reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Widziałyście te kurtki dzieciece w biedronce po 26,99? Kurcze nawte fajne tylko u nas same czerwone zostały.
U mnie wszyscy już we wyrkach.
Chyba wskoczę jeszcze do wanny na hydromasaz i ide spac bo jutro znowu od rana do laboratorium muszę jechac z teściową. A moje wyniki moczu ok. Tylko pojedyncze bakterie wyszły
 
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: raczej nie urodziła naturalnie :no::no::no::no::-D:-D:-D:-D dziecko gigant,ciuszki to od urodzenia bedzie musiała kupować od chyba 74 albo 80???? ojejku :-D:-D:-D:-D:-D:-D



strasznie mi sie podobał :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: żałuję że nieługo już się skończy bo tak mnie wciągnął ten serial że szok.chyba sciągnę sobie brzydulę i obejrzę jeszce raz od początku :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ale maniaczka ze mnie :-D:-D:-D:-D:-D:-D


Oliwka ogląda wieczorynkę,M czyta gazetę a ja uciekam się kąpać :-):-):-)

Ja slyszałam ze jest ponad 220 odcinkow brzyduli i swiat seriali tez zapowiada ze bedzie do konca roku wiec nie wiem skad sie wzielo ze niedlugo sie konczy

Luna dziekii za porady Bede pamietac :))
Sylwiob ano tak Juz zdazylam zauwazyc ze tak jak u Ciebie kochana Tylko dzieciaczki sie nie zgadzaja :))

Zawsze chcialam miec chlopca i od razu wiedzialam jak bedzie miec na imie. Ale tez mysle o dziewczynce wiec kto wie :D

Widziałyście te kurtki dzieciece w biedronce po 26,99? Kurcze nawte fajne tylko u nas same czerwone zostały.
U mnie wszyscy już we wyrkach.
Chyba wskoczę jeszcze do wanny na hydromasaz i ide spac bo jutro znowu od rana do laboratorium muszę jechac z teściową. A moje wyniki moczu ok. Tylko pojedyncze bakterie wyszły

Kurtek nie widzialam (nie chodze do biedronki)
I dobrze ze wyniki wyszly oki.

Ja padam na pyszczek wiec lece do wyrka (zaliczajac lazienke po drodze). Milego wieczorku i nie piszcie za duzo.

Dobranoc.
 
Witam wieczorową porą
Nerwa mam jak diabli, chyba zaraz kogoś pobiję:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A poszło o to że odebrałam sprawny telefon ale za szybką tu gdzie jest wyświetlacz paproszki i tak sobie pomyślałam że go rozkręcę i wyczyszczę i jak zaczęłam rozkręcać to połamałam włącznik i całego go porysowałam bo nie chciał się otworzyć. I już potem jak go złożyłam to się nie włączył i jak przyjechał M to jeszcze raz go rozłożył i zobaczył że włącznik wyłamany i obudowa połamana i mi zrobił tak że śrubokrętem go włączył ale jak bateria teraz padnie to po telefonie i jestem 500zł w plecy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:



dziewczyny jestem w glebokim szoku :szok::szok::szok:
Dzisiejsza uwaga
http://www.onet.tv/26-letnie-mieso-na-stole,5515855,1,klip.html#5515855,c=1
Co o tym sądzicie?

Oglądałam i w głowie mi się to nie mieści zwłaszcza że i do przedszkoli takie mięso szło, przecież to jakiś nonsens:szok::szok::szok:

Połozyłam Oliwkę a ona nie chce mi spać.już momentami mam dość jej jak tak ciężko mi ja uspić.przecież stała tak wczesnie 5.30 więc nie rozumiem dlaczego nie chce iść spać.i tak codziennie.mam takiego nerwa na nią że az mnie roznosi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

No ja też bym była wściekła jakby moja tak codziennie wstawała, oby to jej się poprzestawiało jak najszybciej:tak::tak::tak:

a ja się dzis przeraziłam.
Mój M ma od jakiegos czasu problemy z kręgosłupem,dźwignął coś za ciężkiego jakiś czas temu i coś mu szczeliło.i od tamtej pory co jakis czas mu ten kregosłup się odzywa.no i teraz go boli,był u lekarza,robili mu przeswietlenie,wyszło że dyskopatia z przeciążenia i teraz chodzi na zastrzyki.
no i jak wczoraj szedł do pracy to nie zdązyłby pójść na ten zastrzyk więc ja mu go zrobiłam,mówił że nie bolało i było ok.ale jak dziś pojechał na kolejny zastrzyk i pielęgniarka zobaczyła miejsce gdzie mu zrobiłam to sie za głowę złapała.zrobiłam mu troche za wysoko i powiedziała ze M powinien Bogu dziekować ze nic mu sie nie stało bo gdzybym w nerw trafiła a było niedaleko to by go mogło sparalizować.jak ja to usłysząłam to normnalnie w szoku do tej pory jestem.już więcej nie ruszam sie do takich rzeczy :no::no::no::no::no::no::no:
do tej pory mam poczucie winy ze przeze mnie mogłoby się stać nieszczęście i przeze mnie mógł się stac kaleką ,normalnie nie wybaczyłabym tego sobie :no::no::no::no::no::no::no: dziekuję teraz Bogu że tak to sie skończyło i nic złego się nie stało :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

To ty pielęgniarką jesteś czy taki samouk w robieniu zastrzyków?

M dzwonił i raz nie odebrałam i posłałam mu sms-a,że nie chce mi się z nim gadać:-p a niedawno to chciał,żeby mu jedną sprawę załatwić - skoro miał towarzystwo do wygłupów to nich mu teraz załatwiają:-p:wściekła/y::wściekła/y::crazy:.
Zdrówka dla wszystkich małych i dużych chorowitków.
Ewelinko,super pomocnik;-):tak:.

Może dzwonił żeby kochaną żonkę przeprosić:tak::tak::tak:

Hej dziewczynki. Dawno nie zaglądałam ale niestety nie po nadrabiam bo za dużo tego:tak:. Pamiętacie mnie jeszcze?????????? U nas w sumie to nic ciekawego

Jasne że pamiętamy;-);-);-)

Słyszałyście o tym dziecku które sie urodziło z waga 8,7kg i 67cm:szok::szok::szok::szok:

Słyszałam i w szoku byłam, przecież to gigant a nie noworodek:cool::cool::cool:

Chyba wskoczę jeszcze do wanny na hydromasaz i ide spac bo jutro znowu od rana do laboratorium muszę jechac z teściową. A moje wyniki moczu ok. Tylko pojedyncze bakterie wyszły

Super że wyniki dobre:tak::tak::tak:
 
reklama
Ja też mówię dobranoc,bo trzeba trochę luksusu zażyć;-):tak:
4984062.jpg
95bcd520-d7cf-41c9-9bd0-9a9fbf3ef18f_20090223124454_Mycie-wlosow-zmn.jpg
56525b_d.jpg
 
Do góry