reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Hej dziewczyny :-)
Melduje się nadal 2w1 ;-) pogoda do d.py. Wieje i leje :-/ nadrobie Was wieczorem. Jedziemy po resztę ozdób i światełka.
Co do seksu....My co wieczór. Nic mnie nie boli a faktycznie czuje się tak samo jak Olciastrzelce... Jak dziewica :-D Mój M nie narzeka i dzięki temu wszystko zawsze jest zakończone :-D ale efektów brak...:-/
Jutro do gina idę zobaczymy. Lecę się zbierać. Miłego dnia :-*
 
Traktorzystka ja również tak jak Ty mam w planach jutro już tulic w ramionach moja Emi. Troszkę chodzę zestresowana bo pierwsza corcie urodziłam w terminie i każdy skurcz czy ciągnięcie które mnie złapie powoduje u mnie stres.. jeśli nic się dzisiaj nie wydarzy to jutro rano mam wizytę w szpitalu i zobaczę co mój ginekolog powie. Dzisiaj z mężem również próbowaliśmy troszkę przyspieszyć to wszystko ale jak widać nie pomogło :-)
 
Cześć mamusie!!
Serdecznie gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamom :-) Domi, .szkrabek, OlaSzy, porannakawa, Gosia 25, kreatorka, marcysia, quchasia, aenye i wszystkie pozostałe mamusie - no pięknie Wam to poszło!!! Widzę, że się rozkręciło na dobre:-D Dziękuję wszystkim za życzenia i gratulacje. Nasza Luiza pochłania mój czas w 100% choć jest bardzo grzeczna i niewiele płacze. Jak mam czas to ogarniam obiad, pranie, prasowanie itp. Dni lecą jeden za drugim. Cały czas uczymy się siebie na wzajem. Po drodze oczywiście większe i mniejsze problemy były, a największy dla mnie to przystawianie do cycka. Mała od początku miała problem, nie chciała ssać, bo za krótkie wędzidełko miała. Jak podcięli w drugiej dobie życia to u niej wszystko ok, a u mnie jakaś blokada, nie potrafiłam dobrze przystawić i cały czas mnie męczyła myśl, że mała nie dojada. Ilościowo szału nie ma ściągam 60-70 ml z 2 piersi przez 30 min. Jednak wychodzę z założenia, że skoro mała nie płacze to głodna nie jest. Zobaczymy w środę na wizycie patronażowej w przychodni czy przybiera, bo to w sumie najważniejsze :-)
O porodzie napiszę kilka słów jak zajrzę następnym razem, bo pora karmienia teraz nastała ;-)
Trzymam kciuki za mamusie w dwupakach i życzę szybkich i szczęśliwych porodów!
 
Dziewczyny gratulacje nowym mamusiom:) ja nie wiem kiedy was nadrobię.. my w domu od czwartku i nie potrafię się ogarnąć, dobrze ze mam męża pod ręką.. mam nadzieję, ze niedługo wróce na forum;]
 
@porannakawa gratuluje!!! Duzo zdrowka dla was :***

Kurde nie wiem czy was nadrobie ale moze mi sie uda jak bd w domu... Nadal jestesmy w szpitalu. Ja jakos caly czas probuje chodzic, chociaz jest ciezko ale chce szybko wrocic do pozycji wyprostowanej. Oskarek noe daje spac w nocy, ale to dlatego ze mialam malo pokarmu, ale na szczescie juz jest coraz lepiej. Pije herbatki na laktacje, a mlody jak ciągnie z cyca to mu przyduszam zeby wiecej lecialo. Za to dzisiaj mi sie krztusi.. Za łapczywie je ze pozniej mu sie tak unosi?? Masakra.. Nie wiem czy pisalam ale moj G spisal sie na medal!! Byl i wsieral ciagle..oddychal razem ze mna. Gdy wymiotowalam wycieral.mi buzie i trzymal worek. Podawal Poloznym wszystko, przy podawaniu mi znieczulenia trzymal za reke i powtarzal zebym sie nie ruszala, zaraz skoncza, a i przy cesarce takze byl. Buzia przy mojej buzi. Naprawde bardzo sie ciesze ze byl ze mna
To mi duzo pomoglo!
Buziaiki dla was mamusie :* i dla dzidziisiow takze :*:*:*:*
 
reklama
Do góry