reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Dziekuje dziewczyny :D jak wroce do chaty to wstawie wam fote :)
Dzag :D ja juz na sile prawue biegalam po szpitalu byle sie na 12 zalapac :D ehhh trzeba isc spac ale nie moge no :D
 
reklama
Ooooo matko :-) No nie dziwię się :-D.
Ehhh, no to ile nas jeszcze nierozpakowanych zostało? Wg listy Maluszków już jest 19, w tym bliźniaki. Ah, no i jeszcze Zozzolkowe Maleństwo. To razem 20.
Ale tak sobie myślę, że jednak tym naszym chłopakom to królewskie życie się szykuje. Spora przewaga w ilości dziewczynek nad chłopcami. Oj będą przebierać ;-).
 
Porannakawa, ogromne gratulacje [emoji4] moja córeczka tez bedzie Iga i chciałam wczorajsza datę ale niestety uparciuch siedzi dalej [emoji4]
 
reklama
porannakawa, moje gratulacje!!! Zdrówka dla Ciebie i Igi!

agak
, przeciwwskazań do porodu SN brak. Dopóki nie dobije do 4 kg. to powinnam raczej rodzić SN. Spróbuję:-) Pociesza mnie myśl, że moja babcia urodziła wujka (pierwsze dziecko), w domu, a ważył jakoś ciut powyżej 5kg. Nie ma rzeczy niemożliwych! :-)

dzag
, kurcze, jak ja Ci zazdroszczę zdolności manualnych.

Dziewczyny, ja planuję jutro urodzić! Co prawda nic tego nie zapowiada, ale taki mam plan! W nocy próbowaliśmy nad tym trochę popracować i się trochę pokochać, ale nam nie wyszło. Kurcze, Wy też macie taki problem? Bolało mnie niesamowicie, aż musieliśmy przerwać. A byłam na mojego faceta zgrzana jak dzika kuna w agreście...
 
Do góry