reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
moja julka nadal wierzy w wróżkę zębową właśnie w ncy jej zostawiła całe 5 złoty a zęba zabrała:tak::tak::tak::tak:i julka pół dnia duma jak to przecieżo okno było mocno mocno zamknięte:-D:-D:-D
ja mam jeszcze 3 mleczaki ale niestety już zawiązków zębów stałych tam nie ma:no:
MH wyobraź sobie siebie teraz bez górnych jedynek bo czekasz na stałe:-D:-D:-Djakos bardziej mi brak zębów pasuje do 6-7 latków:rofl2::rofl2:acz klwiek fajnie by było mieć teraz nowe stałe zdrowe zęby:tak:
 
Hello
My niedawno wrocilismy do domu:-)Bylam z mlodymi na zakupach i u lekarza:tak:Weszlam tez do WBK zmienic wkoncu adres.W drodze powrotnej odebralysmy Dominika ze szkoly i w domku zjedlismy nalesniki:tak::tak::tak:
Mlode waza;Wiktoria 7640,Klaudia 7610:tak::tak::tak:Lekarka Je dzisiaj caly czas chwaliła:-)Mowila ze bardzo ladnie mowia i sa super rozwiniete:tak::tak::tak:Nie maja juz kompletnie nic z wczesniactwa:-):tak::tak::tak:Ale na siatce centylowej nawet tej dla wczesniakow sa duzo ponizej 3 centyla.
Doatalam skierowanie do alergologa na testy i to mleko Bebilon pepti ktore pija musza pic do minimum 3 lat ,wiec od razu wzielam recepte i wykupilam je.
I jeszcze lekarka kazala dawac Im meliske na te Ich wybryki
 
Ostatnia edycja:
hej dziolszki
troche Was zaniedbuje ale wiecie jak teraz to jest :sorry:

No u nas co ?? jezdzimy co chwile sie rozgladac za wszystkim :confused2:
ledwo zajechalismy do pierwszego sklepu juz Sewek dal nam popalic - bo wszedzie z nim jezdzimy
ale dostal porzadne szlagi bo ma ostatnio takie fochy ze zasnal :sorry: i dobrze...
ale pojechalismy potem do leroy merlin i wybralam sobie tam kuchnie...
nie byla az taka droga wiec zaraz sie zdecydowalismy kosztuje 995 zl a na necie 829 zl + koszt przesylki to wychodzi ze 986 zl - czyli roznica niewielka... :tak:

teraz moj m poszedl sobie na impreze z roboty - ja juz mega wku...a
maly zas daje popalic

kurcze chyba jakas depreche przechodze bo normlanie nikt ze mna nie wytrzymuje - ja sama ze soba tez :confused2::sorry:
 
Jestem i ja :tak:

Wróciliśmy od okulisty, następna wizyta dopiero jak skończy rok :tak: Hurrraaaa :tak::tak::tak::-D:-D:-D

Dowikla, ubranka są dobre na teraz albo ciutek przy duże :tak: więc super :tak:

Moje Helena jeszcze nie spi, ale sie słania więc chyba sie z nią położę :-p
Super ze u okulisty ok:tak::tak::tak:I super ze ubranka sa dobre:-):tak:

ewelinkaa nie zakwalifikowali Cie do roznoszenia ulotek?????to chyba trzeba miec wyższe wykształcenie i minimum 3 języki obce :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D śmiechu warte.u nas byle kto moze ulotki roznosić,nawet dzieciaki roznoszą :tak::tak::tak::tak:w głowie się im chyba poprzewracało.
Może to i lepiej bo byś się tylko namęczyła tym chodzeniem a marne grosze bys za robiła :tak::tak::tak:
U nas tez dzieciaki roznosza:tak::tak::tak:Ale coraz czesciej widuje jak dorosli roznosza ulotki,lepsze to niz mieliby krasc
mi też łuskana dynia nie smakuje:no:
moja julka lubi dynię i słonecznik może to sekret jej pięknych włosów i paznokci:sorry:
julce wypadły dwie dolne jedynki:-D
Mojemu Dominikowi jeszcze zaden nie wypad i na razie sie chyba na to nie zanosi
No i buziaki dla Julki:tak::tak::tak:

Ja tam jestem zdania, ze mleczaki to powinny wypadać, dopiero koło trzydziestki :-D:-D:-D wtedy stałe by na dłużej starczały ;-);-);-):-D:-D:-D

Ja tez;-):-)
czesc babeczki chcialam wam tylko dac znac ze szczesliwe dotarlismy:tak::tak: niestey nie mam czasu na odpisywanie na posty :-:)-(
wybaczcie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Super ze bezpiecznie dojechaliscie:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry