reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Dziewczyny wesołych swiąt! yhh.. ciężka ta kolacja wigilijna, bez pierożków i kapusty:(((

kurcze mała dziś jakaś niespokojna, co odstawiłam od cyca to w ryk.. już wyczaiła, ze najlepiej na rękach;] grrr

Śliwka to super ze mała zdrowa no i że Ty nie masz cukrzycy;)
Dzag supcio ze do domku idziecie;) dużo zdrówka dla was;)
Agatka spi bo wcześniej pospala z 15min i wstała brzuszek ja bolał wiec na raczkach i mamy i przytulasie później cycus i dałam przed karmieniem espumisan i spi już ponad godzinę a ja zrobiłem blok czekoladowy ugotowałam wazywa na sałatkę robie właśnie farsz do ktokietow i jeszcze ksrpatke:) później pranie i na wieczór sprzątanie ale to mąż pomoże i prasowanie mam a w pierwszy dzień świąt roladki zrobię i gyrosa żeby swierze było bo jutro jednak jedziemy do męża sis a oni do nas pierwszego dnia swiat a drugiego znajomi wiec na drugi dzień zostanie roladek i devolye zrobie jeszcze i to wsio mąż wczoraj kupil dwa ciasta wiec wszystko mam;) miłego dnia mamuski;)

Gosia!! skąd TY masz tyle siły!!! :)

Quchasia a co to za nowosc 3 w 1?

właśnie żadna nowość , bo to już dawno znajoma tak szczepiła. Chodzi o to, ze na ospę, odrę i różyczkę szczepi się po 3 r.ż. Może coś pomieszałam, ze ta reszta, na którą się szczepi wcześniej nazywa się 3w1:)


Adaś to bardzo niespokojne dziecko - trzepie glowa i rekami przy jedzeniu, przez to ciezko mi go karmić przez kapturek bo go zwyczajnie zrzuca - nie umie sie koncentrowac.

Agak a brałaś magnez w ciązy??? może mały ma niedobór teraz i dlatego taki niespokojny??
 
Zozzolka no to nie fajnie masz z tym przeziebienim jak ja Maję rodzilsm TP też się po 3dniah rozchorowalam i miałam antybiotyk i w masce musialam chodzić :/ ale się wyłączyłem i od cyca nie odstawiłam.
Ja po wigili i męża sis jednak byliśmy bo jej chłopaki tylko jeden dzień było chorzy a jutro oni do nas :) zjadłam senika pyszny byl:)
Jutro muszę roladki zrobić i gyrosa i krokiety posmarzyc bo nie posmarzone a teraz lecę spać bo padnieta jestem mała właśnie skończyła jesc:) spokojnej i przespanej nocy i jeszcze raz wesołych Swiat:)))
 
Agak1987 moj Oski tez sie rzuca, glowke odchyla w druga strone i mam prpblem go przystawic. Polozne powoedzialy - "das ist normal", zreszta ciagle to slysze hehe no i pokazaly jak go za glowke zlapac i kierowac w strone cycusia. Zeby rekami nie machal zawsze mozesz go w kokon zawinac :)

Ja bylam na wigilii u tesciowej wczoraj, ok 23 wrocilismy do domu. Zjadlam smazona rybe w ciescie, pierogi ruskie, sledzie matjasy, zupe grzybowa i pilam barszcz. Nie zjadlam pierogow z kapusta i grzybami.... Kapusty sie balam -.-
Dzis na 11 na sniadanie do tesciowej znowu a jutro na obiad. Ok ide dalej spac. ;)
 
Domi a jak tam tesciowka nie wtrąca się? A po jakiemu mówi do małego?
My się karmimy jeszcze do po 9 pospie i muszę waga za riote się wziac:/ a nie chce mi się jak nie wiem co ale cóż mus to mus. Agatka dała pospac bo co 3h budziła się jeść więc pospalam trochę. Ale boli mnie lewy sutek juz przestał bo się zagoil i teraz znowu jak by skory na nim nie było piecze jak nie wiem co i to w kapturki karmię.
 
Gosia a może odstaw młodą od tej piersi na 24h. Tylko musisz regularnie z niej ściągać pokarm. I smaruj sutek regularnie i wietrz go. Ją tak swój wyleczylam.
 
wiecie co... mam chyba uczulenie na szampon Babydream :/ aż nie chce mi się wierzyć. Za każym razem jak umyję głowę nim to mam na twarzy różowe plamy... szok :-O
 
reklama
Szkrabek dziś nie dałam jej tego cycusia smaruję ale nie wietrze bo mam gości wiec nie mogę ale pojadę to będę wietrzyc;) a co do wołowiny to nie wiem ale chyba razczej można bo ostatnio czytalam o diecie karmiacej i nic o Wołominie nie pisalo;)
 
Do góry