reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Olcia ja też bym nie zostawiła chyba że masz nianię elektryczną i mała będzie spała to z niania na chwilę bym wyszla i jak bym na parterze mieszkała
 
reklama
Niania fajny pomysl jak musisz z psem wychodzic! Ja wlasnie chce nianie zeby spokojnie mala zamykac w sypialni;)

My dzis widze znowu dzien cyca.. wisi na mnie juz z 2 godz..
 
....a ja znowu na chwile bo mi laza po chalupie :oo2: co chwile i mala budza . Olcia nigdy ale to nigdy bym takiego malucha nie zostawila mowy nie ma nawet z niania elektroniczna. Niech sie zachlysnie , albo uleje , zwymiotuje itd nieszczescie gotowe a przez nianie mozesz nie uslyszec . Nie wiem czy mieszkasz w domu czy mieszkaniu jak w domu to na smycz dluga stan w drzwiac i niech zrobi siku i co tzreba przy domu . Ja tak robie jak wszyscyw szkole czy w pracy pozniej zbieram bo bym inaczej nie dala rady.
 
No ja mam ogród i psa wypuszczać i mam z glowy:-p
porannakawa współczuję robotników placzacych się po domu
Ja już pdkurzylam kuchnie i łazienkę sprzatnelam teraz się doje jak skończę i mała będzie spała to się zdrzemne później obiad dzis gulasz z ryżem a zupe mam dla Mai no i pranie wstawić i pościel zmienić muszr;)
 
Quchasia, my dziś też dzień cyca mamy..
:-/ a tyle rzeczy mam w domu do zrobienia. :-/
Porannakawa współczuję ciągłego remontu...:-/
 
Ok dziękuję za rady. No ja się właśnie boje ja sama zostawić nawet na 5 min. Niestety nie mieszkam w domu tylko w bloku na drugim piętrze juz myślałam ze ja jakas panikara jestem ale widzę ze macie takie samo zdanie wiec Ingusia pójdzie ze mna
 
Olcia nawet po 10min spacerze będzie się jej lepiej spalo:) wiec ja też bym wziela:)
Miałam iść spać ale zjadłam i pranie wstawilam i Agatka się obudziła i właśnie je mleczko mamusi sciagniete;)
 
quchasia bo w sumie kazdy mi to powtarza (polozne, lekarze) że lepiej jak dziecko ssie pierś, dla jego podniebienia czy cos, że z butelki leci szybciej niz z cyca i mozna sie szybciej najesc a wiec pozniej mozr sie przy cycu denerwowac, mowili jeszcze ze sciaganie rozregulowuje cykl laktacji, no cos takiego bylo jako przekonywanie do kp niz sciagania do butli :)

Olciastrzelce ja mieszkam tez w bloki na 2piettze i czesto musze zostawic malego na chwile i zejsc do piwnicy wstawic pranie, a pozniej po nie pojsc. Ale czy zostawilabym go zeby isc na spacer z psem, hmm raczej nie. A piesio tez by chcial pewnie dluzej pospacerowac niz te 5min na szybkie siku :)

Ja szczepie 6w1. Mam nadzieje ze nie bd zalowala...

Gosia a jakie masz teraz mm skoro piszesz ze kupisz zwykle bebiko1?

Porannakawa ojej. U mnie sasiedzi maja ciaagly remont i juz mnie to wkurza. Wczoraj o 20 wiertarka. A dzis o 7:30 odkurzanie i trzaskanie szafkami. Tutaj wszystko cholernie slychac!! Nawet jak kaszlają.
 
Domi no jak męża nie ma i pogoda jest jaka jest to niestety z psem na dluzej nie da rady wyjść. Jutro pójdzie z mężem na dłuższy spacer. W południe to nie problem bo biorę mala i można iść ale wieczorem jak temperatura aż tak spada to malej tez za bardzo nie wezmę na konkretny spacer.
 
reklama
Domi mam teraz aptamil tutejsze mleko nie wiem czy jest w pl takie
Obiad się dusi a ja sciagam mleko mała zjadła i spi nadal zanim nakarmilam to super humor po wstanie miala to pogadalysmy i się zasmiala pewnie że mnie a nie do mnie :-p no i po Maję za 40min lecimy;)
 
Do góry