reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

@Betix31 gratuluje Z calego serduszka!!! :* swietnie ze karmisz ladnie i ze juz w domku! Duzo zdrowia dla was!
@OlaSzy trzymam kciuki za reakcje alergiczna! To lepsze niz Ta cholestaza...
@Pigula85 czop juz odchodzi? Ooo to kiedy rodzisz? :D
@marcysiaa83 jeju to juz jutro :D
 
reklama
Betix, Asia gratuluje serdecznie
Piguła na kiedy masz termin?
Szkrabek powodzenia !!!!
Kika mam nadzieje , ze żółtaczka szybko minie.. Biedulki jesteście ...

U mnie brzuch tylko trochę się stawia, a Zośka ciagle kopie. Mam mocne postanowienie by dziś się wyspać. Wczoraj spałam od 24 do 3 i pózniej od 6 do 7; a jeszcze miałam tzw występy publiczne, zmęczona jak pies.
U mnie jest 21 teraz i leżę już z książka ( i telefonem :) w łożku. Planuje spać o 22;) zobaczymy jak to będzie.
 
Hej Laseczki !!
Nie mam co dzisiaj opowiadac , doprowadzam chate do stanu uzywalnosci po wczorajszej imprezie ;-)Kurcze brzuch mi sie coraz bardziej stawia ... ale sie ciesze ze chyba udalo mi sie doczekac do grudnia ...tak jak chcialam a od jutra niech sie dzieje co chce :-D ps. co do mojej przeprowadzki to sie wszytsko okaze do piatku :-D Malz nie kaze mi sie martwic .... wezmie chlopakow i raz, dwa powinni sie uwinac bo to bliziutko , tylko boje sie ze tak sie nakrece ze wyladuje w szpitalu i bedzie klopot z maluchami....tak czy siak jesli sie zdecydujemy do 11 grudnia musimy sie uwinac. Bardzo chce zeby Iga miala swoj pokoj !!!! :-( Nawet lozeczka nie zlozylam ani nic bo czekam na ten cholerny telefon od babki kiedy mozna zobaczyc chalupe , przez szybe jedynie widzielismy ze panele w jednym pokoju jeszcze nie polozone i jakas dmuchawa jest wstawiona .

Asia K , Betix dziewczyny gratulacje :-) zdrowka i wszytskiego co najlepsze dla Was i maluszkow :-)

Szkrabek o cholera :szok:daj znac kochana !!! Trzymam mocno kciuki!

OlaSz ja nie sadze aby to byla cholestaza , ja mam ale zadnej wysypki nie widze , jedynie na wieczor zaczyna coraz bardziej swedziec bo juz leki nie daja rady ale ja mam podobno lekka wersje bo alat i aspat nie rosnie od miesiaca . Mysle ze to bardziej reakcja alergiczna na leki :tak:. Wogole to ja nie wiem co mi sie poplatalo ze Ty dzisiaj cesrke masz :eek:.

Marcysia jejkuuuuuuuu jeszcze tylko nocka i corcia bedzie na swiecie ... Yezu ja bym chyba nie spala :tak:

Pigula ooooo kochana jak czop odchodzi:-) to jak jutro witamy maluszka ? Widze ze jednak sie lekarze chyba nie myla co do wagi malucha , ciekawa jestem czy faktycznie sie sprawdzi :tak:

Qrcze wiem ze to glipie ale jak widze jak ten "worek" z prezentami sie rozsypuje to mam wrazenie ze ja jestem jakos do tylu :szok: i ze wy juz wszytskie bedziecie mialy maluchy a ja dalej bede czekac :szok:
 
Wyspałam się. Jest trochę lepiej. No ale dobra. Najpierw Wy:-)

Serdeczne gratulacje dla Betix i Asia K. Życzę szybkiego powrotu do domku. Super tez że nie ma problemu z pokarmem. Czekamy na szczegóły. Czyżby teraz chłopcy wysuwali się na prowadzenie :-)

OlaSzy trzymam kciuki żeby to jednak reakcja alergiczne była.

.szkrabek toć to szok! Jeszcze na końcówce takie coś. Daj znać co i jak koniecznie.

dzag82 tak właśnie jak quchasia napisała. Zwolnienie przysługuje do dnia porodu wpisanego w karcie ciąży, a nie faktycznego terminu urodzenia dziecka. A że ja mam termin wpisany 30.11 to koniec ze zwolnieniem od jutra.

Jak się obudziłam po południu to zauważyłam na wkladce troszkę brunatnej wydzieliny. Czytam, że to zupełnie normalne, ze albo czop, albo od nacisku małej na szyjkę macicy odrywaja się stare strzępki krwi z jej ścianek. A co Wy o tym sądzicie? Trochę mnie to martwi. No i skurcze mam od wczoraj cały czas ale są nieregularne. Zazwyczaj coś ok. 30 min, ale są i takie co godzinę. Trwają nie więcej jak 15-20 sekund.
 
reklama
Do góry