reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Piotrusiowa nie stresuj się tylko bo malenstwo wyczuje i też będzie się stresować 3majcie się cieplutko i życzę bezbolesnego szczepienia;)
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :) no ja się bronię żeby nie zrezygnować z kp i będę próbowała żeby wszystko wróciło do normy.
Z aprowadzilam Maję Agatka spi w wózku a ja ciepły oklad i sciagam zobaczymy co będzie....
 
Gosia ja piłam szałwię 10 dni, bo podobno tylko tyle można, tylko że ja nie miałam tyle pokarmu, co Ty, ale warto spróbować, jak nic innego nie pomaga. I wyciskać ten pokarm po troszku, żeby się dużo nie produkowało. Mi też mąż powiedział, że nie mam karmić, ale u nas chodziło o to, że Mała odrzucała mój pokarm i po prostu baliśmy się, że tylko jej krzywdę zrobimy, jak tak będziemy na siłę jej ten pokarm dawać. Na poczatku dawaliśmy Enfamil, teraz już bebiko i jest ok. Nie ma problemu z brzuszkiem, Blanka ladnie się rozwija także mm to nie koniec świata :)
 
Ja też od dziś zasuszam pokarm...i też zamierzam pić.szalwie, zaraz idę po nią do sklepu. Adaś w ogóle się nienajada moja piersią, a tylko się denerwuje jak go przystawiam, wygina, płacze. No i nie Przybiera na wadze..:-/
Ale póki co to też mam piersi po długim czasie twarde, ale chyba laktator Niie bard z o mogę uzyc, bo za dużo będzie się produkować co?
 
Śliwka kochana dziękuję za odpowiedź;)
Juupiiiii udało mi się odróżnić piers;);):) ciepły oklad i laktator i sciagnelam uwaga... 120ml:):) a z drugiego 60ml i mała właśnie sobie je;)
Bolało jak sciagalam ale powiedziałam że póki nie ma stanu zapalnego to będę robiła wszystko żeby karmić dalej no i położyłam goraca pieluche podlaczylam laktator i masowalam i wkoncu zaczoli leciec:) ale ulga bo nawet ręki nie mogłam podniesc:/
Agatka jak wstała to najpier pogadala posmiala się i dopiero zaczęła wołać i mleczko;) jak ona już fajnie guga sobie i się śmieje duzo;) no normalnie zakochana po uszy jestem;) a oglądałam zdjęcia Majeczki to bardzo podobna;) moje dwie ksiezniczki;)
Zaraz mała zje i idę spać bo spałam tylko 4h przez tego cyca :-p
 
Apolinka tak jak śliwka pisze lepiej ręcznie osciagac jak chcesz zakończyć laktacje dzis się tego naczytalam co zrobić żeby zakończyć ale udało się odetkac wiec jest ok;) herbatki z szalwi i mięty no i liscie kapusty białej schlodzonej i robitej tłuczkiem kłaść na piersi tyle wyczytałam od innych mamusiek:)
 
Gosia, gratuluję, bardzo się cieszę, że się udało i dobrą decyzję podjęłaś. Z taką ilością pokarmu jaką masz i takim ładnym karmieniem wybacz, ale to byłaby zbrodnia ot tak stwierdzić, że się przestaje karmić piersią.
Ja w ogóle nie rozumiem takiego zadecydowania przy miesięcznym dziecku "o, dzisiaj przestaję karmić piersią i muszę się pozbyć pokarmu bo tylko problem z tym". Jeśli tylko dziecko przybiera na wadze, nie jest jakimś wyjątkowym alergikiem, nie ma problemu z układem pokarmowym.
 
reklama
Dzięki dzag :) też się bardzo ciesze;) dobrze ze stan zapalny się nie zrobił bo wtedy ti już pozamiatane by bylo:-p
Pokarmu mam tyle że starcza na karmienie bo to mały glodomorek jest;) i dużo je;) będę robiła wszystko żeby karmić min dó 6mc
Ale się naspalam zanim się polożyłam i usnelam to po 15min Agatka hejnał bo kolke miala już dałam espumisan i usypia a jak już wstała to obiad zrobie odkurze pranie wstawię i zjem coś bo ggłodna jestem a przespie się po poludniu;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry