reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
mialo być smażyć :-D:-D:-D:-D:-D

Rosnie w oczach :tak::tak::tak: Ostatni jej nie ważyłam, ale ma na pewno ponad 6 kg :tak: Jest na cycu + słoiczek, zjada prawie cały :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dowikluś on chodzi przy meblach ale sam jeszcze nie chce przyjdzie na niego czas:tak:zresztą julia i adam też późno zaczeli chodzić:tak:u mnie po sąsiedzku jest dziewczynka miesiąc starsza od antka ale taka calineczka malutka drobniutka i ona w wakacje już chodziła to jak na nią patrzyłam to byłam w szoku a zaczeła chodzić jak miała 8 m-cy i ortopeda im kazał jej zabraniać chodzenia ata mama zawsze się śmiała i pytała a jak jej zabronić????:-D:-D
 
Rosnie w oczach :tak::tak::tak: Ostatni jej nie ważyłam, ale ma na pewno ponad 6 kg :tak: Jest na cycu + słoiczek, zjada prawie cały :tak:
To super:tak::tak::tak:


Dowikluś on chodzi przy meblach ale sam jeszcze nie chce przyjdzie na niego czas:tak:zresztą julia i adam też późno zaczeli chodzić:tak:u mnie po sąsiedzku jest dziewczynka miesiąc starsza od antka ale taka calineczka malutka drobniutka i ona w wakacje już chodziła to jak na nią patrzyłam to byłam w szoku a zaczeła chodzić jak miała 8 m-cy i ortopeda im kazał jej zabraniać chodzenia ata mama zawsze się śmiała i pytała a jak jej zabronić????:-D:-D
Kochana pewnie ze ma jeszcze czas:tak::tak::tak:Ale pytalam dlatego ze tak piszesz o tych Jego wyczynach wiec bylam ciekawa czy juz sam zasuwa:-);-)
 
DOWIKLA super zdjecia :-)
MAMA HELENKI ja mam jedno i podczas ubierania namecze sie strasznie hiihih

Poczytalam tylko troszke bo Oliwka marudzi Bylam z nia na dlugim spacerze i u kolezanki U pediatry bylam i dala mi skierowanie na badania krwi malej na ta tarczyce Wiec jutro idziemy z samego rana na pobranie Przy okazji ja sobie pobiore bo chuda jestem jak szkapa i blada jak sciana Do pozniej mamuski
 
DOWIKLA super zdjecia :-)
MAMA HELENKI ja mam jedno i podczas ubierania namecze sie strasznie hiihih

Poczytalam tylko troszke bo Oliwka marudzi Bylam z nia na dlugim spacerze i u kolezanki U pediatry bylam i dala mi skierowanie na badania krwi malej na ta tarczyce Wiec jutro idziemy z samego rana na pobranie Przy okazji ja sobie pobiore bo chuda jestem jak szkapa i blada jak sciana Do pozniej mamuski
To dobrze ze masz to skierowanie:-)
Ja tez bede musiaal w jakis dzien podjechac do pediatry po skierowanie na mocz i krew z rozmazem dla dziewczynek bo udalo mi sie wkoncu umowic do alergologa na 7 grudnia i Wiktorie do dermatologa na 7 listopad
 
reklama
Do góry