reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

A dzag ! Ja tez mam takie mysli juz nigdy nie bede w ciazy juz nigdy nie bede rodzic juz nigdy nie bede przystawiac po raz pierwszy noworodka do piersi juz nigdy nie bede pionizowana po cc juz nigdy nie bed3 leec na porodowce. Ale ja jak tylko o tym mysle czuje przyplyw radosci. Och co za radosc mam dwojke dzieci! I teraz beda tylko rosly i beda coraz madrzejsze i samodzielne i bedzie teraz tylko lepiej i lepiej. I czekaja nas wyjazdy w gory na narty i nad morze w lato i skakanie w kaluzy przed blokiem.
Jesten ogromnie szczesliwa ze juz nigdy wiecej zadnych porodow :)
 
reklama
Witam w nowy rok; ) jeszcze raz wszystkie co ci najlepsze;)
Ja sylwestra przespalam poszłam spać o 11 bo mała dopiero o tej usnela o 12 petardy mnie obudziły ale minuta i spałam dalej;) Mała w dzień mials kolke biedna się umeczyla ale dużo nie płakała właśnie tylko się prerzyla i marudzila więc w dzień nie pospalam.
Nie wiem od czego ma kolke nie jem wzdymajacych cytrusów bananów nawet smażone uusnelam z diety wiec nie wiele mi zostało pomysłów do jedzenia bo nie przepadam za gotowanym:p ajjj mam trochę wyrzuty sumienia ze to moja wina ale co jeszcze mogę zrobić nic nie jeść nie mogę...
AlfBeta super ze u cb wszystko ok mała zdrowa no i tu doszłam do siebie szybciej;)
Miłego dnia mammuski;)
 
Kulka, teraz już możesz ;-) Ale ja Ci zazdroszczę tego stycznia, nooo...
Królestwo za jajecznicę... Umrę z głodu chyba. Powoli zwlekamy się z łóżek. Baaaardzo powoli :-p Koncert noworoczny chyba przy śniadaniu obejrzymy :-D
AlfaBeta, dlatego wiem, że ten mój żal jest irracjonalny. Za chwilę będę miała dość tego dziecięcego zamieszania :-p Ale żal mi tak ogólnie tego czasu ciążowego, o zgrozo - szpitala, mojej gin.
Jak wygram w totka to sobie trzecie machnę :-D
 
Hej :-)
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :-)
Jejku jak czytam o tych nagonkach na mamy karmiące mm to aż mnie głowa boli. Nasze położne w szpitalu mówiły szczerze ze jeśli jest jakiś problem w nocy butelka bo mama i dziecko muszą być wypoczęte. Ja dwa razy dałam Babilon Tymkowi na dwa karmienia w szpitalu. Budził się po 3 godz ale byłam wyspana. Nie miałam ani przez sekundę wyrzutów sumienia.
Kulka czekanie najgorsze...juz blisko :-*
Miminka gratuluję :-*
U nas sylwester całkiem spoko hehe Franek potanczyl z M. O 22 30 odpadł biedny i zasnął na tapczanie. Tymus nie chciał spać. Siedział z nami. Trochę do cycka ale nawet jeść nie chciał. Był towarzyski bardzo :-) w końcu o 23 odleciał ufffff
Potem M puścił petardy, Franek zmierzly bo go obudziłam. Wypilismy Picolo i spać :-)
Dziś M jest w pracy. Pierwszy raz sama z dziecmi jestem. Śniadanie juz zjedzone, teraz noworoczna kawa :-)
 
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Kochane! Pociechy z dzieciaczków niech się zdrowo chowają :-)

Dzag ja mam nadzieję że jeszcze będę w ciąży, ale czasem już teraz strasznie tęsknię za stanem ciążowym, ruchami dziecka, głaskaniem brzuszka i nawet za szpitalami, w których trochę czasu spędziłam czyli taki stan to chyba normalne taki odwrócony babyblues :-)

U nas Sylwester spokojny spędzony w gronie najbliższej rodziny. Mała cały czas była z nami też towarzyska strasznie była :-)
 
Witam po kinder bali. U mnie trwal do 8 rano. Mlody wkoncu zasnol po akcji kolka. Po czym zbudzil sie o 9:30. To pospane mam! ;)
Wypilam kawe i nie chce mi sie spac bo i tak cos kweka w wozku.

Alfabeta ja z karmieniem cycem czuje prawie to samo. Jakby nie to ze trzeba tyle siedziec to bym karmila nadal. Teraz mam jeszcze mleko ale biore antybiotyk i nie chce mi sie odciagac. Nie mamczasu na takie przyjemnosci. U nas jescze te kolki w nocy bez cyca przez nie mleko apteczne. To takie bablanie sie. Jeszcze jakbym miala jedno dziecko to mozna siedziec a tak to niestety.
Mnie nie rusza co inni mowia. Teraz chyba bede mowic ze karmie dalej cycem tym upierdliwca.
Kazdy ma prawo wyboru dla jednego jest to wazne dla innych nie.

Co do waszych odczuc to mialam po poprzedniej ciazy to ze chce znowu byc w niej. Jakas obsesja mnie dopadla. Trwalo to do pol roku ;). Potem mi przeszło jak juzmoglam znowu w ciaze zachodzić:).
Teraz nie mowie ze nigdy bo ta ciaza to byla ogromna niespodzianka i dla nas i dla lekarzy. Zycie pokarze. ! Pasowalo by nie teraz jeszcze ;)
 
Zapomniałam Wam powiedzieć, że wczoraj przy przebieraniu Blanki zauważyłam, że ciuszki robią się za małe, a przed chwilą wszystko na niej wisiało! Ale rośnie ta moja kruszynka, a cieszyłam się jak głupia, jak to zauważyłam :-D już się loguję na allegro i zamawiam większe :biggrin2:
 
AlfaBeta ja tak mam wlasnke ze po karmieniu (czasami na raz z dwoch piersi) nie mam nic do ocisgniecia.. trochr mnie to stresuje.. ale poki dziecko przybiera to nie panikuje;)

Sliwka ja tez juz widze ze ciuszki juz tak nie wisza;))) juz nie moge malej do kombinezonu na 56 wcisnac..
 
reklama
Ja od razu oddałam ciuszki koleżance z sali która urodziła malutka w porównaniu do mojego Tymka dziewczynkę. Ciuszki niektóre na 56 ani na rączkę nie naciagnelam. Teraz tylko 62 nosimy i to niektóre są w sam raz.
 
Do góry