reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

mnie też czeka wymiana telefonu b mi go antek tak załatwił że:wściekła/y::wściekła/y: ale ja mam w mixie i zostało mi chyba jeszcze 5 doładowań:tak:ja kocham telefony z klapką i narazie mi zaden w ko nie wpadł fajny a byłam w salonie bo musiałam adama telefon reanimować:cool2:
 
reklama
Hej dziewczyny
Widzę, że sporo juz nas tu zajrzał, a tak wcześnie jeszcze.
Ja dziś miałam całkiem spokojną nockę, aż dziwne, mała poszła późno spać, bo zasnęła mi późnym popołudniej i spała do 19. Później poszła prawie o 23. I to z wielkim żalem.
Widziałyście te kurtki dzieciece w biedronce po 26,99? Kurcze nawte fajne tylko u nas same czerwone zostały.
U mnie wszyscy już we wyrkach.
Chyba wskoczę jeszcze do wanny na hydromasaz i ide spac bo jutro znowu od rana do laboratorium muszę jechac z teściową. A moje wyniki moczu ok. Tylko pojedyncze bakterie wyszły
Dawno nie byłam w biedronce, nie mam z czym iść:-D. Ja kupiłam w zeszłym roku fajną kurteczkę, no niestety tez zostały tylko różówe ( a różu ci u nas pod dostatkiem ) , ale byłam z niej bardzo zadowolona.
Fajnie, że wyniki w porządku, jedno już nie męczy, ale to nie rozwiązuje srawy do końca.

Witam wieczorową porą
Nerwa mam jak diabli, chyba zaraz kogoś pobiję:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A poszło o to że odebrałam sprawny telefon ale za szybką tu gdzie jest wyświetlacz paproszki i tak sobie pomyślałam że go rozkręcę i wyczyszczę i jak zaczęłam rozkręcać to połamałam włącznik i całego go porysowałam bo nie chciał się otworzyć. I już potem jak go złożyłam to się nie włączył i jak przyjechał M to jeszcze raz go rozłożył i zobaczył że włącznik wyłamany i obudowa połamana i mi zrobił tak że śrubokrętem go włączył ale jak bateria teraz padnie to po telefonie i jestem 500zł w plecy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kurcze Anaconda, no ja znam ból swędzących łapek. Teraz pozostaje tylko pilnować, żeby nie padł, bo będzie problem. Współczuję. Mojemu też umarł telefon, ale śmiercią naturalną i musiał wziąć kolejny abonament żeby tel za zł.Ale jest bardzo zadowolony. Abonament 25zł, a telefon wypas.

Witam,

moje nie śpią od 5.15 :wściekła/y:

Anike obudził katar :wściekła/y: A jak zaczęłam jej czyścic noc to obudziła Helenkę i po spaniu :wściekła/y:
Ależ dzień Ci sie zaczął:no:. Może deśpisz jak i one padną.

hej kochane:happy:
pietruszka poszedł zaprowadzić dzieciaki do szkoły to ja na chwilkę do was:tak: chróbsko nadal grasuje wczoraj przyszłam z pracy wypiłam herbate z miodem cytryną sokiem malinowym zjadłam kanapkę z 3 ząbkami czosnku i d ręki zasnełam a pietrucha się śmiał że zaklepywałam sobie na wieczór kompa:-D:-D:-D:-D
jak nadal będe się tak czuła to nie wiem jak w weekend będe pracowała i to tyle godzin:no:pewnie wezmę wolne ale jak??jedna się zwlniła więc pewnie nie da rady:no::no:nic dalej się kuruję:sorry:
co tam u was???jak meduska???przecież to już końcówka:tak:
Hej kochana. Proponuje jeszcze amolem albo smaluszkiem natrzeć się na noc i nie wychodzić spod kołerki. A i jeszcze rewelacja-sama ostatnio stosowałam-zaparz sobie majeranku tak jak herbate i wypij do wyra!
 
Ja też nie lubię zmieniać telefonów, przyzwyczajam się i potem już innego nie chcę. Teraz miałam se c702i a teraz tak patrzę na se c902i ale nie jestem przekonana
 
Ja tez kocham tel z klapką, jak juz taki sobie kupiłam, to mi ukradli. Kupilam nastepny i mi ukradli, wiec juz kupilam inny i... nie ukradli, później kupiłam srebrnego samsunga z rozsuwana i mam go do dzis razem z ericssonem nie do zdarcia.
 
