reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ja w pracy ok,szybko dzień mi minął bo miałąm co robić,był ruch ajak go nie było to wzięłam się za mycie okien,szef akurat to zobaczył i mnie pochwalił :tak::tak::tak::tak: widac było ze był zadowolony :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p
Zadowolony??? A w jakiej spódniczce Ty te okna pucowałąś???:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


dobre




Zdjecia super, mały rewelacyjny, widac ze ma frajde z odkurzacza tak jak moja kiedys, teraz to juz twardo nim sprzata. Torcik cudny, barrrdzo mi sie podoba. A wy, no słodkości


Witam,

Moja Helenka z samego rana krzyczy do mnie:

"Mamo daj obiadeK!" No to ja jej na to, że może jednak śniadanko... A onia, że kotleta chce :szok::-D Odgrzałam jej wczorajsze pulpety z makronem i zjadła na śniadanie :-D:-D:-D
A M tak zapracowany, że nie miał czasu do domu wrócić :szok:
No to miala młoda zachciankę. Współczuję mężowi, nowa robota i tyle zlecen to chyba dobrze, oczywiscie okaze sie przy wyplacie, ale nadzieja jest:tak:

No teraz to juz sie odklejam , przynajmniej narazie.

Jeszcze tylko zapytam zwlaszcza tych z wawy -znacie Rico?
 
reklama
Witam. Ja dzisiaj mega niewyspana bo jakiś debil w nocy sobie coś skrobał :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tym samym Kuba się budził i marudził więc wzięłam go do siebie żeby zasnął a ja prawie wcale :crazy: i nie wiem co to za dekiel ale jak się dowiem to nie wiem co zrobię, no o 24.30 zacząć sobie coś skrobać bo ścianach :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no jestem tak wściekła że szok dzisiaj. Bez kija nie podchodzić! A jeszcze pogoda się zepsuła, pada i pochmurno :crazy: zaraz Kubkowi dam coś na przegrychę i go kładę bo marudny, też się nie wyspał :no: M pojechał opony wymienić i do wku :tak: a ja czekam na @ antybiotyki biorę na jajnika i coś mnie od wczoraj brzuch boli po nich :no: jakieś dziwne skurcze mam i boli jak na okres ale nic się nie dzieje :no: nie wiem co to ma być będę musiała zadzwonić do swojej i się spytać co i jak :sorry: bo niestety na następną wizytę mnie nie stać :sorry: te pieniądze g***o warte :crazy:
No to się trochę wyrzaliłam :tak: idę małemu dać coś zjeść i położę go spać mam nadzieję że zaśnie szybko :tak:
 
Mogę ale u nas tacy lekarze tam przyjmują że wolę wydać te 60 zł i być pewną że mnie dobrze zbada :tak: a już mam fajną babkę do której chodzę prawie 3 lata więc ma się to zaufanie :-)
 
reklama
Do góry