reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dziękujemy bardzo. A u nas pada teraz deszczyk i jest niezaciekawie. Maja usnęła a ja chyba napiję się kawy bo coś mnie też sen bierze, napije się ktoś ze mną? ;D
 
reklama
beata mialam na mysli ze te obecnie co mieszkam mieszkanko bede wynajmowac bo ja sie przeprowadzam do malego domku wlasnego z ogrodkiem  ;)
JoannaMK Pewnie ze sie moze kiedys spotkamy  :)
anaconda Gratulacje dla Majeczki
A tak wogole to co do wynajmowania mieszkania to nie ma problemu z zalozeniem telefonu bo SFERIA tak zaklada np.
 
witam was popoludniem albo tez wczesnym wieczorkiem

u nas przeszla "burza "-cicha burza bo padalo  ale  zagrzmialo tylko zedwa razy tak delikatnie ale popadalo dosc mocno taki rowny deszczyk fajowo bylo go sluchac wtedy wlasnie jadlam obiadek a potem mnie tak zmulilo spanie ze dzemke paro minutowa musialam zaliczyc Toska moja sie tez wyspala i wlasnie musialam sobie zaserwowas kawusie -zdrowko anaconda jak jeszcze masz swoja kawusie
wlasnie za troche wybierzemy sie na zakupki ale niestety samochodem bo jeszcze pada taki lekki deszczyk
anaconda oczywiscie tez gratulujemy osiagniec dla Majusi
zuzia oby dalsze wizyty byly tak mile zapamietane jak ta pierwsza z niania
 
witam wieczorkiem upsss juz nocka

u mnie dzis rewelacja wkoncu ciepło i słonecznie,dzieciaki znow na krotkich rekawkach i spodenkach smigały

GRATULACJE DLA MAJECZKI

muj mały był dzis strasznie marudny na przemian ze spaniem,albo spał albo marudził a o 18 wyczaiłam ze ma goraczke :(ale szybko podałam mu apap i przeszło teraz juz dawnooooo spi
ja tez spadam spac
papapapapapapapapa dobrej nocki i przespanej
 
Witam,

dzisiaj wyszedł małemu kolejny ząbek i to z wielkim bólem, tak strasznie płakał że chyba wszyscy sąsiedzi słyszeli (a mieszkamy w domku jednorodzinnym) i mysleli że mu krzywdę robię. Teraz ma już w sumie 11 ząbków no i kolejny już prawie na wierzchu. Mam nadzieję że może juz w końcu bedzie go mniej bolało.

Pozdrawiam Wszystkich gorąco.

Dobranoc.
 
reklama
dzien dobry  bardzo  !!!!

spiochy wstawac !!!! szkoda dnia ,chociaz taki jak u nas sie zaczol to  chyba nieszkoda ,bo za oknem pochmurno i cos tam siąpi ,

my juz po sniadanku z Tosia a mezus zaraz sie podnosi po lecimy do lekaza,Toska do babci a my z łokcie ,zobaczymy jak on po podaniu antybiotyku zareaguje........................
wraca dzis moj synus kochany od cioci z  zakopca ,nareszcie bo mi sie juz tesknilo,no i zobaczymy ile lektury przeczytal u cioci.......

no to ja sie juz przywitalam i lece sie szykowac ,bo i toske tez musze uszykowac
to pa milego i slonecznego dnia zycze ,oby juz niepadalo nigdzie papappa
 
Do góry