reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

reklama
witam po przerwie.... ;D

Dla tych ktore mnie nie znaja...hhhmmm przed ciaza wazyłam 55-58kg....i tak sie trzymalam dlugie lata....dwa miesiace przed ciaza,,,przytylam do 63 kg....a w ciazy doszlo mi +33kg ::).... bylo to zwiazane miedzy innymi z tym iz od 5 m-ca ciazy musialam lezec bo byla to ciaza zagrozona...takze na porodowke jechalam z 95kg na liczniku. po wyjsciu ze szpitala mialam -8 kg, ale nie moglam na siebie patrzec, potem po woli jakos kilogramy schodzily, stosowalam rowniez kopenhaska ale zeszlo tylko 1.5 kg, teraz waze 67 kg i mam zmair wrocic do moich 55-58....pierwsze co zrobie to wybieram sie do lekarza zbadac tarczyce bo cosik mnie sie nie podoba i od nastepnego tygodnia zaczynam chodzic na basenik. Wogole to mam plan w koncu isc na sylwestra do knajpy w fajnej kiecce wiec do konca grudnia musze wrocic do swojej figury ::)...oby...

trzymam kciuki za wszystkie walczace z kilogramami... ;)
 
dziewczyny, macie jakiś sprawdzony zestaw ćwiczeń na to by brzuszek po porodzie wrócił do swojego stanu sprzed ciąży? Może jeszcze jakaś dieta....
 
happymum polecam 6Weidera..troche trudne ale jak sie człowiek wkreci to potem juz leci...załozyłam nawet watke gdzie dokładnie wszystko opisałam : https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,6025.0.html

Moze cie zaraże cwiczonkami, ja jak zaczełam cwiczyc to sie wkreciłm niezle. A efekty naprawde są. Do tego dołozyłam diete. I teraz mam brzucho sprzed porodu. Troszke skóra została mniej jedrna ale ... jak bym sobie walneła druga serie to pewnie brzuch byłby na medla.

Powodzenia!!!
 
Happymum zgadzam się z hogatą, bo sama przetestowałam to na własnej skórze, choć nie wytrwałam do końca tych ćwiczeń, ale w połączeniu z dietą daje rezultaty. Ja zastosowałam dietę 1000 kcal. Mój plan zakładał tylko albo aż 2-3 kg do zrzucenia, a poleciało 4 kg w ciągu miesiąca i kolejne 2 kg przez następny miesiąc same poleciały bez diety i ćwiczeń. Ale chyba mój żołądek przyzwyczaił się do mniejszych porcji i trzymałam się zasady aby nie jeść późnym wieczorem.
Teraz jak widzisz przybieram na wadze :laugh: :laugh:, ale po porodzie będę ćwiczyła A6W.

Witaj hogata widze, że Ty wytrwale tu zaglądasz, ja tylko z doskoku. A Twoja Kalinka już taka duża i śliczna panienka. Jak ten czas leci, dopiero taka mała z niej kruszynka była.  :)

Pozdrawiam
Wytrwałości dla wszystkich mam, które walczą z wagą.

Na koniec tradycyjny KOPNIACZEK, który nas wcześniej motywował do pracy nad sobą  ;) ;)
 
witaj dorotko ... ja tu ostatnio zajrzałam przez przypadek, długo mnie nie było bo cel osiagnełam no i jakos tak naturalnie przestałam zaglądać. ... Co do dzieci, prawda , rosną jak na drożdzach, zmieniaja sie, rozwijają, potrafia i rozumieja juz tak wiele. No a u ciebie widze kolejny bobasek w drodze. Żyxcze zeby po porodzie nie było za wiele kilosków do zrzucania ...

No i przyłączam sie i daje mega kopniaka motywacyjnego dla odchudzajacych sie !!!!!
 
reklama
Do góry