reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Piotrusiowa ja wczoraj bylam i potrzeba nam z zus i us. Masa papierow do uzupelnienia. Ja tez o rodzicielski sie staram. Rodzinny raczej nie dostAniemy
 
reklama
U nas do becikowego trzeba bylo papiery z US miec.
W końcu udalo sie wszystko załatwić teraz zostalo tylko czekać :-)
Kurcze Indze zaczął pępuszek krwawić :-\ nie wiem czy gdzies zahaczylo sie jak ja bralam do odbicia czy cos nie tak ale krwi nie bylo dużo i juz taka zaschnięta :-\ jak nadal cos tam będzie podkrwawiac to chyba sie jutro do pediatry wybierzemy.
Jutro chyba zaczniemy balkonowanie bo będzie juz miec 10 dni :-)
 
Dzięki Kochane za życzenia :-) U nas do becikowego też z zus i us. A ten zasiłek rodzicielski to o co w nim chodzi? Bo powiem szczerze pierwsze słyszę. A na rodzinne się nie łapiemy...
 
Hej Laski !!!
Na szybko tylko napisze że żyje :D wiecej wieczorem..jak mlodsze towarzystwo poloze . Malz 1 dzien do pracy ... qrde z ta chalupa dajcie spokoj ... po nocach tapetowalismy cuda na kiju .bo wyszlo pare takich 'kwiatkow".. jeszcze jeden pokoj dalej nie gotowy bo sie juz rypia z jakas rura od poczatku grudnia .ktora nie wiedziec czemu przechodzi przez pokoj :errr:a raczej sufit :oo:. no ale juz koniec przeprowadzki, dzisiaj oddalismy klucze od starej budy . Mala ...cudo moje kochane :biggrin2: byla i jest tak spokojna ze hej ... nie wiem ile jeszcze by zeszlo z przeprowadzka jakby jeszcze mloda nam dawala w kosc .... ale szczerze ostatni raz zmienilam chalupe nigdy qrna wiecej :rofl: ehhh musze was nadrobic bo od ponad tyg to w ogole nie wiem co sie dzieje na forum ..zreszta co ja moie forum ja nie wiem jak obiad normalny wyglada domowy .ale juz wracam na dobre tory :tak:i na forum .
 
Cześć dziewczyny, ja tez doczytuje Was z doskiku. Adaś nadal ma rozne dni- raz spokojny raz bardzo dokucza... Ze snem roznie bywa. Wczoraj byla u nas pani doktor na pierwszej wizycie - Adaś dostał krople na ropiejace oczko i jak nie przejdzie - skierowanie do okulisty. Wciaz zastanawiamy sie nad szczepionkami chyba wezmiemy 5 w 1 ale nie wiem czy decydowac sie na te dodatkowe - pneumokoki, rotawirusy czy meningokoki? Hm... A dzis była położna - waga młodego ładnie urosła - waży już 4 kg - to 670 gr w przeciagu 2,5 tyg - polozna mowila ze norma to 500 gr wiec jestesmy na ladnym plusie:) za tydzien kolejne wazenie.
 
Hej.
Porannakawa witaj wśród żywych. Fajnie że już finiszujecie z tą przeprowadzką. Moja mała też ogólnie spokojna, narzekać nie mogę, choć coraz mniej mi śpi w dzień. Teraz musiałam ją w wozku uśpić, bo od 8 jak wstala nic zrobić nie mogłam.

agak ja szczepię na wszystko tylko nie od razu. Na pierwszej wizycie 6 w 1 i rotawirusy tylko :)
 
Sliwka ten zasilek rodzicielski to jest ten 1000 co miesiąc do ukończenia przez dziecko 1 roku. Dla kobiet którym nie należy sie macierzyński tj zatrudnione na umowę o dzielo, bezrobotne, studiujące itd
Agak ja się jeszcze nie zdecydowałam jakie szczepienia ale z tych podstawowych to chyba zostanę przy tych na nfz a nie 5w1 czy 6w1. Jakos nie mam do nich zaufania
Porannakawa witaj spowrotem wśród nas :-)
 
reklama
Porannakawa witaj;) super ze już po przeprowadzce i mała grzeczna;) oby tak dalej;)
I mnie dziś Agatka coś marudne nie wiem od czego ma kuzek pełni w Nosku już wyciagalan gruszka ale jeszcze ma ale tam głęboko i nie da rady wyciągnąć :( muszę sobie chyba inne gruszke kupić a i lecę di apteki nie dlugo kupić infacol może pomoże na jej kolki bo espuumisan niby pomaga bo nie płacze ale marudzi i podkurcza nóżki :( oby szybko jej się unormowal te układ pokarmowy bo razem z nią płakałam dzis....
 
Do góry