reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

n telefony na tapecie:-D
ja mam w mix plusie se w 300i fajny jest tylko antonio tak go załatwił że teraz działa jak mu się podoba:-D:-D:-D ja kocham z klapką i na taki sobie pewnie wymienię:tak:miałam wcześniej samsunga też był fajny tylko aparatu nie miał a teraz napewn chcę z dużo lepszym aparatem jak ten co mam bo piotrka aparat robi super zdjęcia a mój kiepskie:sorry:
lunka dzięki za smsa wieczorkiem sobie zaparzę tego majeranku i natrę się amolem:tak:
madziula jak po masażach????jak tam dietka???ja w ramach diety zjadłam właśnie prince polo xxl:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Jestem i ja :tak:

Wróciliśmy od okulisty, następna wizyta dopiero jak skończy rok :tak: Hurrraaaa :tak::tak::tak::-D:-D:-D

Dowikla, ubranka są dobre na teraz albo ciutek przy duże :tak: więc super :tak:

Moje Helena jeszcze nie spi, ale sie słania więc chyba sie z nią położę :-p
 
MH ale fajnie że z oczkami już ok:tak::tak::tak::tak::tak:
antonio szaleje słuchajcie to jest mega samchodziaż bawi się tylko autami babcia kupiła mu taki zdalnie sterowany i jak ktos mu steruje to biega na czworaka za nim piszczy kocha auta pietruszka stawia ze t będzie następca Kubicy:-D:-D:-D:-D ogólnie ostatnio coraz częściej sam się bawi i można więcej przy nim zrobić:tak::tak::tak:
aa mam dziewczyny info w realu są fajne bodziaki dla dzieci za 4.99 i za 7.99 super gatunkowo milusie ciepłe piotrek kupił antkowi w poniedziałaek były już prane i nic się nie zmieniły więc polecam:tak:
 
madziulka pestki dyni Oliwka wcina.Kiedyś poczestowała ja jedna Pani na placu zabaw i od tamtego czasu ciągle by je jadła,tylko kto musi skubac łupinki,oczywiście mamusia :-D:-D:-D:-D:-D

a słyszałam że dobre jest ciasto dyniowe ale jeszcze nie miałam okazji spróbowac
Ha,ha grunt to się dobrze zrozumieć...pestki dyni to jadamy i lubimy:tak:mamusie są najlepsze w obieraniu,ciesz sie że to nie słonecznik:-D:-D

Ja to jakoś do se mam sentyment, wcześniej miałam se k750i ale dałam mężowi a sama kupiłam sobie tego se c702 i gdybym w nim nie zaczęła szperać to działałby mi nadal:crazy::crazy:
To sie pochwaliłam,wyobrażcie sobie kot jak sie w nocy tłukł to wylał cole ,że na stoliku obok szklanki leżał mój telefon to juz inna sprawa.. nie działa ,mam popsuty w cholere ,i weż sie człowieku czymś pochwal:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
n telefony na tapecie:-D
ja mam w mix plusie se w 300i fajny jest tylko antonio tak go załatwił że teraz działa jak mu się podoba:-D:-D:-D ja kocham z klapką i na taki sobie pewnie wymienię:tak:miałam wcześniej samsunga też był fajny tylko aparatu nie miał a teraz napewn chcę z dużo lepszym aparatem jak ten co mam bo piotrka aparat robi super zdjęcia a mój kiepskie:sorry:
lunka dzięki za smsa wieczorkiem sobie zaparzę tego majeranku i natrę się amolem:tak:
madziula jak po masażach????jak tam dietka???ja w ramach diety zjadłam właśnie prince polo xxl:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Masażysta mnie wymasował tak że hej ,dosć to bolało ,ale dostałam takiego witalnego kopa po tym ,..ze wskoczyłam na rowerek od razu ,a wieczorem po raz pierwszy w zyciu grałam w tenisa ,dostałam po tyłku aż miło:zawstydzona/y:dziś za to czuję wszystkie mięśnie......:eek:
Malinka ja za dużo diet opartych na prince polo mam za sobą :-D:-Dpora teraz na marchewkę :tak:

Jestem i ja :tak:

Wróciliśmy od okulisty, następna wizyta dopiero jak skończy rok :tak: Hurrraaaa :tak::tak::tak::-D:-D:-D
I bardzo dobrze,teraz święty spokój ,a cieszę sie ze z oczkami wszystko gra:tak:
 
Nie on nie spi z nami, spi w swoim pokoju na duzym łóżku,na ktorym my spalismy jak on spal w łóżeczku a my sie przenieslismy do 2 pokoju.

