reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Dziś o 8:47 przez cc na świat przyszedł nasz synek Olaf :-) waży 2480g, mierzy 50 cm, dostał 10/10 agpar :-) leży na mnie i śpi :-) cyca złapał bez problemu, a i ja mam pokarm więc super :-) nadal nie mogę głowy podnosić, pionizacja po jakichs 8h. Pozdrawiam was :-)

ps. O cc moze innym razem :p pierwszy dzień jest najgorszy, kolejne są tylko lepsze :p i next time opiszę wam moja wade genetyczna, dzięki której w końcu wiem czemu rodze małe dzieci... Czego to się człowiek po 30 latach życia nie dowie...
 
Hej Dziewczyny!
Ja tak na szybko... Weny na pisanie brak, u nas jeszcze spokojnie.
GRATULACJE dla świeżych Mamusiek:) niech Wasze pociechy rosną rosną zdrowo:)
Cierpliwości i wytrwałości dla przebywających/wybierających się wkrótce do szpitala.
O już jutro grudzień... Ale zlecialo!
 
Kika głowa do góry!

OlaSzy jak tam u Ciebie????

Dzag to będziesz miala prezent na urodziny hehe. a co do macierzyńskiego to wiem, ze jak mija 40 tc to już nie można być na l4, nawet jak się jeszcze nie urodziło, tylko macierzyśki już..

Szkrabek
trzymaj się i daj znać co tam!

AsiaK gratulacje!!! Napisz potem ocb z małą wagą, bo ja ciekawa jestem takim medycznych zagwozdek hehe


ja od rana w ruchu.. w zasadzie dopiero co wróciliśmy do domu.. korki niemiłosierne.. jestem mega zmęczona, zaraz chyba kimkę sobie szczele;)
 
@.szkrabek o ja Cie krece, ale zmiana... Kochana trzymam kciuki, żeby wszystko było ok, no i żebyś urodziła w swoim wymarzonym grudniu. Przytulam!!!

@dzag82 no to Ci wybrali date cc... Prezent na urodziny. Ale z drugiej strony tez bym nie chciala mieć urodzin razem z dzieckiem. Ale skoro tak zadecydowali, no to tak musi byc ;-)

@Gosia25 ja tez kurze posprzatałam i poodkurzałam w całym mieszkaniu. Jeszcze musiałabym podłogi umyć, ale chyba mi sie nie chce:-D

@AsiaK-K gratuluje!!!!!!!! Dużo zdrówka dla was, no i czekamy na kolejne wieści :tak:

Zjadłam dwa hot dogi, które sobie na szybko zrobiłam i pękam... Chyba pójde spać zaraz :szok:
 
Hej :-)
Asiak gratuluję!!!! Kochana kruszynka :-) napisz koniecznie o tej twojej wadzie gen :-) ciekawa jestem ;-)
Dzag fajna data ;-) może coś ruszy się samo wcześniej ;-)
Ja dziś dzień mega zabiegany. Rano do przedszkola z młodym, urząd gminy, do mamy na kawę i do gina.
Wymaz GBS pobrany.
Wynik w pon choć położna twierdzi ze będzie juz po wszystkim. Są w szoku ze tak mi się szybko brzuch obniżył. Obie mówią ze ma ok 4 kg.
Teraz sprzątam, myje. Za chwilę idę łazienkę szorowac.
Lekkie skurcze mam cały czas. Dziś ewidentnie czop zaczął odchodzić.
Torby w bagażniku a ja spokojniejsza :-)
Lecę dziewczyny robić dalej :-) mój pies nie odstępuje mnie na krok. Czuwa nade mną :-) może coś czuje
 
reklama
Szkrabek - no nie gadaj i nie strasz! Daj szybko znać co z Tobą!

Asiak-K ogrooooooomnie gratuluję!

A ja po wizycie. Na izbie pani przy rejestracji wzięła mnie za wariatkę, że z wysypką przychodzę, taa w dupach się poprzewracało młodzieży.. Czas oczekiwania na wizytę - 1,5 godziny. Ale zbadał mnie lekarz, mówi, że są dwie możliwości - albo rozwijająca się cholestaza (łączę się w bólu ze szkrabkiem), albo reakcja alergiczna na antybiotyk, który mi podali w szpitalu jak ostatnio leżałam.. tyle, że.. nigdy nie reagowałam alergicznie na żaden antybiotyk...:crazy: jutro mam wykonać testy wątrobowe i wrócić z wynikami, o 19:00 mam KTG tak na wszelki wypadek i wtedy będzie podjęta decyzja czy nie przyspieszymy CC :confused2: jak na razie dostałam coś na wysypkę i do jutra mam cierpliwie czekać. Na szczęście nie zostawili mnie w szpitalu, bo stwierdzili, że i tak rano się zobaczymy:confused2: w dodatku położne na korytarzu się uśmiechały do mnie i mówiły "ooo, chyba tęskni Pani za nami, że tak szybko wraca.." :laugh2:
 
Do góry