reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
U nas ciezki wieczor.. mala na cycku od 19 do 22; padalam ze zmeczenia wiec mysle wezme jabdo lozka, pokarmie na lezaco i usniemy obie.. mhm.. usnela ok 12.. pierwszy raz nie mialam sily;( obudzilam sie 1:30 w ciuchah w lozku;] teraz skonczylam kolejne karmienie, mala jakos mega sie wierci, chyba zostawir ja z nami w lozku zeby co chwile przy lozeczku nie siedziec..
 
Quchasia, widzę,że podobne wieczory miałyśmy...może Teraz Mała jak usnie to trochę pospi dłużej, jak Adaś :-)
My po karmieniu, Mały oczy jak 5zł, ciekawe czy zaśnie...
 
Gratuluje wam spadajacych wynikow bilirubiny!! :)

Apolinka skok ponoc przypada na 5tydzien i u mnie tak bylo. Ale w 4tygodniu wariowal rowniez, ponoc mogl sie tak przygotowywac do tego... Wspolcxuje rozlaki z mezem, nawet dzien osobno to i tak smutno.

Piotrusiowa ale masz wyczucie, wczoraj myslalam sobie ze jak wejde na forum to mozE jakis post od Ciebie bedzie i prosze, jest :) a mi dziewczyny mowily ze jak karmie sie piersia to dziecko nie zarazi sie od nas, pytanie tylko czy u Ciebie kp czy mm :)

Kreatorka wooow Blanka tak ladnie spi? Zazdroszcze! Mozna sie wyspac, nie ma co. Kurcze no te szxzepienia to masakra. Biedne nasze dzieciaczki :( krzywde im robia a one sie obronic nie moga, a co najgorsze my musimy patrzec z boku :( ja juz mam łzy w oczach na sama mysl!!! A waga u was piekna juz :)

Marcysiaa no rozumiem ze sie boisz o Laure, ale musisz troche zluzowac bo sama siebie wykonczysz psychicznie. Jrsscze nam w jakas depresje wpadniesz a Laura potrzebuje zdrowej mamy :* jest na swiecie, z wami razem, cieszcie sie soba, nie mysl o zlych rzeczach. Ja pomimo ze udalo nam sie za 1 razem to i tak w glowie mam mysli ze gdyby cos sie stalo Malemu to nie wiem co bym zrobila...kocham go najmocniej na swiecie i wiadomo ze jak kazda mama chce zeby dziecko bylo zdrowe i zylo jeszcze wiele lat po mnie :) a na pewno tak bedzie u kazdej z nas !!! A Twoj maz co odwala?? :/ bardzo zle miedzy wami? Trzymam kciuki za poprawe.

Porannakawa to Ty tam ubieraj sie cieplo, herbatki cieple pij zebys chora nam nie byla. A jesli chodzi o ciuszki to moj mial ostatnio u lekarza 56cm juz i powiem Ci ze ubierram mu 62 a czasem 68 nawet. Ciuchy maja nie krepowac ruchow wiec sa ciut wieksze i maly dobrze sie w nich czuje :) duzo ciuszkow nawet nie zdazylam ubrac i juz za male.

Gosia a pijesz herbatki na laktacje? Mi one pomagaly.

quchasia ojej no to sie pomeczylas troche, wspolczuje. Ja to sie obawiam jak beda te nasze dzieci ząbkowac. Nie przespane noce, stres, placz w domu. Ahh.

Oski dzis wstaje co 2h na jedzenie!!!! Ah, az sie wnerwiam bo nie wyspana przez to jestem, przyzwyczailam sie ze wstawal co 3h i bylo okk. Teraz o 5 sie nakarmilismy i spi w lozeczku. Ja tez uciekam, bo post napisac zajelo mi 20min haha. Buzka ;)
 
Kreatorka no ładnie co Blanka spi zazdroszcze;)
Porannakawa kuruj się tam i zdrówka zycze;)
Domi no czasem tak bywa że dzieciaczki się przestawiaja i cycusia chcą czesciej:) ale to dobrze niech je i rośnie zdowo:)
Ja już wstałam Agatka zjadła mm a Ja sciagam mleko żeby było jak wrócę ze szkoły później jak co dzień Maję do szkoly wyszykowac :) A muszę dziś posprzątać i obiad ugotować mam nadzieję ze uda mi się też przespać w ciągu dnia ale już sobota zaraz to się wyspie rano:)
Domi co do herbatkę to nie pije ale już raz tak miałam ze się mleko zmieniało i mniej było a zaraz znowu tyle samo było wczoraj sciagnelam z 2ch 160ml I więcej nie sciagalam wiec nie jest tak zle;)
Miłego dnia mamuski;)
 
Hej Laseczki!

