reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Hej dziewczyny, melduje ze 28 grudnia o 19:20 przyszła na swiat Iga :) niestety nadal jesteśmy w szpitalu bo małej żółtaczka wyszła i naświetlania jest, a ja załamana :( juz chcialabym do domu.. Pozdrawiam wszystkie bo nic nie nadrobię niestety słaby net tu mam ledwo na forum weszłam
 
Gosia, Justa - ulewnie to norma u takic maluchów - niedojrzały jeszcze jest układ pokarmowy i zwieracz przed żoładkiem nie trzyma za dobrze. Po 4 tygodniu życia jets juz lepiej co nie oznacza, że dobrze - dzieci często ulewają niestety - jedne więcej, drugie mniej, ale ulewają. Mój czasem ma fontannę - i noskiem raz mu mleko poszło :( A czasem tylko troszkę sie coś wyleje - a czasem w ogóle... :) będzie lepiej
 
Miminka moje grarulacje:) dużo zdrówka dla was dzieczyny;) a Ty szybko do formy wracaj;)
Szkrabek czytalam dużo i tym ulewanie i wiem że to od układu pokarmowego wiec się nie martwie;;) w nocy karmila butelka bo sciagnelam ale trzymałam malacw pionie bo tak czytalam i odbiła i nie ulala wiec sukces:)
U mnie koleżanka była ja wcześnie o dkurzylam kurze starlam pranie się skończyło i rozwiesic trzeba a obiad to maz poszedł kupić kurczaki dla siebie i Mai paluszki rybne bo sobie zazyczyla a ja na wieczór zrobię pulpety w sosie pomidorowym;) bo smażone nie służy mojej ksiezniczce;)
Miłego popoludnia;)
 
Dziewczyny ulewanie do pol roku to raczej norma. Chyba ze jest strasznie dużo to wtedy moze byc refluks. Ja przy starszej tak mialam. Co chwila przebieranie wszystko mokre. Mlody teraz zaczol ulewac bo je dużo ok 120 -130ml. Ja dosypywalam cos do mleka z apteki zeby zagescic pokarm. Bylo troche lepiej. Po pol roku przeszlo samo. Wtedy slinotok sie pojawil ;). Nadal wszystko mokre ;).

Miminka gratulacje!!!
 
Miminka gratulacje :-)
Ja byłam dzis zaś na ktg i tak mnie skurcz złapał ze sie juz cieszyłam ze w końcu cos sie tam konkretnego zapisze. Jak lekarka obejrzała zapis to powiedziała ze nic sie nie zmieniło od ostatniej wizyty i ze tylko lekkie pobolewania tam sa. Kurde mnie tu aż wykręca i to tylko pobolewania?? O matko to teraz dopiero zaczynam sie bać :-\
 
Witajcie. Moj Oski tez ulewa. Raz na jakis czas mu sie zdarzy ze mocno wystrzeli jak z fontanny ale to rzadko. Tak to odbije mu sie glosno i za chwile uleje.. A pozniej czasami tez dochodzi czkawka.
Gosia pulpety w sosie pomidorowym powiadasz? Ja dzis dojadlam koncowke z wczoraj. Pyszne mi wyszly :) z tym ze wczoraj z ziemniakami a dzis z ryzem.

Bylismy dzis na zakupach spozywczych w kilku sklepach. Oski ladnie spal, pod koniec juz sie denerwowal i plakal, ale szybko do auta, odpalony silnio to znowu zasypial.
No i na sylwestra G chce isc do mamy, ona tez nalega. Ja to najchetniej bym w domu zostala, jakos nie chce mi sie do nikogo isc. Fajerwerkow G nakupil duzo, to bedzie co podziwiac. A dla mnie standardowo zimne ognie , z tym ze takie duuuuuze, metrowe chyba :D
Pomalowalam sie dzis nawet. Jedna butelke mleka 150ml juz mam sciagnieta w lodowce. Pozniej sciagne jeszcze jedna jak sie uda. Kiedy sciagacie w ogole do butelki, zeby starczylo tez na karmienie z cycusia? Gosia, Ty tak robisz, ze raz butla, raz cycus? Zawsze starvza w cycusiu dla malej?

Ah i ile maja zjadac 3tyg dzieciaczki? Bo Oski dzis ma 3tygodnie :) Ale ten czas leci..

Szczesliwego Nowego Roku 2016 ;) pociechy z dzieci i duzo zdrowka! A tym w dwupaku zycze takze szybkich porodow ;)
 
reklama
Do góry