reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
helo lasencje!
jak ja sie ciesze :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Weronika od pol godziny spi,Paulina u babci a p pojechal do pracuy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hurrrrrrrraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D

no narazie sie martwie zeby calo i zdrowo diojechali bo z kolega samochdoem pojechal ale jakka przyjemna cisza w domu:tak:

sobota minela jak sobota,po 20 wrocilam od mamy,wczoraj bylam uu sasiadki na urodzinach,tzn na kawce i ciachu w sumie,pogadalysmy,dziewczyny sie poawily.dzis spalamnm do 9.30:-D:-D:-D:-D
tzn byl w nocy mala przerwa przez mala bo od 3 do 4.30 poplakiwala co jaiis czas,nawet rzadkie mleko dostala.w koncu przed 5 dostala kasze i usmnela.co znaczy znowu jej zeby ida :baffled::baffled::baffled::baffled:

pogoda koszmarna-pol nocy i rano sypal snieg.chyba ze 30cm dopadalo.pozniej padla jakas krupa sniezna a na koniec taki marznacy deszcz mimo ze jest -4 caly czas.
wiec slisko,wozek ciezko pchac:wściekła/y:
po niedzieli powrot arktycznej zimy
to ide poczytac.
nie uciekajcie
 
teraz ma 136 i waży 17 kg Kuba długi jak miesiąc a chudy jak wypłata :-):-)

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Dziwczyny,nadchodzi wielkopomna chwila,nie wiem czy pisałam wam kiedyś ,ale kupujemy od gminy nasz dom,no i poszła już pierwsza rata,spozadzono protokuł i za tydzień w czwatrek jedziemy do notarisza:-D:-D:-D:-Dtakze dołaczam do szczęśliwego grona ,posiadaczek własnego MMMMMMM:-D:-D:-D

aNABUBA Z TORRENTAMI JEST TAK ,ZE JAK BĘDZIESZ REGULARNIE OD NICH ŚCIAGAŁA ,TO BEZ PROBLEMU I OGRANICZEŃ,ALE JEŻELI PRZEZ PÓL ROKU DO NICH NAWET NIE ZAJRZYSZ,NIE ZALOGUJESZ SIE TO PRZEPADNIE CIO KONTO I BĘDZIESZ MUSIAŁA WYSYŁAĆ SMS JESZCZE RAZ ,JA TAK MIAŁAM BO OD MAJA nie ściagałam nic,bo praca i takie tam... ,a kiedy w grudniu mi sie przypomniało o torrentach nie miałam juz konta,:tak:ale jak będziesz reguralnie to super sprawa(sory za capsa)

Madziula gratuylaxje!!!!!!!!
czyli wczesniej wynajmowaliscie dom od gminy czy jak?

aa co do torrentow to juz wiem,ale dzieki
dzis bylam u mamy,zarejestrowalam sie i zapodalam jeden film(z Lunki pomoca;-))
no i sie komp zrestartowal:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
wiec znow wlazalm na torrenty zeby inny film zapodac atma mi pokazuje ze uzytkownik o takim loginie jaki podaje jest jkuz zalogowany:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
okazalo sie ze w neostradzie po kazdym wylaczeniu kompa zmienia sie IP! ale sie wscieklam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
9zl poszlo je je.......
Lunka powiedziala ze po dniu powinno mnie samo wylogowac,mam ndzieje bo nie mam zamiaruyu koljenych 9zl tracic na smsa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


EEE wiem, chodziło mi o Anabubke, hihi. Ale dzięi Mlainuś, dzięi.

no przeciez Cie widzialam :-p

szłam po świeego bo nie dążyłabym go rozmrozić:-p ale dzikuje za info- na nastepny tydzien pojde sobie p oniego dxien wcesniej i rano wyciagne zeby sie rozmroził:tak::tak::tak:

zeby rozmrozic szybko to wkladasz rybke to letenij wody i w gora godzine jets rozmrozona:tak::tak::tak::tak::tak:
w meidzyczasuie trzeba tylko wode zmienic na cieplejsza

hej hej
ja tylko na chwile korzystajac z neta poprzez tel za dwa nui pelne dni korzystania poszlo juz 80 zl wiec troche sztopnęliśmy z tym netem...
poza tym bylam dzisiaj u gina...
mala wazy 2941 g, szyjke mam juz do polowy skrocona i rozwarcie na pol cm...
powiedzial ze to kiedy urodze zalezy od tego kiedy beda bole - moze dzis moze jutro moze za tydzien...
no ale poki co jestem jeszcze w dwupaku...
torby spakowane... ubranka wyprane i wyprasowane lozeczko juz tez stoi...
jak narazie koncze....
nie wime kiedy znow sie pojawie - chyba jak kupimy sobie internet...

ale pozdrawiam Was mocno...

jeszcze nie doczytalam ale widze ze porod tuz tuz!
a co do netu.ja tez korzystam z tel,ale mam druga karte od siosry w plusie i wykupuje pakiet 500mb za 35zl i na miesiac spokojnie mi starcza:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
tylko musze karte przekladac


2 szkl maki 3dkg drożdży, szklanka ciepłej wody, po łyżeczce cukru i soli, 3 łyżki oliwy, estragon - jest bardzo ważny :)

Do miski, wsypujemy make, robimy dołek, rozkruszamy drozdze sypiemy cukier i 1/2 szkl ciepłej wody. Troszeczke zamieszac w dołeczku i zostawic na 1/2 h do wyrosniecia. Potem sypiemy reszte i mieszamy całość i jeszcze 1/2 h do wyrośnięcia.

Ja na wierzch dałam pomidory z puszki ( zblendowane ) + oregano i bazylia, sera o wyrazistym smaku, 30 dkg starte na bardzo drobnej tarce, chuda wędlina i ananas.

Ponoć tak przygotowana ma połowę kalorii niz taka z pizzerii :dry:Ale co najważniejsze wyszła świetnie :tak:

ja ciasto robie praktycznie tak samo.tyle ze dosypuje ciut soli i ziola prowanslaskie:tak::tak::tak::tak:
a farsz-kroej w kostek jakas wedlinke,cebule,papryke,ogorka obojetnie jakiego,marchewke i co mi tam sie pomysli i to wszystko podduszam na patelni
 
Troche biegania mialam dzis Bo musialam G zalatwic skierowanie na te gorzyce.
Tutaj do przychodni w naszym miescie nie jest zdeklarowany I nie chcieli go przyjac.
Ale udalo mi sie zalatwic to skierowanie prywatnie za 50 zl .
Jutro G dostanie zaswiadczenie od szefa ze pracuje Bo to tez wymagaja I w poniezialek jedziemy do Gorzyc.
Ja planuje go odwiezdz z Oliwka:tak:

Kurcze jest jaki jest ten moj G ale pzy Oli mi zawsze pomaga a teraz bede sama
Najpierw jedzie na 10 dni a po nich bezposrednio na 6 tygodni .
Choc kolega ktory sie tam leczyl to wyszedl po 4 tygodniach No nic ciekawa jestem jak to bedzie .
Mam nadzieje ze sie G wyleczy i jakos sie to ulozy

trzymam kciuki zeby i jemu i Tobie bez niego wsyztsko szlo jak trzeba:tak::tak::tak::tak::tak:



No u nas masakra, nic tylko w domu siedzieć...:baffled:

my dzis w domu siedzialysmy przez witar.na moim zadupiu tak pizga sze szok.gorzej niz zawsze a ze przestrzen otwarta to jzu calkiem.....
jedeny spacer to jak szlam Pauline do mamy zaprowadzic i z powrotem.w bardzos zybkim tempie na ile to bylo mozliwe


wiesz co serio tak zamotana to daaawno nie byłam...miałam wrażenie, że siedzisz przy tym poście i co chwilę edytujesz:-D:-D:-D:-D:-D a tam nie daje sie jajek????zawsze dawałam jajca...tak pytam czy aby wszsytko napisane;-)

jajka?:-D:-D:-D
nie:no::no::no::no::no:

i jeszcze dwa :tak::tak::tak:

i co nieżle nas zasypało co????? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ja już mam dość te zimy :tak::tak::tak:

wyszliśmy z Oliwką tylko na 45min i tak przyszliśmy zmęczeni że szok.bo takie zaspy że az cięzko chodzic.

u mnie wieksze zaspy:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
juz wole -20 jak nie ma wiatru niz te -4 z takim waitrzyskiem

i znow zostalam sama>?:baffled::baffled::baffled::-:)-:)-:)-(
 
Witam mamy ja po testowanku....:baffled:
U nas deszcz pada i śniegu tyle o ile.....bałwana już nie ulepi:-DNo ale deszczowo też mało przyjemnie:dry:
Życzę miłego dzionka:tak: Dziś mój M zapowiedział wyjście na basen:szok: więc może uda nam sięgdzieś kupić pieluchy dla małego..może w cerfurze będą:confused::confused:
 
reklama
pizza mniamniaśna:tak::tak::tak::tak: serio a ciacho tak mi urosło, że zakryło składniki:szok::szok::szok: ale pycha była i mam ochotę na jeszcze...Michał nawet siędorwał, bo zrobiłam taką lajtową:tak:
A qwa zepsuty mam czytnik kart i nie wkleję fotki:wściekła/y:
A test wygląda tak: ta kontrolna krecha jest dość słąba jak na pozostałe testy. A ta druga widoczna a le jeszcze bledsza....na tyle blada ,że ją widać:tak: Alei tak mam niepewność. Kupiłam bobotesta, żeby mieć dokładny pomiar, ale ta kontrolna okropnie słaba jest.....
 
Do góry