reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam sie i ja ,dzisiaj .robię sobie przerwę od sprzątania i klapłam przed kompem..
Malinuś zdrówka zyczę ,ale cię powaliło choróbsko,nie daj sie ,smaruj sie amolem ja sie smarowałam i choć m się śmiał ,że jak zamyka oczy to ma wrażenie jakby sie z babcią jakąs całował :-D:-D:-Dale warto bo mi bardzo pomógł na zatoki i katarzysko:tak:ZDRÓWKA
ja mam sony ericsona 750i chyba i jestem bardzo zadowolona ,zdarzyło mu sie przez ten czas kilka razy zawiesić i trzeba było poczekac jak mu przejdzie kilka minut.....a mam go 2 lata ponad,niedługo bo w grudniu kończy mi sie umowa i sama nie wiem jaki telefon bym chciała:eek: a bateria w tym moim jest taka dobra ,ze ani rau smisie nie rozładował i nie zgasł ,przez co pinu nie pamiętam ,a to już mały problem:-)
Agnes ja dyni nigdy nie jadłam ,a jeżeli już to moze jako małe dziecko ,moje dzieci też nie ,a jak ty ją podajesz,na surowo???co mozna zrobić z dyni???

Nasz kot z kolei doprowadza mnie do szału jak w nocy lub nad ranem zaczyna sie tłuc po mieszkaniu ,łazic po mnie ,hałasować i miauczeć ,bo chce wyjść na dwór,sami go tak nauczyliśmy latem ,,,a teraz mam dość terroru kociego i musimy odzwyczajać go lekceważeniem jak dziecko:-D:-D:-D
 
madziulka pestki dyni Oliwka wcina.Kiedyś poczestowała ja jedna Pani na placu zabaw i od tamtego czasu ciągle by je jadła,tylko kto musi skubac łupinki,oczywiście mamusia :-D:-D:-D:-D:-D

a słyszałam że dobre jest ciasto dyniowe ale jeszcze nie miałam okazji spróbowac
 
Witam,

moje nie śpią od 5.15 :wściekła/y:

Anike obudził katar :wściekła/y: A jak zaczęłam jej czyścic noc to obudziła Helenkę i po spaniu :wściekła/y:

Anaconda, brawo Jasiu :sorry:
As, y to masz nerwy ze stali :szok: Mi ostatnio puszczają, ale jak czytam co u Ciebie to juz dawno bym wyszła i stanęła obok :-p

Chyb a się wezmę, za zrzucenie fotek :tak:
Też mnie na Niego cholera bierze,ale co zrobić ?
Przecież nie utłukę.
Tłumaczę,tłumacze,tłumacze....a on i tak swoje.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zdrówka dla małej.:-)

hej kochane:happy:
pietruszka poszedł zaprowadzić dzieciaki do szkoły to ja na chwilkę do was:tak: chróbsko nadal grasuje wczoraj przyszłam z pracy wypiłam herbate z miodem cytryną sokiem malinwym zjadłam kanapkę z 3 ząbkami czosnku i d ręki zasnełam a pietrucha się śmiał że zaklepywałam sobie na wieczór kompa:-D:-D:-D:-D
jak nadal będe się tak czuła to nie wiem jak w weekend będe pracowała i to tyle godzin:no:pewnie wezmę wolne ale jak??jedna się zwlniła więc pewnie nie da rady:no::no:nic dalej się kuruję:sorry:
co tam u was???jak meduska???przecież to już końcówka:tak:
Witaj.Dobrze,że czasami choć zaglądasz.
U mnie jak zwykle życie na wariackich papierach.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-D:-D:-D:-D
Zdrówka życze.:-):-)

wityam:-) przed chwila chciałam nadrobic ale Gabi zobaczyła kota prze okno i musiałam z nia na chwile wyjsc ,bo bardzo lubi to taki nas blokowy kot czysty i zdrowy Wyszlismy inie chciała wracac ale chłodno a ja wyszłam z krotkim rękawkiem i nawet butow dobrze nie zalozylam bo tak sie Gabrysi do kota spieszylo Teraz beczy bo ja zabrałam do domu :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Mąz zakupil mi nowa kierownice do smochodu bo ta co mamy jest bardzo wytarta ,zmienia wszystko co sie da jak zdam to samochodzik bedzie jak nowy :-D:-D:-D:-D:-D
Miłego dnia kobietki :-D
U mnie też w domu zwierzaków pełno.
A ten mały to non stop chodzi i o zagrożonych gatunkach gada.:-D:-D:-D
Jakiś ekolog z Niego chyba będzie.:szok::szok::-D:-D:-D

