reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

@AsiaK-K o kurcze, aż oczy otwieram ze ździwienia :szok: No to super, że masz już dzidzie, pomimo tych przypadłości!!!!!! Niesamowita historia, masakra....

Ah dziewczyny, poszłam do toalety znów i na papierze gęsta galaretka kremowo-brązowa, aż mi sie papier ześlizgnął. To musi być ten czop :szok:
 
reklama
@AsiaK-K o kurcze, aż oczy otwieram ze ździwienia :szok: No to super, że masz już dzidzie, pomimo tych przypadłości!!!!!! Niesamowita historia, masakra....

Ah dziewczyny, poszłam do toalety znów i na papierze gęsta galaretka kremowo-brązowa, aż mi sie papier ześlizgnął. To musi być ten czop :szok:

Kochana to już na pewno :-* juz blisko :-)

Mnie bierze na biegunkę i wymioty. Źle się czuje.
 
Asiak i betix gratulacje!!!

Weszlam zagladnac ktore juz rozpakowane bo dzis duzo cc bylo w planach :)
Nie jestem w stanie was nadrobić.
Ja juz na tryb mama przelaczona. Nie sypiam wcale mozna powiedziec tak od srody. Mój sen trwa 2-3h max. Tej nocy az 0,5h:0. Zaraz bede karmic to czuwam i usypiam starsza. A ze roznosi łóżko to wole skupic sie na czyms innym bo zaczne kupiec.
Mlody mal tej nocy kolki, ja mam nawal pokarmu i guzy po piersiach.
Także wesolo jest ;). Spijcie ile sie da bo zaraz niepospicie ;)
Musze wpasc na wz i napisac wam szczegóły, ale dzis nie dam rady bo z tel sie tam nie zaloguje

Asiak mam kolezanke z ta wadą. Wiedziala wczesniej o niej i tez dziecko male i donosila do. 35tc.

Ja po tym cc ciężko dochodze do siebie. Wczesniej było szybciej ale z kazdym dniem coraz lepiej. To kwestia indywidualna ale po sn jest lepiej, gozej za to w czasie porodu. I Tu sie. wyrownoje, ale nie bol w trakcie porodu tego sie nie da porownac. Po pobycie w szpitalu ywazam ze rodzace sn powinny dostawac medale za wytrwałość ;).
 
Ostatnia edycja:
Kreatorka oki fajnie ze sie tym zajelas :) bedzie wiadomo co i jak :)

Domi przygotowana juz psychicznie czy szok ze to moze juz?

Z.pierwszym to ja jechalam do szpitala i niby wiem ze mam zaraz urodzic i czekam na to od 9 mcy , chodzilam i mowilam zeby juz sie stalo. A jak przyszlo co do czego to taki szok ze to juz? Ze teraz? ale jak to ? ! hahah
 
dziewczyny - ja dzś na szybko - padam na twarz dosłownie, doczytam Was jutro.

Dzieki za wsparcie i miłe słowa. Jestem w domu - lekarz obejrzał wyniki zrobili KTG i powiedział, że nie ma paniki, mogę wracać do domu - mam przyjechać w środę, powtórzyć badania i na zapis KTG i pewnie już tak do końca co dwa dni... zobaczymy.

marcysia - siedziałam na izbie parę godzin, ale nie mogłam sie z tel zalogować i napisać Ci, że jestem... może w środę jak będę w szpitalu uda się spotkać? Tylko Ty już będzie po! Powodzenia!!!

Idę spać dziewczyny, bo te nerwy i szpital mnie zmęczyły na maksa...
 
betix gratulacje i duzo zdrowka dla was

Asiak to nie samowita historia i super ze sie udalo i oniczym niewiedzialas to nie popanikowalas z tego powodu:-) zdrowka dla was:-)

Domi nastawiona psychicznie? Aczop moze nawet 2tyg przed porodem odejsc:-p


Pigula a ty nastena?

Ja odpoczywam po dzisiejszym dniu zaraz prysznic Maje spac i sama tez ok 22 ide poki moge spac to bede kozystac:-p Milego wieczorq mamusie:-D
 
Betix, gratuluję :-)
Asia, Tobie również gratuluję. A faktycznie numer z tą wadą genetyczną...
Jejku, obydwie macie takie kruszynki... Na mnie jednak okolice 2500 dla dzieci urodzonych w terminie to robi wrażenie ;-) Ja się pojutrze dowiem ile teraz waży moja klucha.

No dobra, to następna Domi?;-) A jutro cesarki Marcysi i...? Któraś jeszcze ma na jutro, nie pamiętam :-(

Właśnie ciekawa jestem, czy się u mnie samo zacznie wcześniej. Choć 21.12. To 8 dni przed terminem, więc marne szanse... No nic, będzie co ma być. I tak wszystko jest na odwrót w tej ciąży, trudno. Choć nie podobają mi się urodziny dziecka w moje urodziny. I jak w przyszłości będziemy je Obchodzić? Będziemy się umawiać kto do kogo przyjdzie? Ale kicha...
A przypomniało mi się jak z gabinetu wyszła dziewczyna w bliźniaczej ciąży z terminem na 6 stycznia. Mówi mężowi, że dostała termin 21 grudnia i ordynator jej powiedział, że na ten dzień mają 3 planowane cc z bliźniaczymi ciąża, więc mają sobie dzieci pilnować żeby się nie pomieszały :-D Dowcipniś ;-)

I na koniec wydarzenie miesiąca: Mój mąż powiesił firanki w sypialni!!!! W końcu mi karnisz zamontował i stwierdził, że mi pomoże powiesić. Ale numer!! No w każdym razie mam firaneczki i aż się przytulnie zrobiło :-) A wczoraj po wizycie mojego brata i stada dzieci SAM Z SIEBIE pozmywał późnym wieczorem stertę garów. To ten foch to sprawił, czy stwierdzenie że jak mi się coś stanie w końcu to może zrozumie, czy po prostu zbieg okoliczności? :-p Szok.

Dobrej nocy. I bezproblemowych porodów jakby co ;-)
 
reklama
@Piguła85 ścigamy sie? :))
@zozzolka super kochana ze sie odezwalas! Bedziemy czekaly na zamknietym na wiesci od Ciebie ;) zycze Ci zeby udalo Ci sie w koncu pospac troszke dluzej.
@AlfaBeta111 nieeee! Nigdy nie bede przygotowana psychicznie na to. Ani dzis, ani za tydzien :boje.sie: .
@.szkrabek uff to dobrze ze to nic strasznego. Odpoczywaj, milych snow ;)
@Gosia25 no wiem wiem ze moze nawet o tyle wczesniej odchodzic. Ale mysl ze moze odchodzic tez kilka godzin- dzien przed porodem mnie przeraza :O nie jestem gotowa...

Wykapalam sie, ogolilam, wlosy umylam i leze grzecznie, czekajac na mojego G. Niech on juz wraca. Mam nadzieje ze wroci po 23 jednak a nie po 1... Szwagierka wlasnie jest w drodze do Polski, ah. A smiala sie dzisiaj ze pewnie jak wsiadzie do autokaru to mi sie cos rozkreci. No to czop sobie zaczal odchodzic :)) masakra haha.
W ogole musze pochwalic moja polozna! :tak: zadzwonila.dzis do mojej szwagierki z pytaniem co u mnie, czy urodzilam i w ogole jak sie czuje, bo ona ma teraz urlop, ale chciala sie zapytac jak sytuacja u mnie. Milo z jej strony ze zainteresowala sie mna, nawet podczas urlopu? Prawda? :)
 
Do góry