reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy na urlopie wychowawczym , świadczenia socjalne . Jak zarobić siedząc w domu?

Ja jeszcze nie jestem mamą (staram się o bobaska) a trafilam tu przez przypadek i zainteresowalo mnie otwarcie sklepu przez Miję.Ja też myślę o wlasnym interesie, nie mam wlasnego wkladu,ale jak widze to nie przeszkoda.Pomysly jakieś tam mam, nie wiem czy do końca dobre.Mija pisalaś tu o jakieś fundacji czy moglabyś mi podać jej namiary?Pozdrawiam i trzymam Mija kciuki za powodzenie
 
reklama
witam dziewczyny, chciałam Was zaprosić na zakupy na allegro! postanowiłam sprzedawać tam ubranka dla dzieci z Włoch. mam ich sporo w domu i złożyłam zamówienie na następne. mój nick na allegro to ola_skowron82. Ubrania mogą wydawać się drogie ale zapewniam że są bardzo dobrej jakości, bawełniane. Mój Kuba chodzi w koszulkach cały rok, prane są codziennie i nie blakną, nie tracą koloru. Naprawdę polecam i serdecznie zapraszam. Może chciałybyście coś konkretnego to piszcie do mnie ola_medrek@poczta.onet.pl
Pozdrawiam
 
Ale napisałam "nie blakną, nie tracą koloru" :) Miałam na myśli ze nie blakną i nie rozciągają się, a tak mi się jakoś co innego napisało :-D
 
Betka17 ale czy tylko na pol etatu ?? jesli to bedzie cały etat, ktorego wymiar pracy to 5 h? to myslisz ze tez mozna? bo mam szanse na taka prace i nie wiem co robic.
 
Laski ostatnio wyczytałam że jeśli sie chce otrzymywać zasiłek na wychowawczym
to trzeba złożyć w MOPS-ie papiery o utracie dochodu (waszego)



I mam pytanko do Was
jak to jest z urlopem wychowawczym?? Chodzi mi o to że np.
przepracowałam 6 miesięcy umowę mam na 1 rok
i chce iść na wychowawczy po macierzyńskim
Mam do niego prawo????
Czy umowę muszę mieć podpisaną na dłuższy okres lub na stałe????
Mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi bo nagmatwałam trochę:-)
 
czarna z tego co ja się orientuję to na wychowawczy możesz pójsc ale tylko do czasu końca twojej umowy,czyli jeśli np umowa kończy sie z dniem 3 grudzień to będzie to też ostatni dzień twojego wychowawczego.
Sprobuj skontaktowac sie na priva z Anią 138 Wiem że będąc na wychowawczym miała umowę na czas określony więc na pewno będzie się orientować w szczegółach

a co do dorabianiu na wychowawczym To można pracowac pod warumiem że nie koliduje to ze sprawowaniem opieki nad dzieckiem i nie przekroczy sie magicznej kwoty 504 zł na osobę;-)
 
to ja mam takie pytanie:
jestem na urlopie wychowawczym
jestem rowniez w kolejnej ciazy
jak jest naliczana pensja ciezarnej w momencie powrotu do pracy - i pojscia na L4 ?
Moje pensje zawsze skladaly sie z podstawy i prowizji - ale tak bylo.....3 lata temu. W drugiej ciazy dostawalam 100 % wynagrodzenia jako srednia z ostatnich bodajze 6 miesiecy
teraz tych 6 miesiecy nei bedzie - wracam do pracy po wychowawczym tylko teoretycznie - od razu pojde na zwolnienie. Wiec skad wezma te srednia?? Moze bedzie to sama podstawa??Wie ktos jak to sie bedzie tym razem liczylo??
 
reklama
To ja tez sie dolaczam. Ja juz bardzo dlugo szukam takiego zajecia i nic. Ani na tym forum ani na innych, roznymi drogami czegos szukam i nic :wściekła/y:
Jakby ktoras cos znalazla to pamietajcie o reszcie :tak:
 
Do góry