Witam się z Wami piątkowo moje drogie.
Uciekam kochane,bo robię małemu na poddaszu kącik psychologiczno-terapeutyczny ,żeby Weronika miała z Nim gdzie pracować bez rozproszeń typu komputer,telewizor,ekstra zabawki.
Może to jakiś efekt ..:tak::tak::sorry::sorry:
Miłego dnia.
 
hej kochane:happy:
pietruszka poszedł zaprowadzić dzieciaki do szkoły to ja na chwilkę do was:tak: chróbsko nadal grasuje wczoraj przyszłam z pracy wypiłam herbate z miodem cytryną sokiem malinwym zjadłam kanapkę z 3 ząbkami czosnku i d ręki zasnełam a pietrucha się śmiał że zaklepywałam sobie na wieczór kompa:-D:-D:-D:-D
jak nadal będe się tak czuła to nie wiem jak w weekend będe pracowała i to tyle godzin:no:pewnie wezmę wolne ale jak??jedna się zwlniła więc pewnie nie da rady:no::no:nic dalej się kuruję:sorry:
co tam u was???jak meduska???przecież to już końcówka:tak:
hej kochana:-)
u mnie wszystko ok:-p tyle ze mnie wczoraj cay dzien jakos dziwnie brzuch pobolewal i M sie smial ze mnei na porodówke bedzie wiózł:sorry::sorry:
a w nocy przebudzilam sie bo poczuła jakies ukłucie w boku kilka razy w ciagu nocy i M juz chcial sie zbierac:-D:-D:-D
teraz Oliwka dobrała sie do dyni i zajada i każe sobie obierać,już mam dosyć jej skubania a ta ciągle mnie męczyz tym obieraniem.Wasze dzieciaki tez tak lubia dynie???
feeee ja nienawidze dyni- Patryk chyba nawet nigdy nie jadł:sorry::-)

ja dzisiaj zrobiłam sałatke warzywną bo mnie ochota naszła- bede iala na obiadek tez- z piersią z kurczaka- ni ebede musiala ziemniaków robić:tak::tak::tak::-)

Edit:
co tu tak pusto:sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam ja umyłam jedno okno i piore firanki. Zuzia juz śpi. jakos wczesnie dzisiaj. Prasowanie czeka..... A ja mam lenia. Muszę zrobić obiad ale ziemniaków nie ma w domu:no::no::no:
Wieczorem jade do Kościoła na msze za Tatę. Mamy co piatek do samego stycznia:szok:Więc teraz chodzę regularnie:shocked2::shocked2:

Ja też nie lubię zmieniać telefonów, przyzwyczajam się i potem już innego nie chcę. Teraz miałam se c702i a teraz tak patrzę na se c902i ale nie jestem przekonana
Też mysle o c902 teraz mam sony er. 55o i i jestem zadowolona ale Zuzia go troche obgryzła a juz wymiane miałam miec 3 doładowania temu ale nie mam czasu podejść do salonu:no:
 
dziewczyny jestem w glebokim szoku :szok::szok::szok:
Dzisiejsza uwaga
http://www.onet.tv/26-letnie-mieso-na-stole,5515855,1,klip.html#5515855,c=1
Co o tym sądzicie?
Ochyda, aż się jeść na mieście ode chciewa :wściekła/y::no::szok: ja mam swoją sprawdzoną budkę z hamburgerami i tylko tam jadam :tak:

dobrze ze M jest dzis w domu to poszedł przygotowywac obiadek a później weźmie Oliwke na dwór na spacer.a ja od niej odpoczne :tak::tak::tak::tak:będe miała czas aby powystawiać pare rzeczy na allegro :-)




