reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Szkrabek masaż szyjki, brrrr! Oby nikomu nie był potrzebny. Też zapełniam powoli zamrażarkę i szykuję wszystko jak moje chłopaki same zostaną.

Agak
ciasto jest fajne pod tym względem, że to taki przepis podstawowy, a możesz dodać co chcesz, rodzynki, żurawinę, orzechy, mak, czekoladę, kawałki jabłka, skórkę pomarańczową itp. Marchewkowe ciasto też bardzo lubię, najlepiej z korzennymi przyprawami. Mniam!

Kika
przytulam. Niedługo wrócicie do domku, dasz radę wszystko ogarnąć zobaczysz, a może się okazać, że starsza córcia Ci jeszcze pomoże. Daj sobie czas, spróbuj odpocząć.
 
reklama
Agak my juz tu mieszkamy od wakacji ;-) nie wszystko urządzone ale spokój spokój i jeszcze raz spokój :-D

Piszecie o masażu szyjki...mnie to uratowało ;-) zrobiła mi na szczycie skurczu z 4 cm 7 cm ;-) nie czułam bólu bo i tak mnie bolało jak cholera :-D
Czuje się ooookkkkrrrooopppnniieeee...bóle miesiączkowe...nudności...brzuch twardnieje...
 
oj Piguła - współczuję, ale może się zaczęło? Organizm sie oczyszcza i niedługo sie zacznie...

Melisska - to chyba to wicie gniazda ;-)a masaż też źle wspominam - brrrr... ale jak widać zrobiony w dorym momencie, jak u Piguły, da się znieści jeszcze same korzyści :tak:
Moja sąsiadka 2 dni po terminie pojechałana IP na KTG i położna zrobiła jej masaż szyjki, o 1:00 w nocy wróciła do szpitala z bólami, a o 03:00 urodziła :-)

OlaSzy - i jak? pojechałaś na izbę? Jak tam swędzący brzuch?
 
Agak zjadłam kurczaka w sosie słodkim, leczo bez mięsa ( 2x) sałatkę z roszponki. Sałatkę z kraba. Jajko w majonezie. Sałata lodowa z feta.i biała kielbaske zjadłam też ciasto :-) Nie dałam rady z zebrrkami w sosie węgierskim przelozonymi kapusta, sałatki z rukoli. Wędliny, roladek ze szpinaku i pomidorami suszonymi. Tatara z wiadomej przyczyny, łososia wędzonego ale nie lubię i dlatego. Tańców nie było bo panowie walki oglądali a później wyszliśmy
Dziś mam " chorego " męża grał z dziećmi w piłkę i uderzył w ścianę no i palec go boli u stopy. Posmarowalam mu altacetem, ale twierdzi że ma złamana. Także wyobraźcie sobie ze musze wysluchiwac cały dzień jaki to on ma ból :-)

Dziewczyny te kucie co opisujecie np tak jak Szkrabek że schodząc z łóżka ruszając noga to ja mam już dwa miesiące coś takiego :-) raz boli mniej raz mocniej

Kika dasz radę, chociaż ja cię rozumiem bo wiadomo że każda z nas chce szybko wrócić do domu. Trzymaj się jeszcze trochę. Ciekawe czy będziesz mieć pomoc od starszej córki.
 
Gdzieś zgubiłam linka do zamkniętego ech.
Masażu szyjki sobie nie wyobrażam. Ostatnio gdy lekarka sprawdzała mi stan szyjki tak to bolało, ze myslalam, ze ja po prostu skopie..,
 
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Już się trochę oswoilam, może to hormony tak skaczą. A starsza córka raczej nie pomoże bo nie chciała rodzeństwa i bunt przechodzi, pierwsza gimnazjum.
Justa współczuję chorego męża, teraz koło ciebie powinni skakać a tymczasem musisz jękuw wysluchiwać.
Ja dość długo nie miałam rozwarcia a skurcze bolące i położna powiedziała że mi pomoże,zrobiła masaż i poszło rozwarcie, myślę że skróciła mi poród o kilka godz. Tak że czasem warto chwilę pocierpiec... Złota kobieta.
 
reklama
Wrrrr juz trzeci raz pisz i tel mi sie zawiesza i net wylacza:/
Plodne dzis jedtescie ze hey polowy nie pamietam tzn kto napisal bo co to troszke lepiej :)
domi to dalas czadu z tym happy endem:) poczkaj jeszcze tydzien bo przecietz szwagierka pojechala do pl

Kika wspolczuje ci kochana bo wiem ze juz w domu bys chciala ale najwazniejsze zeby malenstwo bylo w jak najlepszej formie:)
Ja dzis odpoczywalam ale hormonki mi tak buzuja se na meza bez powodu krzyczalam i poszlam na gore sie polozyc i on przyszedl po chwili i ja mu mowie ze mnie krytykuje co do Mai itd a on aaczal mnie przepraszac to sie pobeczalam i kazalam mu wyjsc pozniej Mai zabawki srgregowalam a reraz ja ukapalam i zaraz siebie ide;)
Co do wiekszych uplawow tez mam i co nie poleci to mam wrazenie zr to juz :) ale mnie nic nie rusza bo duzo robie i wczoraj zgrzewke wody podnioslam w sklepie( sie zapomnialam) i nic. A obiad tesciowA zrobila wiec mialam luz:)
U nas wieje jak w kieleckim :/ mam nadzieje ze jutro bddzie lepeij moze sobie buty kupie jak sie wybiore:) milrgo wieczorku mamusie:)
 
Do góry