A ja to mam pecha niestety nie zakwalifikowalam sie do roznoszenia ulotek ciekawe jakie tam trzeba miec kwalifikacje by roznosic ulotki.
 
ewelinkaa nie zakwalifikowali Cie do roznoszenia ulotek?????to chyba trzeba miec wyższe wykształcenie i minimum 3 języki obce :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D śmiechu warte.u nas byle kto moze ulotki roznosić,nawet dzieciaki roznoszą :tak::tak::tak::tak:w głowie się im chyba poprzewracało.
Może to i lepiej bo byś się tylko namęczyła tym chodzeniem a marne grosze bys za robiła :tak::tak::tak:

ja zupkę dla Oliwki mam już ugotowaną,burakowa dziś :tak::tak::tak::tak:

u nas sąsiadka wreszcie zaczęła sprzedawać jabłka.słuchajcie taniutko :tak::tak::tak:1kg-1zł :tak::tak::tak::tak:
w zeszłym roku tez od niej kupowalismy.mówiła ze w tym roku ma mnóstwo jabłek i że na pewno do lutego będzie miała.sprzedaje u siebie w domku w garazu,4 domki ode mnie.cieszę się bo przez całą zime będziemy mieć taniutkie jabłka i sa bardzo ładne.dziś kupiłam 6kg :-D:-D:-D:-D ale zaszalałam :tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D jutro będę gotować Oliwce w słoikach kompoty na zimę.:-):-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
madziula a co ty myślisz że ja mało diet partych na prince polo mam za sobą:sorry::sorry::-D:-D:-D
agnes jestem w szoku jabłka po złotówce u nas też niby urodzaj na jabłka a jak stały w warzywniaku po 2.80 tak stoją:szok:
ewelinka a jakie to trzeba mieć kwalifikacje d roznoszenia ulotek:szok:??? mój adam mógł je nawet latem roznosić a to przecież 10 latek i u nas płacą 7 groszy za ulotkę ale sąsiada syn mówił że on nosił przez lipiec i 700 złoty zarobił tyle co dla takiego chłopaka to myślę że sporo ale nie wiem ile czasu na to poświęcał:no:
agnes twoja oliwka lubi kompoty bo często jej gotujesz a mje dzieciaki nie bardzo ewentualnie wiśniowe ale soki uwielbiają:tak:
 
ewelinkaa nie zakwalifikowali Cie do roznoszenia ulotek?????to chyba trzeba miec wyższe wykształcenie i minimum 3 języki obce :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D śmiechu warte.u nas byle kto moze ulotki roznosić,nawet dzieciaki roznoszą :tak::tak::tak::tak:w głowie się im chyba poprzewracało.
Może to i lepiej bo byś się tylko namęczyła tym chodzeniem a marne grosze bys za robiła :tak::tak::tak:
zebys wiedziala o tym samym pomyslalam --smiechu warte.

Nie nie bylo o kwalifikacjach.Kwestionariusz sie wypelnialo 4 krotki pytania:ile chcesz zarabiac,jak dlugo chcem pracowac w tej fiirmie,i czy jestem dyspozycyjna od czw-soboty.:szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
malinka tak Oliwka uwielbia kompoty,soki też lubi i pije ale jak bys jej nalała w dwuch szklankach sok i kompot to soku wypije o wiele wiele mniej.

lubi to jej gotuje,zdrowe są.na zimę będzie jak znalazł .

ale u nas też są drogie jabłka w warzywniakach od 2.60-5,00 :tak::tak::tak::tak:
dlatego kupuje teraz u sąsiadki jak ma tak tanio,ma podobno duzo sadów no i zarabia na tym.do niej to autami ludzie podjedżaja i kupują,nie ma co się dziwić:tak::tak::tak:
 
Do góry