a ja się dzis przeraziłam.
Mój M ma od jakiegos czasu problemy z kręgosłupem,dźwignął coś za ciężkiego jakiś czas temu i coś mu szczeliło.i od tamtej pory co jakis czas mu ten kregosłup się odzywa.no i teraz go boli,był u lekarza,robili mu przeswietlenie,wyszło że dyskopatia z przeciążenia i teraz chodzi na zastrzyki.
no i jak wczoraj szedł do pracy to nie zdązyłby pójść na ten zastrzyk więc ja mu go zrobiłam,mówił że nie bolało i było ok.ale jak dziś pojechał na kolejny zastrzyk i pielęgniarka zobaczyła miejsce gdzie mu zrobiłam to sie za głowę złapała.zrobiłam mu troche za wysoko i powiedziała ze M powinien Bogu dziekować ze nic mu sie nie stało bo gdzybym w nerw trafiła a było niedaleko to by go mogło sparalizować.jak ja to usłysząłam to normnalnie w szoku do tej pory jestem.już więcej nie ruszam sie do takich rzeczy :no::no::no::no::no::no::no:
do tej pory mam poczucie winy ze przeze mnie mogłoby się stać nieszczęście i przeze mnie mógł się stac kaleką ,normalnie nie wybaczyłabym tego sobie :no::no::no::no::no::no::no: dziekuję teraz Bogu że tak to sie skończyło i nic złego się nie stało :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Dobrze że tylko na strachu się skończyło :tak: i zdrówka dla M życzę :tak:
kochane z gry przepraszam że mnie ostatnii tak mało:-:)-:)-:)-(
normalnie wymiękam julka i adam się wykurowali to teraz mnie i piotrka i antoszkę wzieło ile chłopaki maja tylko katar to ja katar kaszel gardło byłam dzisiaj u lekarza jakiś wirus babka mówi że codziennie po 30 pacjentów przyjmuje właśnie z takimi objawami:-(w nocy tak kasłałam że antka budziłam to w koncu poszłam spać do julki spanie z nią na wąskim łóżku do przyjemych nie należało:no:więc jestem nie do życia:wściekła/y:
wyczytałam tylko że patrysia ma nowe auto super:-)
że szczypiory poszły szybko spac:szok:
że oliwka mało śpi tzn za wcześnie wstaje:-)
że medea walczy z bólem zęba:-(
że joanny mąż ma za wysokie ciśnienie:-(
że nika MH ma katarek bidulka a helena napady złości:-(
że eweliny mąż się nie zmienia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no a reszty nie pamiętam mam nadzieję że wieczorkiem będe sie lepiej czuła i posiedzę trochę z wami bo narazie mam wrażenie że moja głowa waży tonę:-:)-(
Zdrówka życzę :tak: ale Wy coś ostatnio chorujecie :no: nie ładnie :no:
Wpadam sie przywitac bo obiad robię. Byłysmy na rehabilitacji i mocz do badania zawieźć.
Cały dzień biegusiem.
Słyszałyście o tym dziecku które sie urodziło z waga 8,7kg i 67cm:szok::szok::szok::szok:
Czytałam o tym, ale to i tak nie rekord. Rekordem był chłopiec który ważył prawie 11,5kg ale zmarł 11h po porodzie :-:)no:
Witam,

moje nie śpią od 5.15 :wściekła/y:

Anike obudził katar :wściekła/y: A jak zaczęłam jej czyścic noc to obudziła Helenkę i po spaniu :wściekła/y:

Anaconda, brawo Jasiu :sorry:
As, y to masz nerwy ze stali :szok: Mi ostatnio puszczają, ale jak czytam co u Ciebie to juz dawno bym wyszła i stanęła obok :-p

Chyb a się wezmę, za zrzucenie fotek :tak:
Zdrówka życzę i w końcu przespanej nocy i ranka :tak: mój się budzi przed 7 ale wcześnie zasypia
Kochana , a moze dasz mi jakieś namiary na twoje rzeczy na allegro? :tak:
Bo niestety nie mam, a lubię tam kupować :tak::-)




W naszym szpitalu urodziła się dziewczynka , która miała długość 67 cm i ta mała pobiła w tym właśnie szpitalu dotychczasowy rekord, który wynosił 64 cm.:tak::tak::tak::-D

Ja zaraz lecę małego odwieść i na zakupy... A potem znów porządki.:tak:

Aha i zapomniałam napisać, ze ostatnio wzięło mnie na wycieczki rowerowe po lesie...:tak:
Wybrałam się wczoraj z małymi na taką poobiednią wycieczkę tak na troszkę, wracamy, a nas nie było 3 godziny !!!!!!!! Jeździliśmy tyle czasu, a mała w foteliku na moim rowerze:tak: Ale było super, tylko tyłki i nogi trochę potem bolały heheheh:-D:-D

