reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Dziewczyny jak Wam spadła waga pó porodzie?
U mnie na razie -10kg. Ale 13 zostalo do zrzucenia :( i taki miękki work zamiast brzucha mam :( mam nadzieję że się to wchlonie z czasem

u mnie też 10 w dół, zostało jakieś 3-4. też mam brzuszek taki flaczek, ale nieduży. Po połogu trochę ruchu i będzie git.
 
reklama
.szkrabek a no jest z niego ssaczek przytulasek nie ma co :)

Zozzolka chyba ze wzgledu na to ze rana po cc i ze krew ciagle sie leje ze mnie jak z kazdej z nas.

Dreddka to wolaj te polozne, niech Ci dadza cos przeciwbolowego i powoedz zeby obejrzaly czy wsio ok z szyciem... U mnie to co chwile pyyali czy wszystko dobrze albo czy chce cos przeciwbolowego.

Ja tez brzuch troche wiszacy, do tego niemozliwie duzo rozstepow :( w ciazy ich nie bylo tak widac ;((( oby z czasem wyglad sie poprawil... A nawet nie wiem ile waze bo wagi nie mam. Ale widze ze pomniejsza sie ten brzuch z kazdym dniem i buzia chudsza. Eh ale brzuch to istne ciasto.

Dzag82 jak to jutro? To nie masz cc na 21 jednak? Cos przeoczylam?
 
Agak, Dreddka, gratulacje!!!
W wolnej chwili napiszcie wagę, wzrost i punkty do listy rozpakowanych :cool2:

Szkrabek - mi został po ciązy kilogram jak się ważyłam jak Blanka miała tydzień, brzucha trochę jest, mam nadzieję, ze wciągnie się niedługo, bo bez gaci wyszczuplających wygląda słabo :-p
Dzag - przejmuje dowodzenie :-D Blanka już trochę odchowana to i ja mam czasu sporo, a przed Tobą dopiero CC. Daj koniecznie znać jak będziesz juz po jak samopoczucie i jak młody :laugh2:
Jedynie mnie irytuje, bo nie wiem jak w liście usunąć nasze sygnatury :realmad: wczesniej był taki guzik "nie pokazuj sygnatury", a teraz tego nie mogę znaleźć :growl:
Dzięki za wskazówki co do macierzyńskiego :cool2: o mało co nie przegapiłam terminu, bo jest na to z tego co wyczytałam 2 tyg, a one mijają we wtorek :-p masakra... u nas kadry są w Warszawie, a ja pracuję 50 km od, więc chyba wystarczy, że do swojego oddziału zaniosę, a oni już przekażą, tak robiłam z L4, więc chyba i teraz przejdzie :happy:

Ja dziś w przygotowaniach przedświatecznych, więc tylko melduję, że zyjemy i wszytko ok :blink:
 
Ah i mialam pisac... Po schabowym Misiaczek dobrze sie czul. Zachowywal sie normalnie. Dzis na obiad ziemniaki + szpinak z czosnkiem i smietanka + kielbasa (surowa),zrobiona tak ze najpierw chwile podsmazona a pozniej duszona z cebula. Zobaczymy czy bedzie dobrze. Obyyy.
Teraz wlaczamy film i sobotni relax w lozku we troje. :)
 
Domi, dziękuj niebiosom, że Oskar ma dobrze rozwinięty układ trawienny. To naprawdę wielki problem z głowy.
A cc jutro, przeskoczyło z 21-go na 20-go, bo moja gin chce mi cc.zrobić, a tak jej dyżur wyszedł, że kończy 21-go rano i byśmy się minęły. Więc załatwiła w szpitalu, za moją aprobatą :-), jutro cesarkę. Mnie pasuje. Raz, że zawsze to jedna doba więcej do wigilii, dwa że moje urodziny nadal będą tylko moimi urodzinami :-p. A i data ciekawa 20122015 ;-)

Kuuuurczeeeeeeę ale jestem głodna, a nic już nie mogę jeść. Nie pomyślałam, że karmienie dziecka jajecznicą może być tak ciężkim przeżyciem :-D
 
Dzag powodzenia jutro i daj znać jak tam po wszydtkim; )
Domi ja też z dietą się nie martwię dzis zjadłam kawałki kurczaka z mc jadlam i w czwartek i małej nic nie bylo;)
Byłam dziś na zakupach kupilam Mai prezen lego friends samochód taki co chciała i lalkę z princes rock star dla małej kupilam klapouszka co piszczy zaczepy do smoczkow i nowe smoczkip;) choinka też już stoi ubrana W zakupy sppzycze Maja mi przywieźć za pół h wiec wszystko załatwione a i prezent dla męża też jest sam sobie kupil;) tzn ze mną a i kupilam sobie crocsy bo były w promocji; ) a mój pokarm chyba jest za chudy bo mała zjadła 75ml bo scianelam i po pół h glodana a jak bylam na zakupach to zjadła sztuczne i spala ponad 4h wie już sama nie wiem ale nanoc dam jej sztuczne a w dzień będzie cycusia co chwilę ja dla nic nie poradzę bo ilościowo to mam dużo mleka i witaminy biorę dla karmiących
Dobra lecę milego wieczorku;)
 
reklama
Do góry