reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Pigula chyba pójdę w twoje ślady z tym masażem brodawek. Bo ile można czekać :p może się zalapiemy na listę top 10.

Dredka faktycznie ucichla...

Wczoraj masowalam i kurde poleciało dużo ;-) ale co tam mam wkładki. Dziś w kościele mój Franek opierał się o mnie i tak ruszał głową ze masowal mi brzuch. Reakcja była natychmiastowa ;-) od razu się spinal :-) trzeba się za to wziąść...

Dooooomi jak tam??? Może juz chlusnelo? :-D
 
reklama
Nie chce przeoczyc czegos, tak sie tego obawiam... Chce zeby skurcze mocne juz przyszly serio. Wtedy bede wirdziala ze trzeba do szpitala, a nie takie czekanie i wymyslanie czy to juz, czy pojechac.do szpitala, czy zaczekac jeszcze..
 
Ja wychodze z G do tesciowej, nie chcialo mi sie ale mi kazal sie zbierac. I nie wiem co z tym obiadem. Ale nadal slabo sie czuje :/
 
Pigula, justa dzięki za pamięć!!!Rzeczywiście zamilklam, choć was czytam. Staram się regularnie by nie nadrabiać miliona stron

Mam sporo na głowie w pracy i stresu. Jeszcze dwa ważne dni poniedziałek i wtorek i pózniej powinno być luźniej :) gorzej, ze czuje, ze na poniedziałek i wtorek nie wszystko mam pod kontrola. Ech.
Ale dziś prawie spakowałam torbę - choć niby jeszcze mam aż 3 tygodnie, to myśle, ze może mała będzie wcześniej.
 
Domi, ale cieknie czy nie cieknie?;p ja mam ost bardzo obfite upławy, aż sie zaczęlam zastanawiac czy to nie czop;p ale czop jest przezroczysty nie? ewentualnie z nitkami krwi jak kojarze..

Mój był budyniowy z domieszką krwi. Tez nam upławy takie dość wodniste. Juz bym chciała mieć to za sobą
 
reklama
Do góry