reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Marcysia 100km powinno byc ok. Przed samym wyjazdem nowy pampers i mleczko, powinno starczyc na cala ppdroz. Moze akurat przespi cale 100km. U lekarza to samo, pampers , mleczko i w droge. Ja jak mam duxo do objechania to wlasnie wychodze z domu dopieto gdy mlody najedzony i pampers suchy :) spi nawet 3-4h a to naprawde dlugi okres czasu. Ah nerwowa Laura Ci sie trafila nie ma co. A w ciazy duzo sie stresowalas? Przytulam Cie mocno i zycze duzo cierpliwosci skoro juz na wyczerpaniu. A z ta asymetria to nieciekawie. Oby pomogly zalecenia lekarza. Oski mial ulubiona pozycje trzymania glowy tylko w lewo, musialam go nauczyc ze w prawo tez trzeba no i daje rade.

Kulka my mielisny teraz w 5tyg to usg. I w 4 tez robione przez pediatre, a teraz to ortopeda robil.

Przed 19 wykapalam mlodego w soli morskiej jakiejs niby turbo dobrej, bo dzis straszna wysypke mial na twarzy, szyi i odrobinke na plecach... Pozniej cycus i o 19 juz smacznie spal. Teraz o 22 wstal, to przebralam, nakarmilam ale cos mi zasnac nie chce. Wiec chyba ponosic bede musiala..

Jeszcze cholerne zimno mi na ustach wyszlo :/ nienawidzeeeee.
 
reklama
No ale sobie pospalam:) prawie 2h a jak mąż mnie budził to nie mogłem się obudzić ale trzeba bo mleko trzeba sciagac co właśnie robię;) ale coś mi się wydaje ze mam mniej mleka dzis nie wiem czemu może skład się zmienia I dlatego bynajmniej tak czytałem że się zmienią zmienia w raz z rosnieciem dziecka. Więc sciagne się i jak Agatka nie wstanie to dalej spac Maja już w łóżku więc super;)
No a z małym dzieckiem to nie aż taki problem jechać w podroz:) tak jak dziewczyny pisza;)
 
Wszystkiego najlepszego dla Blanki i Adasia :-)

My na usg bioderek idziemy po skończonych 2 miesiącach.

Ja dziś też sporo porobiłam, pranie, zakupy, spacerek, obiad, odkurzylam, i ogarnęłam dół...wyprasowac nie zdążyłam, wiec czeka mnie to jutro...o Zgrozo! Nie lubię!
Jutro też idziemy do lekarza z tym trądzikiem, a jak na złość dziś już zdecydowanie mnie Adaś ma...eh
 
Hej dziewczyny! Daję znać, ze żyjemy i jest ok. Niestety zajęć pełno przy dwójce dzieci, mąż ciągle w pracy, więc mój czas wolny znacznie zmalał...nie żebym narzekała, ale ostatni tydzień to prawie komputera nie włączałam, a jeśli już to przelew zrobić.
Czas wolny spędzamy na śniegu, na sankach ze starszą, trzeba korzystać z takiej ładnej, zimowej otoczki :-) :) postaram sie poprawić jednak i zaglądać częściej.
Mam nadzieję, ze u Was ok :biggrin2: postaram się nadrobić ile będę mogła w okolicach weekendu, a póki co być na bieżąco :tak:
Jutro mamy szczepienie i kontrolę wagi, a w poniedziałek usg bioderek :cool2::-) :)
Buźki i dobranoc! Ja lecę prasować :-p (nazbierało się z 4 prań, więc... masakra :baffled:) :-p
 
Kreatorka super ze się odezwalas;) to dobrze że wszystko ok i dzieciaczki zdrowe;)
Ja lecę spać Agatka spi już nakarmiona i przebrana w pizamke mysialam ja obudzis przed 23 bo już ja śpiąca a spala 3.5h od kaemienia;) coś z mlekiem jednak się robi bo sciagnelam tylko 70mi z dwuch:( może się poprawi jutro będę mało częściej przystawiala:)
Dobranoc i w miare przespanej nocki zycze;)
 
My się wlasnie karmimy;) Agatke katarek obudzil i trzeba bylo wyczyścić.
aj biedna moja się męczy.... Ale je już drugiego cycusia wiec może zasnie zaraz;)
 
No Agatka dała w nocy mi popalić zjadła ona cycusia i głodna wiec dałam mm jeszcze a później śpiąca ale na rękach źle leżąc też źle na rękach się pręży wygina krzyczy mo normalnie myślałam że mnie szlag trafi i spiewalam i mówiłam i tulipan i nic dopiero ok 4.30 się zlitowala u usnela.
Wasze dzieciaczki też tak mają ze się oręża na rękach i płaczą i samebie wiedzą czego chcą?
 
Quchasia nie bo był mięciutki a to jej takie himery bo leży ładnie na raczkach a za chwilę się wierci i marudzi no chyba że z nia chodzę to ok:-p cudak maly:) a w bujaczku też tak robi jak widzi że nie zwracam uwagi tylko dalej bujam to daje sobie spokój i usypia:)
 
reklama
Do góry