Dzieki Dziewczyny dzisiaj juz mi lepiej :D herbatka i goracy prysznic zrobilo swoje. Ja juz od 6 na nogach , dzieciaki odprowadzone , dalej pizga straszliwie :( . Pocieszam sie ze podobno od niedzieli ocieplenie. Rano tak zimno ze mi kolka zamarzaja w wozku i piszcza. Jestem wsciekla dzisiaj na mojego chlopa ... nie wiem czy wasi tez tacy malo domyslni :angry:. Ledwo sie doczlapalam do domu i ogarnelam chalupe nawet sniadania nie jadlam a ten dzwoni i mi mowi ze zaraz facet bedzie wymienic okienko w dzieciakow pokoju :errr: Qrde to ja dziecko, w drugim koncu domu faceci od paneli , do tego pies ktory musi byc w kagancu na smyczy bo nie lubi obcych i czasami moglby kogos "pocalowac" zebami w doope ... a te moje chlopisko jeszcze mi takie rewelacje od rana serwuje !!! Gdzie doskonale wie ze ma w przyszlym tyg 2 zmiane i moze wtedy wszytskiego dopilnowac rano :crazy: Ja pitole faceci nie maja mozgu !!!



:rolleyes2:ooo budzi sie moja krolewna ...reszte pozniej dopisze...
 
Jak udalo mi sie zasnac o 5:30 bo maly zasnal po cycu to obudzil mnie jego wolanie z lozevzka o 7. No i mamy 9 godzine i wreszcie usnal... A ja spiaca ide dalej spac. Oby pospal z 2h a nie tylko pol albo 1h....

Gosia znowu podajesz mm? Nie boisz sie szalenstw brzuszkowych? W ogole to mi pediatra mowila zebym nie sciagala mleka wiec nie robie tego i skoro pije z cyca to niech pije bo to lepiej. Hmm ale pewnie zdarzy sie taka sytuacja ze bd musiala sciagnac.

Porannakawa ah pocieszy Cie to jak napisze ze moj G tez niedomyslny? Dwa dni temu sie poklocilisny o durna posciel w reklamowce ktora staala dwa dni w przedpikoju. Zadal durne pytanie czy tego nie widze i czemu nafal to tam stoi. No bo stoi! Bo mialam milion innych rzeczy do robienia a nie wypakowanie akirat tej reklamowki. Rownie dobrze on to mogl zrobic. No ale dowalil mi ze niby nie mam nic takiego do roboty w domu. No i afera byla bo tak sie zdenerwowalam! Wczoraj przylazl z kwiatami ale afera trwala wciaz i w sumie walnal nimi o podloge i tyle po kwiatach zostalo...haha. Nie wiem ja mam jakies humorki ostatnio. Wkurza mnie on, jego gadki, jego rodzinka tez mnie wkurza... Na wszystkich bym najchetniej nawrzeszczala...
 
Dziewczyny wspolczuje tych szczepień ale niestety trzeba to jakos przeżyć :-\ my jeszcze mamy prawie miesiąc do tego ale będziemy szczepić tymi refundowanymi wiec pewnie tez nie będzie za wesoło.

Co do humorków to mnie chyba dopadl jakiś baby blues (oby nie depresja) ryczę o wszystko, zloszcze sie na wszystkich a potem ryczę ze sie złoszczę i tak w kółko.
Do tego dzisiaj pierwsi ziem sama z mala zostalam bo mąż wrócił do pracy i przyjdzie dopiero jutro :-\
Jeszcze ta moja kruszynka od 5 rano właściwie nie śpi i na zmianę je i robi kupę a mnie juz szlak trafia bo wstawala co chwile i sie nie wyspalam. Oj to będzie ciezki dzień...
Kurczę zastanawiam sie czy jak będę szła wieczorem z psem na spacer to zostawić ja sama w domu na kilka minut czy ciagnac ze sobą na ten mroz:-\ jakos tak boje sie ja zostawić... Co byście zrobiły?
 
Gosia znowu podajesz mm? Nie boisz sie szalenstw brzuszkowych? W ogole to mi pediatra mowila zebym nie sciagala mleka wiec nie robie tego i skoro pije z cyca to niech pije bo to lepiej. Hmm ale pewnie zdarzy sie taka sytuacja ze bd musiala sciagnac.
A czemu masz nie sciagac??
Kurczę zastanawiam sie czy jak będę szła wieczorem z psem na spacer to zostawić ja sama w domu na kilka minut czy ciagnac ze sobą na ten mroz:-\ jakos tak boje sie ja zostawić... Co byście zrobiły?
Olcia ja bym nie zostawiala malej samej..
 
reklama
Domi nie boję się już bo dawalam po troszku i nic nie bylo a ja nie mam wyjscia muszę jej Dac mm bo ja rano do szkoly musze ona je o 6 cycusia pozniej chce ok8 a jeszcze nie nabrały i się denerwuje i ja zaraz muszę wychodzić a po za tym jest już większa wiec wiec ma lepiej już rozwinięty układ trawienny;) ale kupię i tak zwykle bebiko1 bo najprostsze najlepsze;)
Mają w szkole ja pi drugim śniadaniu już Agatka zjadła i nie spi a wstała przed 8 czyli prawie 3h już nie spi nawet w wozku nie usnela jak Maję byłyśmy zaprowadzic;) wiec jak usnie to odkurze i posprzatam i obiad zrobie;) a później spac:)
 
Do góry