reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Justa, myślę, że pneumokoki Witkowi zafunduję dopiero jak do żłobka pójdzie. Tak samo zrobiłam z Tymkiem. A jak się dziecko do państwowego dostaje to szczepienie przeciw pneumokokom jest darmowe. Póki co mi się nie spieszy. Ale to taka myśl na teraz, zobaczymy co będzie później.
 
reklama
Dzag- skad nasz takie info o pneumokokach??? Cos czytalam o darmowych szczepieniach dla zameldowanych w krk ale program byl do konca 2015.
 
Jeżu, przepraszam. Pomyliłam wszystko. Quchasia, tknęło mnie jak zerknęłam po Twoim poście w książeczkę zdrowia Tymka i daty mi nie pasowały. Pomyliłam.
Darmowe dla żłobkowiczów w państwowych placówkach to na ospę. A pneumokoki darmowe dla wcześniaków plus programy.
Zamęt sieję... Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Więc my się najpierw z 5w1 uporamy na pewno ;-)

A z tymi pacjentami na usg w meddim to może faktycznie tak jak piszesz, że trafiłam po prostu na dzień na który przepisywali pacjentów z poprzedniego tygodnia. Skoro jak Ty byłaś to nie było takich tłumów.
 
Nie nadrobie wszystkiego ;(. My na meningokoki w zlobku czekamy na ospe nie zaszczepilam bo juz po czasie bylo jak nas przyjeli a teraz dziadostwo panuje ospa rozyczka szkarlatyna opryszczka i rota z tego co w aptece pobliskiej sie dowiedzialam. Masakra...
Mloda do zlobka nie pojdzie pewno przez ten tydzien jeszcze.
Juniora przez akcje z biegunkami tez na rota nie zaszczepilam w tygodniu i narazie musi poczekac choc musze sprawdzic do kiedy sie szczepi i czy dwie dawki zdazy wziąć.

Ja uzywam dady nie smierdza i to ten sam producent co pampers. Tez kupilam juz rozmiar 3 ale zaczely przeciekac wiec wzielam jeszcze jedna paczke 2. Zblizany sie powoli do 6 kg to jak skoncze ja to powinno juz byc. Ostatnio ciezko mi dostać chusteczki huggies wszedzie pustki nawet w rosmanie.

Pewno bede sprzedawac lezaczek ten co many po syarszej jest jak nowka ale glowka zle w nim leży. Mysle o Fischer czy w nim jest na plasko czy tez tak na siedzaco?
 
Ostatnia edycja:
zozzolka ja mam leżaczek z fishera i jest kilka poziomów, ale tak zupełnie na płasko to nie ma.

Dziewczyny większość z Was wybiera szczepionkę 5w1. Dlaczego nie ta 6w1? W ogóle nie wiem co robić. We wtorek szczepienie (to przełożone sprzed 2 tyg). Mała ma jeszcze trochę zapchana jedną dziurkę. W aspiratorze biała i raczej rzadka wydzielina. Oddycha jej się dobrze tylko po nocy trochę coś tam charczy. Nie ma gorączki. Czasem sobie kichnie, ale wcześniej też kichała. Zdarza jej sie zakaslac też kilka razy w ciągu dnia. Czy wasze dzieci też kichaja i kaszlą?
 
Piotrusiowa moja też tak miała, wydawało mi się właśnie że to od suchego powietrza, przykrecilam kaloryfery i jest lepiej, jak miała katar to kichala nawet 5 razy na raz, a teraz to przy przewijaniu dwa razy.
Ja wybrałam 6w1 jeśli chodzi o szczepionkę.
 
A ja mam szczepionka jedną 3in1 i 2 po jednym zastrzyku takie tutaj sa:-p
Byłam pod Ikea i jest z 500 miejsc parkingowych i wszystkie zajęte wiec dałam sobie spokój pojechałam tylko na spożywcze kupilam pampersy 3w cenie 2:) i husteczki 6w cenie4:) teraz mała spi najedzona ja też lece się zdrzemna później kąpać dziewczynki;) a mała kupy nie robi ale baki puszcza jak nie wiem wiec chyba jest ok? Jak myślicie?
 
reklama
Do góry