reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
malinka mi się zdaje ze za tydzień przestawiamy zegarki chyba :sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
Teraz z soboty na niedziele przestawiamy zegark o godzine do tyłu:tak::tak:

a prosze bardzo śpimy godzine dłużej a co ;-);-);-):-D:-D:-D:-D
No sie ciesze:-p:-p:-pOby moje dzieci tez zajarzyly o co kaman z ta godzina:-);-)

Oliwka zjadła drugie sniadanie,to wybywamy z domu.idziemy na małe zakupy i od razu zaliczymy spacerek :tak::tak::tak::tak:

idziemy bez wózka :tak::tak::tak::tak: zobaczymy co to będzie :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p
Odwazna jestes:tak::tak::tak:Ja bez wozka to tylko na podworko albo na plac zabaw ide:-)
Na zakupy to nigdy sie nie wybralam bez wozka,chyba ze czasami samochodem ale to raczej jak jehalam z kims lub z jedna dziewczynka
drukujecie jak szalone:szok: maskara ja siadam a tam 3 strony po 40 postow:szok::szok:

My wstalysmy o 9:30 Laura spala w swoim lozku jak tatus ja wolal do naszego lozka to nie chciala przyjsc Powiedfziala mu ze ma swoje nowe lozko:-D:-D

Dzis z rana Laura mnie zaskoczyla
Leze w lozku a ona wstala i poszla do pokoju gdzie spi babcia.PO chwili przychodzi do mnie i mowi: Mamo chodz tam do babci, do pokoju, prosze:szok:Jeszcze chyba tak dlugiego zdania nie wypowiedziala:szok:

Wiki Laura nie ma swojego pokoju spi z nami w sypialni.Jak bedziemy mieli dom wtedy bedzie miala swoj obecnie musi jej wsyatrzcyc to co mamy:sorry:
Jedyne co moge zrobic to wkleic fotki jak spi w swoim nowym lozku :))i jak wstala zadowolona
Super to urzadziliscie:tak::tak::tak:Bardzo mi sie podoba:-)
No i gratki za tak dlugie zdanie:-):tak:

Coś choróbska na bb krążą, ja już ledwo żyję więc znowu zmykam do łóżka bo na nic nie mam sił:-:)-:)-(
Zdrowka Kochana:tak::-)

Ok cos nadrobilam to teraz zmykam na Brzydule
 
drukujecie jak szalone:szok: maskara ja siadam a tam 3 strony po 40 postow:szok::szok:

My wstalysmy o 9:30 Laura spala w swoim lozku jak tatus ja wolal do naszego lozka to nie chciala przyjsc Powiedfziala mu ze ma swoje nowe lozko:-D:-D

Dzis z rana Laura mnie zaskoczyla
Leze w lozku a ona wstala i poszla do pokoju gdzie spi babcia.PO chwili przychodzi do mnie i mowi: Mamo chodz tam do babci, do pokoju, prosze:szok:Jeszcze chyba tak dlugiego zdania nie wypowiedziala:szok:

Wiki Laura nie ma swojego pokoju spi z nami w sypialni.Jak bedziemy mieli dom wtedy bedzie miala swoj obecnie musi jej wsyatrzcyc to co mamy:sorry:
Jedyne co moge zrobic to wkleic fotki jak spi w swoim nowym lozku :))i jak wstala zadowolona
Super lozeczko I jak malej sie podobalo :tak:Wy macie jeden pokoj w ktorym wszyscy jestescie ?
My mamy 2 pokoje Ale jeden to taki malutki i w nim jest lozeczko oliwki ale jestw nim strasznie zimno wiec wieczorem jak oliwka usnie i my idziemy spac to ZANOSIMY Spiaca Oliwke w lozeczku do drugiego pokoju I spi na srodku pokoju hihihiih Noamlnie czuje sie jakbysmy mieli 1 pokoj Tzn mieszkamy w mieszkaniu 3 pokojowym Ale jeden pokoj ma mama z Jasiem;-)
Moja Oliwka zrobiła cos takiego jakies pół roku temu,co zesmy się naszukali ,kupilismy nawet nowego a co się okazało w śmieciach był.radzę zajrzec do kubła na smieci :tak::tak::tak:




My po sparzerze i zakupach.No bez wózka trochę ciężko było.W strone na zakupy ładnie szła i bez problemu było ale już w sklepie było uciekanie potem w drodze powrotnej to już katastrofa,to na ręce,to chce na plac zabaw i histeria.na razie będę chodzić w wózku :tak::tak::tak::tak::tak:
Dzis dopiero G znalazl pilota Byl pod poduszka w lozeczku Oliwki Czyli w ta noc oliwka z nim spala hihihi
Witam
Ja od rana z grypą żołądkową walczę, normalnie dętka jestem. Całe szczęście że udało mi się chociaż Maję do przedszkola zaprowadzić bo po powrocie to już coraz gorzej było. Więc postanowiłam położyć się do łóżka spać, ale częste wizyty w wc zaprzepaściły moje plany, całkiem z sił opadłam:-:)-:)-(



patelnią go za to:crazy:;-):-D



a co to za leki, bo nie w temacie jestem?



udanych ploteczek:tak::tak::tak:



a ja myślałam że w następną. Kurcze to już od niedzieli tak szybko będzie się ściemniało, nie znoszę tego:crazy::crazy:



twojego też patelnią:-p:-p



chyba jakbyśmy dzieci pooddawały do babć to byśmy spały godzinę dłużej:-D:-D:-D



to powodzenia:tak::tak::tak:



najważniejsze że zdążyliście:tak::tak::tak:



lepiej bo tak wsadzasz dziecko do wózka i masz nad nim kontrolę:tak::tak::tak:



Ja też tak robiłam:tak::tak::tak:
A Laura w swoim nowym łóżeczku prześlicznie wyglądała, no i widać że zadowolona wstała:tak::tak:
Oj zdrowka zycze
Witam wszystkiech!!!
Ja dopiero teraz, jak wrociłam do domku ze spotkania to potem jeszcze zaliczyłam biedronke(bo mialam samochod do dyspozycji) i jeszcze piekarnie i obiadek robie(łazanki).
Ja tez mialam dzis lazanki :tak:
Dziewczyny ile teraz jest urlopu macierzyńskiego?jesli urodzi sie kolejne(nie pierwsze)dziecko????

Ja nie wiem ALE CO PLANUJESZ NASTEPNE ?:-D

Bylysmy u kolezanki Fajnie bylo :tak:Pozniej po wyniki Dzis tylko do Oliwki TSH i ma 2,681 a norma pisze od 0,27 do 4,70 WIEC JEST OK JEJKU WIECIE JAKA JESTEM SZCZESLIWA :tak:jutro wyniki FT 3 I FT4 ale jak TSH jest ok to juz ulga

Moje wyniki zle Hemoglobiny czy ogolnie krwi mam 9,9 a norma od 12 do 17
Wszystkie parametry mam za niskie I ZELAZA ja mam 19 a norma od 65 do 175

Jutro ide ze soba do lekarza I pewnie na tabletkach zelaza sie skonczy :cool2:
 
reklama
Do góry