reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
No widzisz to te nasze dzieciaczki łapią już zmysly;) super oby tak dalej;)
Mają je śniadanko Agatka zjadła godz temu lunch dla Mai gotowy ciuchy przygotowane a ja zjadłam i czekam az Maja zje i szykować do szkoly:)
 
U nas dziś noc ciężka, od 24 do 6 pobudki niemal co godzinę:/ a nad ranem jeszcze doszło marudzenie - chyba kupy nie mógł zrobić... Jak zrobił, to już było lepiej. Mały też najchętniej chciałby być u mnie na rękach, ech... Ale czasem udaje się, ze usnie w łóżeczku przy karuzeli:)
Gosiu, Agatka leży w takim lezaczku-bujaczku? Czy coś innego macie?

Mój mąż na jutro urodziny-chcę dziś zrobić mu tort, mam nadzieję, że mi się uda;)
 
Kulka tak mam lezaczko bujaczek z Fisher Price i polozna mowila ze można ja kłaść ja jeszcze daje kocyk na to że leży na płasko prawie;) a to prawie tak jak w nosidelku;)
Lecę spać bo mała wkoncu usnela po długim płaczu przez ten cholerny katar a tak płacze jakjej czyszcze ze szok ale muszę bo by wcale nie mogła oddychać.
 
reklama
apolinka daj znac co lekarz powie i zaleci na tradzik ;)

kreatorka super ze sie odezwalas, tesknimy :* tak rzadko i malo nas sie tu udziela :( daj znac jak po szczepieniu.

Gosia hihi widze ze Agatka lubi poszalec tak jak Oski. Ja czasami juz mam ochote plakac bo nic mu nie pasuje. Raz cyca nie chce, za chwile chce. Placze to macam pampersa ale suchy wiec nosze po pokoju i spokoj. Za chwile sie rzuca na rekach oho pampers juz brudny. No masakra. I oczy jak 5zl.... Nie ma spania.

quchasia ojj tak. Spacer po innych pomieszczeniach w donu jest baaardzo ciekawy :D moj mlody az glowa na boki obraca zeby poobserwowac :)

Kulka ja taka noc mialam ostatnio. No jak w zegarku budzil sie co godzine! Myslalam ze zwariuje.. Ale na szczescie po tej nocy do teraz powtorki nie bylo, oby tak zostalo.

Gosia a moze za gwaltownie ten nosek czyscisz? Ja Oskiemu jak czyszcze, co prawda z kózek a nie mocnego kqtaru to duzo do niego mowie, usmiecham sie ze on wtedy tez sie usmiecha. Bo te wyciagania kózek zajmuje nam dlugi czas zawsze... :/

Ja zrobilam pomidorowa (Gosia to przez Ciebie hihi), poodkurzalam znowu mieszkanie, wstawilam pranie, zaladowalam zmywarke, pomylam wszystkie podlogi i dodatkowo bawilam sie z moją marudą mala. Nie chcial zasnac po cycusiu tylko chcial zwiedzac. No wiec rejs po mieszkaniu zaliczylismy, patrzenie przez okno jak snieg pruszy, usmiechami sie powymienialismy, dwa pampersy w tym czasie zmienilismy no i pozniej znowu cycus i usnal. Ale.minela godzina i wlasnie sie budzi bo kupe robi... Grrr, a myslalam ze odpoczne :)
 
Do góry