reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hejo sorry babki ze tak pozno :)) Noo ale zupke Rosol zrobilam mala wyszykowalam i siebie wystroilam i pojechalismy z misiakeim na zakupki :)) O dziwo nic sobie nie kupila Moze jedynie piwko truskawkowe i gruszkowe Uwielbiam smakowe piwka :) Misiak sobie sprawil sopodnie i kilka rzeczy do domu potrzebowalam :) Dziolchy a te butki ktore sobie sprawilam wczoraj swietne a jakie wygodne :)) Misiak mnie rozpieszcza Ciagle cos sobie sprawiam :)) Dba o swoja mala kobietke Hmm moze nie taka mala bo po ciazy jestem troche wieksza niz przed :)) A teraz moj misio robi spaghetti Mmm takie prawdziwe wspaniale wloskie Mmmm :)) Milego dnia babki Milego :))
 
reklama
Oj nieźle mnie użądził i teraz nie wiem co z telefonem bedzie tyle ze telefonu nie tak bardzo mi szkoda jak nagran i zdjec dobrze ze wczesniej te zdjecia przegrałam a dzisiaj sobie przypomniałam ze przez blutu przesyłałam nagrania siostrze mojego M i ona je ma na telefonie teraz musze se telefon kupic
 
Witam wieczornie:-):-):-)
U nas niedziela minęła leniwie i rodzinnie:tak::tak:
Maja nadal cała wysypana ale ponieważ zachowuje się normalnie to zaczekam do jutra i z rana popędzimy do pediatry:tak::tak:
Medeuska świetne sny masz:-D:-D:-D
Wiktoria12 oj tel chyba nie zadziała:-:)-:)-(
 
cześć, wpadłam tylko na moment napisać ,że żyję:tak:ale nie wiem czy ktoś zauważył moją nieobecność:-(
Misia chora i muszę się trochę nagimnastykować żeby nie iść na zwolnienie i nieco pokombinować z pracą i godzinami:tak:

pozdrowienia dla wszystkich, może jutro z pracy zajrzę ;-)
 
Juz mówie bo wczoraj nie zdążyłam napisac.No więdz tak Kamilek bawił sie mojim telefonem no ale dobra jak sie bawi to niech sie bawi nie zwracałam uwagi na niego a później pod wieczór szukam telefonu no i nie było go nigdzie jak Kamilka zapytałam gdzie jest mamy telefon to mówił ze halo nie ma:-D:-D:-Dno ale pokompałam dzieci uspiłam ich no i mysle ze przeciesz on sie musi zalesc no ale położyłam sie i oglądałam tv no i obudziła sie Martynka i chciała sikac wiedz poszłysmy do łazienki i tak sobie wtedy mysle ze co by było gdyby go do muszli wżucił :eek::eek:martynka sie wysikała a ja patrze no kuźwa telefon w muszli :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:z jednej strony ucieszyłam sie ze jest mam nadzieje ze bedzie działał szkoda mi tych zdjec i nagran co tam mam na nim


no to chłopak zaszalał :-D:-D:-D:-D:-D
no ale watpie aby telefon zadziałał skoro lezał tyle w wodzie w kibelku,mi raz tez wpał do ubikacji i szybko go wyciągłam i zdążył tak namoknąć ze popsuty na amen a tu tyle leżał więc kamilek będzie miał zabawkę :-D:-D:-D:-D



no mY właśnie wróciliśmy.
Oliwka kąpie sie właśnie,dziś M ma dyzur kąp\ania :tak::tak::tak::tak::tak:


ale dzis ciepło było,a rano sie nie zapowiadało,byliśmy na długim spacerze w parku,Oliwka się wyszalała,zbieraliśmy kasztany a później robiliśmy z nich ludziki i zwierzątka.fajna zabawa była.:tak::tak::tak::tak::-)

A Oliwka dała mi dziś czadu ze spaniem,usnęła dopiero o 15.00 a wstała o 17.30 :szok::szok::szok::szok::szok::szok: no właśnie także przed 23.00 na pewno nie uśnie :no::no::no::no::no::no::no: mam przymusowe siedzenie :tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
AGUNIA
Zdrowka dla Misi:tak::tak::tak::tak:

AGNES
Wspolczuje Tobie Kochana:no:Moje pospaly w dzien moze z godzinke,wiec padan jakos po 21

Teraz ogladam Taniec z gwiazdami:-)
 
reklama
Witamy w Domówkowym gronie:tak:.Ale ostrzegam to wciąga;-):tak::-D:-D:-D.
Heloł wieczornie,;-)obiad udany,niedawno skończyłam pierogi gotować - 54 sztuki mi wyszły:szok:,chłopaki wszystkie ponakarmiane.Pieczarki zamówione - mam po 3zł więc robię ile się da:-p:tak:.
Jutro mam wolne :cool2::cool2::cool::cool: i fryzjerka przychodzi do mnie pasemka robić:tak: i kumpeli córkę znowu odbieram ze szkoły :confused2: i do UP po kwitek,że ja bezrobotna:tak:,bo załatwiam Olkowi obiady w przedszkolu ;-)a babka ma we wtorek przyjść na wywiad:-).
Jeszcze tylko prasowanie mi zostało a kazałam,żeby sam się pakował :-pa nie potem wydzwaniał z pretensjami:wściekła/y::wściekła/y::crazy:.
As,znając Ciebie;-):tak: to śpiewająco Ci na klasówce poszło:tak::-).
 
Do góry