reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A propos wanny z jacuzzi. Moja mama sobie taka zafundowała.
Po pierwsze trzeba się liczyć z tym, ze trzeba ja podłączyć do prądu :tak: Potrzebne jest podłączenie niezależne od reszty gniazdek w łazience :tak: Po drugie w dyszach lubią się gnieździć zarazki więc trzeba raz w tygodniu robić płukanie specjalnym płynem. No i po trzecie najważniejsze, żeby mieć przyjemność i rzeczywiście móc sobie zrobić porządny masaż, kupując trzeba zwrócić uwagę na jak największą ilość dysz :tak:
Jeszcze mieszkałam z mamą jak kupowała ta wannę i na początku byłam zachwycona pomysłem :tak: Ale teraz już wiem, że sobie czegoś takiego do domu nie wstawię :no: No chyba, że jakiś wypasiony model :-p;-)

M poleciał do pracy, a Helence wróciła temperatura :wściekła/y: Więc siedzimy w domu :-(
Właśnie chciałam o tych aspektach finansowych napisać.
Wszystkie wanny z hydromasażem są bardzo drogie w utrzymaniu i prądu żrą,że hoho.
Zdrówka dla Helenki.
 
Właśnie chciałam o tych aspektach finansowych napisać.
Wszystkie wanny z hydromasażem są bardzo drogie w utrzymaniu i prądu żrą,że hoho.
Zdrówka dla Helenki.

A ile trzeba wody wlać do takiej ogromniej wanny :szok:
Znajomi sobie kupili mega wannę, i co wieczór urzadzali sobie wspólną kąpiel :tak: No niby romantycznie, ale romantyzm się skończył, jak przyszedł rachunek za wodę :szok::-p

Spadam bawić sie w sklep :-p:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestesmy juz po spacerku i po malych zakupkach:-)Mlode sa juz zmeczone wiec zrobie Im herbatke i za niedlugo sprobuej Je polozyc a ja bede mogla sobie troszke posiedziec:-);-)
 
reklama
A ile trzeba wody wlać do takiej ogromniej wanny :szok:
Znajomi sobie kupili mega wannę, i co wieczór urzadzali sobie wspólną kąpiel :tak: No niby romantycznie, ale romantyzm się skończył, jak przyszedł rachunek za wodę :szok::-p
no tak :tak:
W przypadku,kiedy za wodę się płaci to się w ogóle nie opłaca.
My mamy domek,więc tylko tyle co silnik chodzi i prąd wtedy pożera.
Szambo co jakiś czas się wybierze i po kłopocie.
Na taką wannę się jednak nie zdecydowaliśmy.:no:
Wizualnie mi się podoba,ale jest bardzo delikatna ,bo strasznie dużo plastiku tam jest i mój maz mówi,że jak by do niej wszedł ze swoją wagą to by sie zawaliła pod nim.:szok::szok::-D:-D:-D:-D
Dla mnie poza tym przy moim dziecku zupełnie odpada,bo by ją rozniósł na kawałki podczas 1 zabawy w udawanie np: piratów.:-D:-D:-D
Na razie mam dużą wygodną wannę z podłokietnikami i zagłówkiem i wkładkę dla Kuby do hydromasażu ,ale marzy mi się porządna mata do wanny.Niestety cena takiej dobrej to 4.500 zł.:szok::szok:
Coś takiego ,by mi się przydało:
ta ostatnia biało -niebieska
Maty ozonowe do kąpieli bąbelkowej i hydromasazu
Generatory do kąpieli bąbelkowej i hydromasażu
 
Do góry