reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Ja powracam do Was na forum. Ja wciąż czekam, termin na 20, dzisiaj KTG i w sumie okej. Poza tym cisza... Jeżeli nic się nie będzie działo w 2 dzień świat KTG znów, a potem w pon do szpitala na patologie...

Jeżeli chodzi o ciasta, położna wspominała ze na początku można drożdżowe i serniki właśnie....:) ja bym nie umiała odmówić Mamie sernika:)
 
Szkrabek zgadza się 400g tyg mała wazyla na ostatniej wizycie 2870g a wczoraj 3290g wiec ładnie przybrała ale za to dużo stacila w pierwszym tyg wiec się wyruwnalo :)
Co do sernika też czytałam że można właśnie dla karmiacej;)
No dziewczyny jak przehodzicie w święta to po naprawdę dużo roboty na porodowkach będą mieli;)
My się karmimy a mi oczy same się zamykają nie przespalam się w dzień bo nie mialam jak. Jak maz wróci mieliśmy jechać dó pl sklepu on z mała miał zostać w samohodzie ale pojechał sam a Agatka od 16 jak zjadła to dopiero o 19 poszła spać więc jak usnela to Jadlam maz wrócił rozpakowalam zakupy po 21 zjadłam kolację wzięłam mała na górę do spania a ona się budzi i spać poszła po godz i wstała teraz na cyusia :) ważne jest to że jak nie spi to nie płacze tylko leży cichutko i się rozglada; )
 
My tez już w domku i jest fajnie. Mała śpi, jest już 10 rano, a ostatni raz jadła z cyca o 5:30, wcześniej o 1, wiec jest dobrze :)
Marysia jak na razie zachwycona siostra, choc dziś rano przed wyjściem do przedszkola zapytała : to co ona robi- śpi, je i kupkę ? Odpowiedziałam, ze w gruncie rzeczy to wszystko na razie. na co Marysia smutnym głosem - to nie wiele...
Musimy dziś Zosie wziąć po południu do przedszkola- gdy pojedziemy po Marysie, bo ona chce sie pochwalić strasznie innym dzieciom i wychowawczyni.
 
Ja zaraz oszaleje. Zasypiam na siedzaco. Mlody od 5 nie chce spac. Karmie go, przewijam, lulam, klade do spania, daje smoczka, znowu przewijam, karmie itd.... A on co chwile sie kreci i cos mu nie pasi...
Zalamka ;(

O teraz zasnal na cycu. Pewnie jak go odloze to bedzie bunt....
 
reklama
Do góry