Witam i ja. Moj mały wstal po 7 ale to dlatego ze go smieciara obudzila a śmietnik pod oknami. A i w nocy byl strasznie niespokojny i o 3 sie obudzil z płaczem.Wiec juz resztenocki spalismy razem.
A tych kurteczek w biedronce to nie widzialam.

Ja juz po kawuni mrozonej :)
 
wityam:-) przed chwila chciałam nadrobic ale Gabi zobaczyła kota prze okno i musiałam z nia na chwile wyjsc ,bo bardzo lubi to taki nas blokowy kot czysty i zdrowy Wyszlismy inie chciała wracac ale chłodno a ja wyszłam z krotkim rękawkiem i nawet butow dobrze nie zalozylam bo tak sie Gabrysi do kota spieszylo Teraz beczy bo ja zabrałam do domu :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Mąz zakupil mi nowa kierownice do smochodu bo ta co mamy jest bardzo wytarta ,zmienia wszystko co sie da jak zdam to samochodzik bedzie jak nowy :-D:-D:-D:-D:-D
Miłego dnia kobietki :-D
 
Cześć Asiu. No to mąż się stara. I nie JAK zdasz, tylko KIEDY zdasz. Bo zdasz!!!
Moja tez taka za zwierzakami, mamy kota w domu, ale to staruszka i nie bardzo już jej zabawy , tym bardziej jak ktoś z radości tak piszczy, że uszy więdną, ciągnie za ogon i ajka robi tak, że guzy wychodzą, hihihii
 
reklama
AGNES
I co ??Powystawialas cos na allegro?
Ja moze dzisiaj wieczorkiem cos wrzuce jak mi sie uda


jakoś mi się nie udało nic nowego wystawic :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: jakos tak wyszło,fotki porobiłam,dzis powystawiam jak czas znajdę :tak::tak::tak::tak:
ale za to sprzedałam 4 zabawki Fisher price po Oliwce i zarobiłam prawie 180zł :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-)


MALINUS
Kochana,kuruj nam sie kuruj:tak::tak::tak:


włąsnie kuruj się kuruj zdrówka zyczę :tak::tak::tak::tak:


Ja zmykam bo mlode zaczynaja byc "nieznosne":no:


tak wczesnie już zaczynają :-p:-p:-p:-p oj daja Ci popalic ostatnio :-D:-D:-D:-D:-D


mnie też czeka wymiana telefonu b mi go antek tak załatwił że:wściekła/y::wściekła/y: ale ja mam w mixie i zostało mi chyba jeszcze 5 doładowań:tak:ja kocham telefony z klapką i narazie mi zaden w ko nie wpadł fajny a byłam w salonie bo musiałam adama telefon reanimować:cool2:


ja tez jestem w mixie w plusie.ty też w plusie????mi zostało do konca jeszcze 4 doładowania :-):-):-):-):-)


Ja tez kocham tel z klapką, jak juz taki sobie kupiłam, to mi ukradli. Kupilam nastepny i mi ukradli, wiec juz kupilam inny i... nie ukradli, później kupiłam srebrnego samsunga z rozsuwana i mam go do dzis razem z ericssonem nie do zdarcia.

a ja mam sentyment do noki,zawsze najlepiej je lubiłam.teraz kupowałąm sobie Nokię XpressMusic i jestem z niej mega zadowolona :tak::tak::tak::tak:



Witam i ja. Moj mały wstal po 7 ale to dlatego ze go smieciara obudzila a śmietnik pod oknami. A i w nocy byl strasznie niespokojny i o 3 sie obudzil z płaczem.Wiec juz resztenocki spalismy razem.
A tych kurteczek w biedronce to nie widzialam.

Ja juz po kawuni mrozonej :)
czyli co nie próbujesz odduczac go spania z Wami w łóżku????? :sorry::sorry::sorry::sorry:dalej pozwalasz mu spać z Wami???:eek::eek::eek: oj robisz wielki błąd ale to twoja sprawa:tak::tak::tak::tak::tak:

teraz Oliwka dobrała sie do dyni i zajada i każe sobie obierać,już mam dosyć jej skubania a ta ciągle mnie męczyz tym obieraniem.Wasze dzieciaki tez tak lubia dynie???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry