reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam!
dzis pobudka byla o 06:45  ;D A za oknem slonce swieci ale i jakies chmurki co raz wiecej sie zaczynaja pokazywac  :mad:
Dla spragnionych slonca troche wam posylam promyczkow
sun05.gif
 
hej laseczki......nie bylo mnie bo kompa mam #$#@$#@$ zreszta teraz tez mam, wylacza mi sie net, resetuje komp i wszystko jest spieprzone przez mojego meza, w koncu nie wytrzymam i zrobie mu awanture, bo po jaka cholere za cos sie bierze na czym sie nie zna.....k... mac.... kupil wiatrak do kompa zeby sie nie przegrzewal i zamontowal go uszkadzajac plyte glowna, wiec wydatek 400 zl na nowa plyte, teraz nic nie dziala jak trzeba bo to inna plyta niz mielismy....pytam sie po ch.... sie bierze za to jak sie na tym nie zna...mowie wam jestem takw sciekla ze mu nawtytkam jak tylko wroci
 
Wiatm,u mnie slonko wiec uciekam zaraz na spacer.Wczoraj siedzialysmy w domku bo goscia mialysmy.

Koteczek Gratulacje,ale macie juz duzo zabkow.My nadal dwie dolne jedyneczki.

I wszystkiego Naj dla solenizantek!!!
 
Wszystkim rosną ząbki tylko mojej Kruszynce nie, teraz śpi (pięknie zasnęła sama w łóżeczku) a ja siadłam przed kompem i zaraz zrobię sobie kawusie, witam wszystkich kolejnego letniego dnia ;D ;D ;D
 
Życzonka najserdeczniejsze dla wszystkich dzisiejszych solenizantek :)

a ja chwilkę mam bo niania na spacerze, zakupy zrobione, mieso sie rozmraza,zamowiona kuchenka i okap :) na poczcie bylam :) ufff
 
hey hey

my wstalismy dzis o 4.30 na mleczko ale byłam w szoku ale spalismy dalej o 8.45

mały troszke marudny dzisiaj od zabkow a wczoraj miał goraczke(powtarzam sie) :p

dzis jest chłodniej a juz myslałam ze wruca upały bo wczoraj było extra
 
Witamy,
u nas dziś pochmurno, ale bardzo przyjemnie - chociaż słonko w oczy nieświeci na spacerku.
Spacer i obiadek już zaliczony, mały bryka na kocu na podłodze - ciągle obraca się na brzuch, a potem wrzeszczy, bo jest złyyyy ;D.
Shady, ty chyba dzisiaj rano kawusi nie potrzebowałaś? ;D ;) ;D
Muszę dać małego spać, bo strasznie jest już wkurzony.
To leeecccceeee....
 
reklama
A ja się muszę wziąć za obiadek, tak więc zmykam na jakąś godzinkę,Maja chodzi z babcią po dworku i wszystkiego próbuje dotykać, oczywiście babcia trzyma ją na rękach ;D ;D ;D
 
Do góry