reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Śliwka wcale nie musi byc jak u mnie. jak karmisz piersia to ci nikt nie pomoze a tak mozna wziac zastrzyki tabletki. Nie daj sie zbyc ze po pół roku przejdzie bo wcale nie musi. Zresztą z takim bólem chodzić tyle to dziekuje mi kolana siadly bo wszystko na kleczka robilam i niestety operacja sie to skonczylo bo mnie zlewali tekstem ze samo przejdzie.
Teraz tez mam chrype od porodu ze glos trace no i znowu teksty ze to nic takiego ze dzialac juz trzeba, samo przejdzie plukac i *spam* ssac. Szkoda ze nie dziala. Nie mialam tak dlugo nigdy zreszta taka chrype tez.
Dzis juz 4 tyg wlasnie i zaczyna mi sie konkretne przeziebienie. No ale dla nich ważne ze cyc w ruchu jest ja tam moge pod plotem zdychac ;).
Najgorsze ze maly tez ma juz katar ;(. Pewno nasze cycanie sie zakonczy ja musze to dziadostwo wyleczyć bo glos chwilami trace. A mały z katarem cyca nie chwyci ;(.
No to mam szpital na swieta :(.
 
Zozolka ale ci sie kurczę trafilo :-\ trzymaj sie tam bidulko. Juz coraz bliżej do wyjścia.

Dziewczyny ja również dołączam sie do życzeń. Obyśmy wszystkie miały jak najmniej problemów i oby nam i naszym rodzinom nie zabrakło zdrowia bo bez tego ani rusz.

Ja dzis wyspana jak nigdy. Mala podejrzanie ruchliwa w przeciwieństwie do wczoraj no i chyba w końcu zaczal mi czop odchodzić. Tak mi sie wydaje ze to to. Troche mi to przypominalo kurze bialko ale bez żadnej krwi ani niczego takiego :-\ w sumie to mogę rodzic nawet dzisiaj bo mi sie juz nudzi strasznie ale to pewnie jeszcze potrwa :-\
 
Właśnie Zozzolka tak jest chyba wszędzie że jak kobieta urodzi to już się nie liczy. Jak leżałam na patologii to chuchali i dmuchali na wszystko a jak urodziłam to sie skończyło no ale fakt już wtedy inny personel był. A z tym przeziębieniem to bym nie czekała tylko leczyła wczoraj jak byliśmy z Małą na kontroli pediatra powiedziała żeby uważać bo u dorosłego to tylko przeziębienie a maluszek może nawet zapalenie płuc złapać. Ale masz całkowitą rację cyc w akcji najważniejszy.
 
Hej :-)
Tymi jest cudny!!!!!
U mnie poszło dość szybko. Mój dr był po dyżurze. Kontrolne usg, konsultacje psychiatryczna ze się boje porodu, badanie ginekologiczne. Od razu decyzja o cc. Kroplowki itd.
Sam zabieg to wiadomo ciach prach i po wszystkim. Gorzej później. Bolało dość.mocno. Spać nie mogłam. Rano pionizacja. Teraz juz jest ok. Tymus jest ze mną. Ma wysypke i rumień noworodkoey ale tak.może być. Faktycznie jest duży i ciężki hehe w nocy dostał mm ale od 11 walczymy z laktacja. Juz się mleczko pojawiło. Póki co to on spioszek jest. Ja odpoczywam.
Buziaki dla Was. Postaram się Was nadrobić wieczorem :-)
 
Wpadam na chwilke zyczyc Wam zdrowych, spokojnych i wesolych swiat :)) duzo zdrowka dla was i malenstw :* a przyszly rok niech bedzie piekniejszy od mijajacego, wypelniony cieplem i Miloscia :)
 
reklama
Hej Laseczki!
Wpadam doslownie na sekunde :)
Zycze wam zdrowych pieknych , rodzinnych Swiat Bozego Narodzenia ! :-) :)
:-) :) Tym w 2paku szybkich i bezbolesnych porodow a mamusiom duzo sily i cierpliowsci w wychowaniu naszych pociech oraz samych radosnych dni :) :-) :):-) :):-) :)
 
Do góry