reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Apolinka moja mala to kilka razy juz tak miała ze oproznila obie piersi a za pól godz znów szukala i zaś dalam jej obie i dopiero sie uspokoila :-) a mleka mam pod dostatkiem:-)


dziewczyny powiedzcie wy mi jakich pampersów używacie? Bo ja dopiero co dade jej dawałam ale przy tych jej biegunkach to zaraz będzie pupa odparzona mimo ze co chwile zmieniam pieluszki. A szukam jakiś bardzo chlonnych cos w stylu pampers Premium care ale troche tańszych bo przy tych nie wyrobie chyba finansowo. A te zielone pampersa juz nie są tak dobre. Swoja droga to te wszystkie firmy pampers strasznie smierdza :-\
 
reklama
Pampersy okropnie pachną.. choć te premium nie. Ja używał zwykłych pampersów. Dupki nam nie odparzyły nigdy. Nam odparzają dupkę chusteczki.. teraz próbowałam z pampersa i dupa.. już się odparza.. znowu trzeba wrócić do wody i mydła;] Na noc mam premium, ale tylko dlatego, ze dostała alusia w prezencie;)
 
mała chyba odsypia poranne szczepienne płaczki.. śpi od 13. Zdążyłam posprzatać mieszkanie, zjeśc obiad i oglądam Grey's anatomy:) oby w nocy też spała..
 
Apolinka moja Laura zwłaszcza wieczorami jakaś strasznie głodna :/ Po kąpieli ją karmię, a ona ryczy i ryczy. Próbuje dawac z cyca, ale zwykle kapituluję i kończy się na mm. A wczoraj po godzinie od karmienia piersią dostała 120ml mm, a za godzinę znowu szukała... WIęc też nie wiem czy ona się nie najada...

Olcia - ja używam pieluch pampersa zielonych i boję sie zmienić na coś innego żeby nie mieć problemów z odparzeniami. Chciałabym wypróbować dady, ale jakoś na razie nie po drodze mi do biedronki

quchasia - ja używam chusteczke hippa (czytałam na blogu sroki, że jedne z lepszych) i jestem zadowolona. Dupka piękna ;) Czasami coś tam delikatnie wyskoczy, ale myślę, ze to raczej krem... Teraz stosuje bepanthen na zmianę z mąką ziemniaczaną i jest ok. A gdy tylko coś zaczyna sie czerwienic to sudokrem i też jest super. A co do chusteczek pampersa to właśnie duzo małych dupek jest przez nie podrażnionych. Ja dostałam jedno opakowanie tych chusteczek ale nie odważe sie uzyc na Laurze. Ręce nimi sama wycieram jak sie maluję i mam brudne od podkładu. ZNalazłam dla niech przeznaczenie ;)
 
Ja używam dady, pieluchy i chusteczki,ale teraz dupke wycieram woda przygotowaną :-)
A jeśli chodzi o włosy to jakaś masakra!! Jak tak dalej pójdzie,za pół roku będę lysa :-/
 
reklama
A jak tam quchasia mała mocno plakala? I miala 3wklucia? Ja lecę po Maję za chwile;)
mała miała dzis tylko engerix, to 1 wkłucie:)


ja bym wybrała bright stars bo większa jest;)

to musze tego hippa chusteczki wypróbowac! nie wiedziałam, ze pampers tak odparza:(

już 3 godziny nie jadła.. nie wiem czy ją budzić czy nie;]
 
Do góry