reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
O rany, dziękuję :-)
Jutro jeszcze ostatnia, pamiątkowa fotka z profilu, do kompletu. I do szpitala.
Właśnie zauważyłam, że po zmianie tego forum suwaczek mi się zatrzymał... :-/
 
Dzag powodzenia jutro :-) jak dojdziesz do siebie daj znac :-)
Jak rzuciłam się w wir pracy. Doszło do mnie ze w poniedziałek idę do szpitala i raczej wrócę po świętach. We wtorek Franek ma wigilię w przedszkolu. Koszule jeszcze musze wyprasować i spodnie, pierniczki do torebki dać, ubranie na święta, itd itd ;-) M choinkę przed domem oswiecil. Cudnie jest :-)
Teraz popakuje prezenty i opiszę na święta :-)
 
Z usg ponad tydzień, z OM dziś. Najpierw baloniki, żele itd. Juz czuje ze święta tam spędzę...:-/
To podobnie jak ja, z USG mialam termin na pon, a z OM 17 grudnia. Ale u mnie na patoligie biorą 7 dni po terminie z OM, z USG nie biora pod uwagę. Bez sensu.
Może jednak uda Ci się jeszcze urodzić w ten weekend, z całego serca Ci tego życzę! :-)
 
reklama
Dzięki Traktorzyska :-* na brzuchu w miejscu rozstępów mam wysypke i na nadgsrsktach. Wypije calcium. Jak nie przejdzie to dzwonie jutro do gina. Akurat na dyżur.
 
Do góry