reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

reklama
mam swietną propozycje dla zaganianych mam i leniuszków, dla wszystkich Pań, ktore oprocz odzyskania kondycji chca uzupełnic niedobory w organizmie po ciązy, odzyskac zgrabna sylwetke
nie chce sie reklamowac na forum wiec prosze pytac przez mail d_kusz@o2.pl lub gg:3672601
lub zapraszam na www.dorota.mojawaga.pl tam jest wiele informacji oraz tam też zachecam do zapisania sie na bezpłatne subskrypcje „Ze świata zdrowego stylu życia”.

z moich obserwacji (a tematem odchudzania interesuje sie juz długo) wynika, ze paru kilogramów moze sie pozbyc kazdy i to szybko a pozniej jest efekt jojo; cwiczenia bardzo pomagaja, ale bez dobrej diety długo tak nie da sie wytrzymac, poniewaz w pewnej chwili waga sie zatrzymuje.
Połączenie dobrej diety i ćwiczeń daje niesamowite rezultaty!

Jezeli zainwestujemy w siebie decydując sie dobra dietę to po
1. raz na zawsze uporamy sie ze zbednymu kilogramami,
2. bardzo ważne - odzyskamy zgrabną sylwetke, poniewaz tradycyjne odchudzanie nie jest równoznaczne z odzyskaniem zgrabnej sywletki!
3. otrzymuje sie wsparcie i opieke na cały okres odchudzania.

Odchudzania bez odpowiedniej wiedzy, na wlasną reke jest bardzo ryzykowane.

kazda osoba, ktora odezwie sie do mnie na maila d_kusz@o2.pl otrzyma informacje na temat zdrowego odchudzania

serdecznie pozdrawiam
dorota
 
Martyna ja jak kupiłam zwykłą folie 20m w sklepie to starczyła mi na 3 zabiegi, ale wychodziło drogo więc kupiłam sobie za 10 zł 300m folii i teraz starczy mi na długo, ale jeśli chcecie to popatrzcie sobie na allegro są do kupienia folie profesjonalne na 30 albo 20 zł bardzo duże, opłacalne jak dla kogoś tak jak my często się zawijającego. A jak tam efekty. Ja tak jak Agnexx widzę że skóra nabiera od razu gładkości i sprężystości co do cellulitu to trzeba wiecej wytrwałości i czasu
 
Agnexx to podobnie jak ja tylko że wolę jak zachwyca się nią mąż :p i zauważyłam że z każdym zabiegiem odczuwam mocniej wygrzewanie, i uwielbiam ten zapach olejków ::)
 
reklama
Do góry