekszosc ludzi) zeby dokupic jakby sie zniszczyly czy zabraklo; mialo nie byc problemow;
to te glowniejsze ;D
 
reklama
aha bylam na spacerze i mi lepeij ciut; mezulek poprosil babcie zeby pilnowala malego jak zasnie i idziemy na tenisa; nigdy nie gralam,ale sie skusze zeby sie wyrzyc ;D
milego wieczorku :D
 
To niezle wam sie pochrzanilo, jak widac w Polsce nadal jak za starych socjalistycznych czasow ;D Tragedia!! Nie martw sie jakos to bedzie, tylko pewnie pieniazkow na nowe plytki ubedzie :-[. Ja tez ide sie odstresowac "sportowo", mam do zrzucenia jeszcze pare kiloskow przedciazowych ;D
 
Hej kobitki. Czytając wcześniejsze wiadomości odnośnie upadków i spadków maleństw z różnych wysokości my wczoraj zafundowaliśmy sobie chodzik hehe. Jest to rozwiązanie na tzw. "siusiu" hehe bo jak tylko wyjdę z pokoju gdzie jest moja niunia to tylko słyszę już bęc i wielki płacz - podchodzi, a raczej podraczkuje do wszystkiego co się da i usiłuje wstawać więc jak chcę ja zostawić na chwilkę to buch do chodzika i nie mam stresa że znowu o coś trzaśnie.
Izabelka na zębolki super jest maść dentinox-gel n - bez cukru - przynajmniej u nas rewelacyjnie się sprawdza bo inaczej Olcia zamarudziłaby mnie chyba na amen hehe. Pozdrawiamy
 
witam wieczorkiem!!!

Dziasiaj imprezka zaliczona u teściów, było sympatycznie. Teściowa była bardzo zadowolona z prezentu od Kubusia (czerwona rózyczka i swoje zdjęcie w form A4 w ramce). Spacerek Kuba zaliczyl z siostrą męza i jej chłopakiem, z którego wrócił z pieknym balonem :)

izabelka - no nieźle sie narobiło przy remoncie, myśle że jakoś wyjdziecie z tych opresji!!!!! :p
a na stresa wcinam dobre duze lody trzeba połechtac podniebienie to nic że tuczą, na drugi dzien siadam na rowerek i jazda zbijam kalorie ;D

aga - ja też mam jeszce do zrzucenia ciążowych kilogramów, a miało być tak szybko jak bede karmic i coooo?! ;)

gdzie jesteście dziewczynki helooo! :(
 
hey
ja tylko wpadłam nadrobic zaległosci i sie przywitac

WSZYSTKIEGO NAJJJJ DLA ALANKA(spoznione ale szczere)

kubusiowa
fajna czuprynka- moj synus tez taka miał ,ale wpad pod kosiarke juz go sciełam ze wzgledu na to ze strasznie pociła mu sie głowka

Izabelka
współczuje :(
och kilogramy ja chetnie je przyjme bo po ciazy to nic mi nie zostało a waze jeszcze mniej :mad:
 
hej Brenda....dzieki serdeczne w imieniu Alanka :) rety ale ten czas leci, niedawno sie urodzil a teraz juz prawie ma rok :(( ja nie chceeeeeeeeee, chce aby jak najdluzej byl takim maluchem
 
witam

nie spimy godzinke, ale nawet sie wyspalam; pogralismy w tenisa wczoraj i nalapalam energii na dzisiaj :)
smiesznie bylo bo nigdy nie gralam ;D to byly wysokie loty giihihihihhii

 
reklama
dzień doberek

Kubus dzisiaj obudził sie o 6 jak tata wrócił z pracy a ja podrzemałam do 8, a potem charce z maluszkiem, tatus spi. Do spiacego tatusia dołączył właśnie synuś.
Jak chłopaki powstawają to zbieramy sie na obiadek do teściów (pozjadac reszti po urodzinach :laugh:).

a dalej to sie zobaczy gdzie wylądujemy!!!

miłego dzionka
 
Do góry