A to dla tych co muszą z rana heheheehe:-D

Zobacz załącznik 167546
Ja na rower to nie wsiadłam od prawie 3 lat :szok: ale tak fajnie przynajmniej mała na świeżym powietrzu :tak:
mnie też czeka wymiana telefonu b mi go antek tak załatwił że:wściekła/y::wściekła/y: ale ja mam w mixie i zostało mi chyba jeszcze 5 doładowań:tak:ja kocham telefony z klapką i narazie mi zaden w ko nie wpadł fajny a byłam w salonie bo musiałam adama telefon reanimować:cool2:
Ja też mam teraz w mixie w orange, ale to na 3 lata i dopiero miesiąc minął a już mam dosyć, jednak dla mnie to na kartę trzeba :-D
wityam:-) przed chwila chciałam nadrobic ale Gabi zobaczyła kota prze okno i musiałam z nia na chwile wyjsc ,bo bardzo lubi to taki nas blokowy kot czysty i zdrowy Wyszlismy inie chciała wracac ale chłodno a ja wyszłam z krotkim rękawkiem i nawet butow dobrze nie zalozylam bo tak sie Gabrysi do kota spieszylo Teraz beczy bo ja zabrałam do domu :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Mąz zakupil mi nowa kierownice do smochodu bo ta co mamy jest bardzo wytarta ,zmienia wszystko co sie da jak zdam to samochodzik bedzie jak nowy :-D:-D:-D:-D:-D
Miłego dnia kobietki :-D
Mój Kubek też za kotami lata, psy go jakoś nie ciekawią. To po mamusi ma :-D ja się z mamą zastanawiamy nad jakiś kotkiem. U mojej siostry są ale to dzikie i zanim się przyzwyczai do domu to trochę minie :tak:
Witam sie i ja ,dzisiaj .robię sobie przerwę od sprzątania i klapłam przed kompem..
Malinuś zdrówka zyczę ,ale cię powaliło choróbsko,nie daj sie ,smaruj sie amolem ja sie smarowałam i choć m się śmiał ,że jak zamyka oczy to ma wrażenie jakby sie z babcią jakąs całował :-D:-D:-Dale warto bo mi bardzo pomógł na zatoki i katarzysko:tak:ZDRÓWKA
ja mam sony ericsona 750i chyba i jestem bardzo zadowolona ,zdarzyło mu sie przez ten czas kilka razy zawiesić i trzeba było poczekac jak mu przejdzie kilka minut.....a mam go 2 lata ponad,niedługo bo w grudniu kończy mi sie umowa i sama nie wiem jaki telefon bym chciała:eek: a bateria w tym moim jest taka dobra ,ze ani rau smisie nie rozładował i nie zgasł ,przez co pinu nie pamiętam ,a to już mały problem:-)
Agnes ja dyni nigdy nie jadłam ,a jeżeli już to moze jako małe dziecko ,moje dzieci też nie ,a jak ty ją podajesz,na surowo???co mozna zrobić z dyni???

Nasz kot z kolei doprowadza mnie do szału jak w nocy lub nad ranem zaczyna sie tłuc po mieszkaniu ,łazic po mnie ,hałasować i miauczeć ,bo chce wyjść na dwór,sami go tak nauczyliśmy latem ,,,a teraz mam dość terroru kociego i musimy odzwyczajać go lekceważeniem jak dziecko:-D:-D:-D
No mój kot to budził w nocy żeby mu jeść dać, ale tak hamsko budził że szok :szok: a ja miałam fajnego sony ericsona ale coś mi w wyświetlaczu poszło i nie da się naprawić :-:)no:
madziulka pestki dyni Oliwka wcina.Kiedyś poczestowała ja jedna Pani na placu zabaw i od tamtego czasu ciągle by je jadła,tylko kto musi skubac łupinki,oczywiście mamusia :-D:-D:-D:-D:-D

a słyszałam że dobre jest ciasto dyniowe ale jeszcze nie miałam okazji spróbowac
No ja jak podwędze od siostry dynię to może w końcu zrobię ciasto bo też słyszałam że dobre :tak::-D


Witam w piątek. Z rana poleciałam na targ zobaczyc czy coś jest to tylk oco ciekawe to kolegę spotkałam :-D pogadałam trochę z nim i do domu jechałam bo zimno jak nie wiem co :no: ale teraz jakiś słonko wyszło więc może będzie lepiej. Dzisiaj może uda mi się mamę na lumpy namówić bo już dawno nie byłam :tak: dziecko mi ostatnio dziwnie śpi, zasypia około 10 i potrafi spać do 13 aż :szok: i potem koło 16 znowu na godzinę :tak: ja nie wiem co mu się stało :-D a ja lecę bo pranie gnije w pralce i obiad muszę zrobić. Jak dam radę to zaglądne wieczorem :tak: miłego dnia życzę :-D


Ja miałam dwa alcately, sony ericsona i teraz mam dwie nokie n73 i e63 i jestem z n73 zadowolona, tylko trochę bateria mi już pada :no: ale to to nokia i se i najlepsze jakie miałam :tak: zastanawiam się nad sprzedażą n73 bo na dwa telefony to trochę ciężko lecieć :-D tutaj orange a tutaj heyah :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja si napaliłam na sony erik.c902 albo nokie n73. Dzwoniłam przed chwilą do plusa i w mixie sony na 36 zasileń kwota 30zł kosztuje 499zł:szok::szok::szok:a NOWY NA ALLEGRO 600ZŁ a nokii n73 nie maja teraz:no:
 
Ja to jakoś do se mam sentyment, wcześniej miałam se k750i ale dałam mężowi a sama kupiłam sobie tego se c702 i gdybym w nim nie zaczęła szperać to działałby mi nadal:crazy::crazy:
 
reklama
Do góry