reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

reklama
dieta dąbrowskiej:
Jest to dieta opracowana przez dr med. Ewę Dąbrowską (opisała ją w książce „Ciało i ducha ratować żywieniem”). Dieta ta jest nie tylko dietą odchudzającą, ale też oczyszczającą i polega na tzw. odżywianiu „wewnętrznym” czyli nie dostarczamy organizmowi składników odżywczych, organizm jest zmuszony odżywiać się „wewnętrznie” korzystając z zapasów, które zgromadziliśmy w organizmie. Kurację przeprowadzamy przez okres 2-6 tygodni (nie dłużej). Warto jednak wytrzymać min. 4 tygodnie, bo najlepsze efekty są po drugim tygodniu. Nie można przerywać diety z dnia na dzień, ponieważ jest to szkodliwe dla zdrowia. Produkty wysokoodżywcze należy wprowadzać stopniowo przez kilka dni, a najlepiej po diecie stosować tzw. zasady zdrowego żywienia (opiszę je później), co jest oczywiście bardzo trudne, ale nie ma „efektu jojo”. Jeśli ktoś z Was choruje i przyjmuje leki, musi przed dietą skonsultować się z lekarzem. Dietę najlepiej rozpocząć sobie w jakieś dni wolne, bo w pierwszych trzech dniach organizm się oczyszcza i możemy odczuwać silny ból głowy (nie wolno brać leków przeciwbólowych) no i wyłażą z nas substancje trujące i pocimy się na śmierdząco. Po tych trzech dniach czujemy się jak nowo narodzeni! Ciało wydaje się lekkie, czujemy się wprost fantastycznie! To tyle tytułem wstępu, a teraz do rzeczy: w diecie można jeść ile się chce (i tak nie ma się apetytu) z tym, że określone produkty:

· korzeniowe: marchew, seler, pietruszka, chrzan, burak, rzodkiew, rzepa;

· liściaste: sałata, seler naciowy, zielona pietruszka, jarmuż, rzeżucha, koper, zioła;

· cebulowe: cebula, por, czosnek;

· psiankowate: papryka, pomidor;

· kapustne: kapusta biała, czerwona, włoska, pekińska, kalafior, kalarepka;

· dyniowate: dynia, kabaczek, cukinia, ogórki;

· owoce: jabłka, cytryny, grapefruity.

Warzywa i owoce można spożywać w postaci soków, surówek, zup, warzyw gotowanych, duszonych, kiszonych, wywarów z ziół, owoców surowych. Nie można pić ani kawy ani herbaty, ale można pić herbaty ziołowe i owocowe. Ja zawsze dodatkowo jem grzyby (w książce nie ma o nich mowy).

Narazie stoje na 6 kg i nic sie nie rusza dalej :baffled:
 
widze ze tu juz nikt nie wchodzi ale w razie jakby jednak wszedl to ja sie pochwale.
Nie jestem juz na diecie w sumie ponad tydzien,nie utylam :) nawet jeszcze 1kg schudlam(jedzac normalnie).
no i pochwale sie rezultatem.
before
beforezz1.jpg


after
aftercm2.jpg


nie wiem czy wyjdzie...
 
dziewczyny a macie może jakieś doświadczenie w stosowaniu tych herbatek 3 stopniowych z Herbapolu :confused: :confused: :confused: ciekawa jestem czy działają :confused:

bede wdzieczna za kazde info :-)
 
reklama
Czesc dziewczyny mam na imie Marta i jestem mama igorka niestety musze zrzucic duzo kilo moze podsuniecie jakies dietki sprawdzone od dzis jak pozwolicie bede stalym uczestnikiem tego watku. Mamo Cprysia rewelacja ja tez tak chce. Czy ta dieta to jest na samych warzywach i owocach tylko. Znajomi maja w czerwcu wesele i musze jakos wygladac ładnie tzn. chciala bym ładnie wygladac pozdrawiam Marta
 
Do góry