reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Witam :-) ja po imprezie najedzona, chociaż jeszcze dziś przypominam sobie co bym zjadła czego wczoraj nie zdążyłam, ale tak jest zawsze, po walce wróciliśmy bo już było mi nie wygodnie.

Domi walka trwała 15 sekund :p

Pigula ja zamawiam u ciebie schłodzone białe wino :p

Dzag jak samopoczucie po pogrzebie? Przytulam
 
Ostatnia edycja:
Kika u mnie obie paczki do domu dają od 7lat tak jest. U mnie jeszcze osłonki od słońca z reklamą dada były. Oni tak naprawde zbierają dane i później reklamy wysyłają, u mnie sie wypelniona ankiete zostawialo. Ale z hippa to cale słoiczki przysylaja. Warto w Rosjanie kartę mieć już mam 6% zniżki tylko przy każdej wizycie staram się kupić coś dla dziecka bo tam co 90 dni weryfikuje czy się zwiększył rabat (min. 6x zakupy jeśli się nie myle) a mi nie po drodze.
Zozilka widzę gratulacje a nie mogę się dokopać czy urodziła czy z innego powodu...
Mam 35 stron do nadrobienia bo od 503 do 538 grrr to 350 wpisów! !! Nie wiem czy doczytać chociaż bym chciała bo się gubię przez niewiedzę hehe.
Aaa na laktacje mąż pamiętał i zapodaj mi bawarie bo jak po wahał moja herbatę to aż mu się cofnelo.
Chłopcy wychodzą na prostą ale co się dziwić 3 doba antybiotyku juz. A starszy kuracje wzmocniona dostał to się nie rozwinęło. Duży zastosował te same leki co dzieci i tez mu lepiej.
Teraz zmykam bo młody ma sprawdzian i trzeba poćwiczyć póki reszta śpi.
 
Gosia mnie stawiali na nogi po 12h od cesarki czyli o 23. Pokazali jak siadać, jak wstać, jak postawić pierwsze kroki. Ten cewnik się tam jeszcze majtal... Potem na wózku zawiezli mnie do Lenki, bo ona była na intensywnej w inkubatorze. O 5 rano wyruszyłan w trasę na drugi koniec oddziału do niej ;-) miałam ogromną motywację aby się ruszać. Cewnik też mi wyjeli jakoś po obchodzie, więc już sikac trzeba było samemu;-) nie boję się cesarki... Pamiętam jak to było ;-) no bolało no... Co za poród który nie boli;-) ale po 5 dniach latalam jak gdyby nigdy nic ;-) Każdy dzień był coraz lepszy. Prawda taka ze bym się teraz bardziej sn bała niż cc ;-) bo człowiek zawsze boi się bardziej tego, co nieznane. Weszło to i wyjść musi ;-) i tak i tak jest ból ;-) bardziej się boję tego że byłam na lekach rozrzedzajacych krew i że się wykrwawie... Nie biorę ich od wtorku, więc 6 dni będzie. Jednak strach jest, że już do domu nie wrócę...A tam córka na mnie czeka...
 
Asiak no ja tez bardziej bym sie bala sn niz cc choc nie bowiem ze sie nie boje cc bo mam jakiegos tam stresa:-p tutaj daja znieczulenie na 5-6h i pozniej juz tylko leki przeciw bolowe wiec zobaczymy jak tutaj bedzie:tak:

Jeszcze tylko 8dni i bede tulila swoje malenstwo :-D
 
Hej dziewczyny :-)
Ja wcziraj miałam też intensywny dzień. Zakupy, jechaliśmy do kierownika budowy zapłacić bo juz w końcu mamy odbiór domu z nadzoru budowlanego. Sąsiad ze wsi zadzwonił ze mną dwie gęsi swoje do sprzedania :-D no i wzięłam. Rosolek juz prawie gotowy :-) trochę się wczoraj namęczylam żeby ją na porcje podzielić.
Czuje się coraz gorzej. Dłonie i stopy mi puchna. Brzuch juz jest rekordowo nisko. Brak energii. Tylko bym spala. Brzuch się stawia juz bardzo często. Czasami bardzo boleśnie. Wcziraj miałam skurcze nieregularne ale bardzo bolesne. Chciałam z M pobaraszkowac wieczorem ale on nie chce :'( :'( :'(
Zaczynam sama wywoływać poród :-D masaż brodawek, brzucha. Kucam często z rozszerzonym nogami ;-)
Ale temat alkoholi się rozwinął :-D
Domi_polka wybacz ale jak czasem czytam o Twoim G to mi się nóż w kieszeni otwiera. Takie dziecko twoche z niego.
Wydaje mi się czy @dreddka zamilkła? ;-)
Lecę dalej leniuchowac. Wieczorem się odezwę :-)
 
reklama
Do góry