reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Ja dzis oszaleje, non stop przy cycu chce byc.. odkladam po uspieniu i budzi sie po 5 min i znowu cyca chce..
I mam zagwozdke bo mam miec jutro impreze urodzinowa i nie wiem czy wszystkiego nie odwolac bo jak ona taki dzieb jak dzis bedzie miala jutro to nie wyjde z sypialni bo bede ja miala non stop przy piersi..
 
reklama
Quchasia współczuję kochana;* a nie możesz dac mm żeby była najedzona i może niebedzie chciała tak cycusia ciagac i może bedziesz mogła wziąć udział w imprezie czego go zycze;)
 
Dziewczyny Wy też non stop jesteście glodna? No masakra jakąś zjem posiłek do tego jakieś ciasteczko i zaraz znowu jestem glodna i głodna.... I jadlabym non stop ale zupa rośnie się nie mogę tak jesc:( i bądź tu madry
 
U mnie też wisi. Zaczęliśmy 7 tydzień i wydaje mi się że to kolejny skok i młody chce więcej mleka. Dostawiam nonstop i ciągle histeria bo nie wystarcza :( musi pobudzić laktacje inaczej sięnie da :/
 
Gosia no u mnie w de tez jest to mleko ale w pl tez.

quchasia kurcze no dopoki nie sprobujecie mm to nie bd wiedziala jak mala zarraguje. Moze nie bedzie tak zle. A ponoc lepiej wczesniej lekko zapoznac dziecko z mm zeby pozniej smaku nie odrzucilo gdy bedziesz musiala karmic bo np w piersiach juz braknie mleka.

Szkrabek no w koncu cos napisalas. Ale tak szybko jest kolejny skok czy to uzaleznione od dziecka? Gdzie jest dzag? Ona jest znawczynia :D

My bylismy na szybkich zakupach, dzis makaron ryzowy z warzywami i piersia z indyka w sosie slodko kwasnym. Mmm juz mi slinka leci, czekam bo G szykuje w kuchni, a ja karmilam Misiaczka. Kurcze dalam mu tez troche pociumkac z drugiego cycusia bo jeeden mu nie starczyl. Teraz polozylam go na macie i oglada zawieszki A ja mam czas odpisac wam.
Szwagierka ma dzis urodziny, cwierc wiecze :D zawiezlismy jej ulubione jej wino, czekoladki i tulipanki.

W ogole w lidlu byly dzis u mnie ciuszki dla dzieci. Kupilam kilka rzeczy, w tym body bo materialowo je uwielbiam! W pl tez pewnie niebawem beda o ile juz nie ma. Polecam
 
Ooo takie cuda kupilismy :)
 

Załączniki

  • 1453394439420.jpg
    1453394439420.jpg
    56,6 KB · Wyświetleń: 36
Dziewczyny od razu sorki za błędy ale pisze jedną reka bo Laura dzi s cały dzień nie śpi. na rekach troche drzemie, ale jak odkładam to sie budzi. Ratunku!!!! mam dziS dosyć :( Mi tez dzis przyszły nowe ciuszki :D Choc mam zapas już spory to ciagle cos mi w oczy wpada... Mąż sie złości, alre trdno. Moja niunia to ksiezniczka :-D Matka jak kocmołuch, a dziecko wystrojone :cool2:
 
reklama
Do góry