reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Dziewczyny to nie żart, ale my z G nadal w lozku, haha. Teraz sie obudzilismy. Mnie pobolewa brzuch jak na okres i do lazienki tez musialam sie wybrac na chwile. Mamy w planach juz wstac, ale co z tego wyjdzie? Hehe. G ok 21/22 musi sie znowu polozyc bo od jutra pobudki o 4 do pracy... Co za niedziela :D bardzo "aktywna" jak jeszcze nigdy odkad tu jestesmy hihi. Widze ze nie tylko my zle sie czujemy (przeziebienie), wiec duzo zdrowia dla kazdego, komu cos dolega :*
Zapomnialam zjesc 3 czekoladki z kalendarza adwentowego :D no to nadrabiam teraz :D

@porannakawa nooo jestes w koncu! Przykro mi ze sie rozczarowalas, no moj syn no widzisz no, uparciuch tak jak szkrabkowy syn :D
 
Szkrabek do czasu jak nie odejda wody to mozna spokojnie :tak: Mi sie wydaje ze nawet takie przytulanki maja wieksza moc bo nie jestesmy zapchane niczym :-D
Ja strasznie choruje na takie zelazko , w prawdzie z suszarki jak wyciagam ciuchy to czesto nawet nie prasuje (pod warunkiem ze wyciagam cieple) ale koszule , zaslony ,posciele musze prasowac. Tutaj ceny takich konkretnych zelazek sa cholernie wysokie.

Gosia ja w tym roku tez z perfumowo ale dla syna ;-) Myslalam ze bedzie cos marudzil ale zadowolony , ciezko cos kupic chlopakowi w takim wieku ..ni to dorosly ni to dzieciak :rofl2:.
 
Miałam się przespać ale nic z tego nie wuszlo:/ zjadłam obiadek pierś z kurczaka ziemniaczki i surówka a teraz muszę popracować troche rzeczy i z Mają język angielski odrobić i torbę dopasować do końca :-)
porannakawa dobrze że i Ciebie ok i do przeprowadzki juz prawie gotowa
Miłego popołudnia mamusie:-)
 
dzięki dziewczyny za info :-) tylko mnie tak tam boli wszystko po tym masażu i tych skurczach, ze jak pomyślę o seksie to aż mi słabo... :baffled: zobaczymy co dzis na badaniu wyjdzie... ciekawe czy coś się zgładziło, czy tylko czop odszedł i plamienia dostałam :sorry:
 
My bylismy u tesciowej na obiedzie, bo glodni bylismy, ale zeby sami cos ugotowac to brak sil hehe. Teraz G nastawia rosol, zeby byl na jutro, bo smaki mam :))
Jak bylam u tesciowej to zlapal mnie taki ciagnacy i przeszywajacy skurcz w macicy na dole, ze myslalam ze umieram. Ale jest teraz spokojnie, tylko twardnieje co jakis czas. No to Gosia chyba nie bedziemy mialy tego samego terminu :( bo mlody cos chyba sie nie spieszy. We wtorek mam wizyte u ginki jesli do tego czasu nic sie nie rozwinie :/

@.szkrabek daj znac po wizycie co u Was ;)
 
Szkrabek daj znać jak tam po wizycie
Ja wykapalam Maję teraz sama idę się wyszykowac na jutro bo rano trzeba przed 6 wstac
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry