reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
czesc laseczki
witam po przerwie.
wybaczcie ale nie nadrobie zaleglosci
mialam telefon w naprawoe i nie mialam jak wejsc na net.telefon troche naprawiony ale net dziala jak widac

weekend meczacy,mialam gosci.Weronika juz ladnie wola siku,sama,zanim jeszcze zrobi,albo wysadzam ja na czuja.i od 2 dni bez zadnej wpadki;)))))))))

P poszedl na noc do pracy;).dziewczyny juz smacznie spia
 
No to pięknie cie urządził :szok::-p

M posprzątał mieszkanko, a ja malowałam paznokcie :-D Tak powinna wyglądać każda leniwa niedziela :-D:-D:-D

Jade zaraz do Helenki, już się stęskniłam :-p No i mama zrobi obiadek, więc nie muszę dzisiaj gotować :tak:

Do jutra :tak:


no prosze jaka fajna niedziela:-)
moj p byl wczoraj na kawalerskim,dzis na chwile przyjechal wzaic ciuchy itd i pojechal do roboty,po 3 godzinach snu i pijanstwie,alez z niego bedzie pracownik.....
caly tydzie na noc bedzie jezdzil....


cześć, wpadłam tylko na moment napisać ,że żyję:tak:ale nie wiem czy ktoś zauważył moją nieobecność:-(
Misia chora i muszę się trochę nagimnastykować żeby nie iść na zwolnienie i nieco pokombinować z pracą i godzinami:tak:

pozdrowienia dla wszystkich, może jutro z pracy zajrzę ;-)


zdrowka dla Misi!
mnie jeszcze kaszel po przeziebieniu meczy ale do lekarza jakos mi nie po drodze.jutro tylko do sadysty:eek:




witamy

Witaj ANABUBKA
U mnie tez juz wszyscy spia:tak::tak::tak:Jak ja uwielbiam ta cisze:-)
jeszcze troche i tez sie poloze

ja tez uweilbiam taka cisze,sczzegolnie ze nocowala u mnie moja siora i kolezanka ze swoja crcazke wiecbylo bardzo glosno
 
reklama
Do góry