reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Gosia25 - u mnie dziś fajitas, ale mam tez mielone z wczoraj z marchewką i jabłkiem, do tego pomidorowa. Chociaż nie mogę się już doczekać jak pomidorowa zejdzie, bo chodzi za mną ogórkowa :) mniam
 
Hey dziewczyny,
jeszcze niepewnie, bo po tylu starania latach jeszcze nie wierze ;) W zeszły piatek zrobiłam test i wyszły =, w niedziele powtorzylam w ciagu dnia i rownież dwie kreseczki :)
Jakis miesiac temu moja gin powiedziała, ze ona juz wiecej nei może zrobić i dała mi skierowanie do przychodni leczenia bezpłodności, mam PCO i jakas narosl na jajniku. 4 maja mam wizyte i na pierwszej wizycie u przychodni, mam nadzieje, lekarz potwierdzi :) wedlug OM dzisiaj jest 5 tyg i 4 dni, a termin wylicza mi na 26 grudnia.
Co do objawow, mam MEGA mdlosci, wczoraj zaliczylam pierwsze zyganko w pracy, czasami ciagnie mnie podbrzusze i zasypiam na siedzaco ;)
Mam nadzieje, ze zostane z Wami do końca :-)
 
basiaw24 podobno objawy rozkrecajqa sie od 6 tyg :-D ja tez nie mam zabardzo

piotrusiowa pewnie jak masz mozliwosc isc do dwoch roznych lekarzy to spoko- wazne zebys regularnie chodzila do tego komu ufasz

motylek gratki za koniec fajek!!! ja jeszce 1-2 ale juz powoli nie chce w ogole ale ciezko jak chol.....

malena o matkooooooooooo!!!! dobzre ze sie ich pozbyliscie!!!!! bedzie dobzre- pomalu wszytsko wroci do normy i poradzisz sobie ze wszytskim

dziama86 cos z tym wstawaniem jest- ja wieczny spioch teraz wstaje kolo 6 wyspana, a po jakis 4-5 godzinach zasypiam na stojaco:-)

auliya
glosowalam codziennie:) mama nadzieje ze wygra chlopak

olka17
witamy!!!!!!!!!!! poradzisz sobie zobaczysz- kazda z nas ma obawy czy to pierwsze, drugie czy czwrate dziecko

gosia 25
my dzis spagetti konczymy

katty83
witamy!!!!!!!! pewnei ze z nami zostaniesz , nie ma innej opcji.

no to troche nadrobilam- oczywiscie ejstem juz po drzemce.;-) zaraz ide po mala do pzredszkola , na szczescie podoba zrobila sie ladna to az fajnie wyjsc na spacerek.
 
Ostatnia edycja:
Katty83 witam i gratuluję, trzymam kciuki, aby dzieciątko ( albo dzieciątka :-D) urodzilo się cale i zdrowe!

ja cały czas się boję, że znowu bliźniaki będą.. a USG dopiero 8 maja.:confused:
 
Witam wszystkie nowe mamusie :) no i stare oczywiście też :p Ja dziś na obiad mężowi serwowałam rybę, ziemniaczki i surówkę. Mąż ma zachcianki. :-) a mnie zaczęło mdlić po wszystkim co słodkie :-) pomagają mi jedynie gazowane napoje. dziewczyny pijecie gazowane? dużo, mało?
 
Ostatnia edycja:
Tanczzemna ja pije wodę lekko gazowana co do ilości to różnie :) innych napoi gazowanych staram się unikać teraz w ciąży ale i przed nią. Należę do osób grubych i od lutego zaczęłam się odchudzać zgubiłam 12 kg i ponieważ okazało się że jestem w ciąży radykalne diety odpuscilam ale staram się trzymać wypracowanych z moja dietetyczka nawyków. Zresztą ma mi ułożyć jedna dietę ciążowa żebym mogła zobaczyć na ci zwrócić uwagę. Potem idę na urlop ciążowy jak to mi powiedziała. Moja najwieksza zguba to właśnie napoje gazowane słodycze i bardzo nie systematyczne jedzenie w tym brak śniadań często. To zmieniłam i staram się tego także w ciąży trzymać oby o w owocnie hehehe
 
reklama
u mnie na obiad pyzy z mięsem :-)
Olka17 miałam podobnie jak się dowiedziałam, ale szok minął i już czasu bym nie cofnęła :)
dziewczyny czy lekarz pytał Was o grupę krwi ojca? Słyszałam że może być konflikt, mój mnie nie zapytał o to, trochę dziwne
 
Do góry