reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Ah i powiem wam że zamówiłam album maluszka i wczoraj mąż odebrał z empiku. Wydawnictwo Arkady Album dziecka - miś na okładce.
POLECAM !!!! :):):)
Jest cudny! :) Wygląda jak scrapbook trochę. No zakochalam się ;)
Chyba traktorzystka go polecala za czasów ciąży ;) i kupiłam i jest boski :)
 
Szkrabek mam taki sam album kupilam jak byłam w 5mc :) i też jestem zachwycona;)
Domi ja wczoraj mała też mm dokarmilam wieczorem to zjadła 60 moja niunia to glodomorek;) rano zjadła prawie 150ml; )
Byłam sama po Maję bo Agatka zrobiła kupkę i głodna była a że mleko odciagniete to teściowa nakarmila;) a jutro weekend i się wyspie teraz idę sciagac mleko i spać bo mała też spi;)
Szkrabek może maluszek wyrośnie z tego jak będzie jadł już inne posilki;) dużo siły i cierpliwości co zycze;)
 
Szkrabek, doskonale Cie rozumiem...Adaś też najchętniej cały dzień przy cycu bu siedział...wydaje mi się,że się nie dojada..:-/ A dziś cały dzień kupki nie robił, i teraz się prezy i poplakuje...dałam Mu herbatki rumiankowej, oby coś pomogła...

Dziś jestem sama w nocy,aż się boję co to będzie jak do tej pory Adaś kupki nie zrobi:-/

Jakim mm karmicie / dokarmiacie swoje dzieciaczki?

Czyli w ogóle nie można takich Maluchów przewozić na przednim siedzeniu z włączona poduszka? Bo i mnie wył się nie da..:|
 
Szkrabek a smok nie daje rady???

niestety nienawidzi smoka :( mam tylko Avent.
Jakich smoków używacie? Jutro jadę po inny smok by sprawdzić czy to kwestia akurat tego modelu smoka, czy po prostu smok jest be...
Ta jedna myśl mnie trzymała w pionie i przy zdrowych zmysłach - jak skończy 4 tygodnie aplikuję smoka i będzie git. I co? Oczywiście smok jest be i histeria jeszcze większa jak chcę podać... ech... a mój starszy syn smoka uwielbiał... :/ czy to kara za jakies grzechy się pytam??? :(
 
reklama
Szkrabek ja tak mialam z pierwszym. Caly czas cyc. Dlatego teraz kupilam chuste. Na razie jej nie potrzebuje ale innego wyboru nie widze w przypadku gdy malenstwo caly czas chce na rece.
Tal jal dzag mowi dalam 100 zl na olx elastyczna kupilam lambo.
Pigula.wszystkiego dobrego, zajgladaj jak wiecej czasu bedziesz miec :) haslo mojeho
 
Do góry